Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Ono kad o tebi pohvalno i sa strahopostovanjem govori protivnik, a ne burek novinari i ostali severnokorejski kreatori stvarnosti:

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Meni je vec srce puno jer znam da smo otisli tamo da se nadigravamo i da pokusamo da pobedimo na jednom takvom fudbalskom mestu kao sto je Old Traford. Ta cinjenica me najvise raduje, a eventualni pozitivni rezultat ce biit samo slag na torti. AJMO MI !

 

MV23

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
638
Reaction score
272
Локација
Crna Gora
Ovaj tim ima nekoliko majstora za naše prilike i povremeno super igru. Bklo bi sjajno kad bi ponovili igru iz BG posle 25 minuta pa do kraja utakmice.

Nažalost očekujem da nas rutiniraju.
 

BandidoIvicaIliev

Početnik
Учлањен(а)
19.10.2019
Порука
37
Reaction score
36
Локација
Beograd
Партизан није нико рутинирао још од Марсеја тамо. Па неће ни данас. Нека буде што бити не може. Татко хет трик! Сањао сам га синоћ!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
United i Partizan imaju nesto zajednicko u “genetskom” kodu, nasledju.
“Moraju” da igraju napadacki! Kod kuce pogotovo.
United mora da napadne, mi ne znamo, necemo da se branimo. Oni jos nisu primili gol u LE na 3 meca, mi smo primili 4 ali smo i dali 4..
Opet prizeljkujem nas dobar dobar mec kao u Kazahstanu, kao u Beogradu protiv Uniteda. Njihov teren je jos pogodniji za brzu loptu u prostor (Asano, Sadik) za jos precizniji dribling (Suma).. za jos bolji centarsut (Urosevic), za jos bolji kros-pas (Natho)..
Teatar Snova je jedan od najvecih najmitskijih stadiona sveta! ali mi dolazimo iz Hrama, sa stadiona JNA. Bice nas 1000-1500 cuce nad nasi igraci, cuce, jurnuce, napasce.. igrace, kontrirace, pritisnuce..

Manchester United - Partizan Belgrade 2:3

Napred Partizan!

ps (na danasnji dan Mance ga dao u Londonu.. gledace nas veceras, ubedjen sam)
 
Последња измена:

Fuenlabrada

Grobar
Учлањен(а)
02.07.2019
Порука
350
Reaction score
1.387
Локација
Krusevac
Da imamo normalnu upravu, igraci koji su igrali protiv Mancestera '66. , a jos uvek su zivi, bi sedeli veceras u lozi Old Traforda , umesto nus pojava u vidu bakija andjelkovica i njemu slicnih.

Ajde Partizane, mozes ti to, da dosanjamo neke nove snove veceras!!!
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Nije ga dao u Londonu Mance, izvinjavam se, na danasnji dan se igrao revans u Beogradu.. 4:0

ali dao ga je Mance i u Beogradu, gledace nas svakako!
 

ARMY

Grobarčina
Учлањен(а)
25.06.2008
Порука
3.084
Reaction score
405
Локација
Sa Covicevim panterima u Stjepana Supanca
Idemo na Old Traford rasterećeni i bez straha svesni da utakmica može otići u više pravaca.Možemo ih i iznenaditi ali i možemo izgubiti lako.

Najbitnije je da imamo sa čime da udarimo po protivniku,nismo bespomoćni,pa šta nam Bog da.

Očekujem od Zdjelara još jednu stamenu utakmicu,kao u derbiju,da bude pravi kostolomac,igrač starog kova.Srećno nam bilo!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Kad je najteze - svi u napad ! Nek livada Mancestera zapamti crno-bele sinove vetra ! POBEDA !

 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.813
Локација
Nedodjija
EIxe0PsWsAE4AV8
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Svima koji ste tamo uz ekipu kapa dole i nista više od Newcastle 2003 tamo ne mogu da vam poželim.
Napadaj, napadaj, Partizane napadaj!
:navijac :napred-partizan: :partizan-fan::pfc:
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.863
Reaction score
9.913
Ja cu da im pozelim vise. Vecu gol razliku :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top