Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Evrope 2019/2020

Статус
Затворена за писање одговора.

Laky

Grobarčina
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
1.155
Reaction score
157
Локација
..
Preživio sam tu paklenu avgustovsku noć 2005. godine protiv Artmedije/Petražalke kad nisam mogao oka da sklopim od košmara Pjera Boje.
Nakon toga više ništa nije bilo isto.
Sa saznanjem da smo mi jedan ukleti fudbalski klub sva naredna razočarenja, a bilo ih je obilje, manje su me tangirala.
Fenerbahče, Apoel, Šamrok.. itd. su to samo potvrdila.
I ovo sinoć što su nam priredili Savo i njegovi izabranici se može podvesti pod ,,redovnim stanjem" u fudbalskom klubu.
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
gZD7xD.gif

p8o9Rm.gif
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
Ja ne znam odakle vama vise snage i volje da iznova i iznova fantazirate o nekakvom napretku, nekoj viziji i uopste nadi da ce ovom ukletom klubu, u ovoj raspaloj drzavi biti bolje nekad; kada nam se svaki jebeni put isto desava. Svaki put ispadamo na isti nacin.

Ovo je mazohizam i mislim da sam zreo za lecenje, jer ja ovo ne mogu vise da podnesem
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.107
Локација
Žrnov
Da Stojke nije primio onaj gol ovo bi zavrsilo 2:0. Strasno sta ucini ekipi.

A onda Savo dokrajcio izmenama. Vreme se cuva tako sto drzis loptu u nogama a ne igras takmicenja ko dalje sutne

Sa prvim delom za Stojketa se slažem.

Dve od tri izmene su bile taktički rezonske i u momentima kad je hteo da zatvori utakmicu.
Tošić - Brežančić: svi ste kukali što Tošić uopšte igra, a sad je greška što ga je izveo. To što Brežančić nije odigrao kako treba, je drugo pitanje.
Suma - Šćekić: Natka pomerio napred, pokušao da pojača nazad.
Natko - Kiflica: jedina greška. I to velika. Kad je Natko izašao, raspali smo se.

Krivi su svi, kolektivno. Svako u svom domenu.
.
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.767
Reaction score
55.444
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Mi smo isto ovo uradili praktično na svim gostujućim utakmicama, Malatija, Astana, Molde.
U većini slučaja za taj gol strepnje je bio isti čovek. Iako će eksperti okriviti Uroševića jer je pogrešno gledao loptu.
Ali da ignorišemo to ko je kriv, neki balans sreće je morao da pretegne i na drugu stranu, tri put smo se odbranili ovaj put je morao da padne gol.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.461
Reaction score
41.107
Локација
Žrnov
tačno... meni iskrno ne bi bilo lakše da je umesto ovakvih dva gola ušla ona prečka ili neka od one dve stative... rezultat bi bio isti....

Ono što smo imali u KK, a FK-u je nedostajalo je kontinuitet. Ali i taj kontinuitet nije nastao posle jedne sezone, jer teran je DV svako malo početkom 2000-tih. Ali je klub imao viziju.

U FK je uvek plasman u neku od grupa bio veliki uspeh, i tu smo se nekako zadovoljavali... posle 2015, ovo je prva godina da smo imali neku očiglednu ambiciju da prođemo dalje, da se ne zadovoljimo samim ulaskom u grupu.

Fali nam mnogo da stignemo do tog nekog kontinuiteta. Nije najstrašnije što nećemo proći. Nije kao da smo uvek stizali do završnica pa sad šekspirovska tragedija što nećemo proći grupu. Strašno će biti ako ništa ne naučimo, ponovo.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Izmena Tošić - Brežančić nije bila toliko strašna, s obzirom na to koliko je loše igrao Tošić. Ali ta izmena govori nešto drugo, ubacuješ beka umesto krila, u redu je, vodiš 0:2 i želiš da sačuvaš rezultat.

Ali onda izmena Suma - Šćekić... i na kraju Nathko - Vujačić... očajnički potezi i izdaja ekipe.

Pisao sam tri puta o tome, ne moram da crtam, po ko zna koji put mi pokušavamo da 'zatvorimo' nešto i povlačimo se kao, zbog nedostatka bolje reči, pičke. I zbog toga ispadamo, inspirisani pičkinskim izmenama našeg trenera. To je to.

Da Stojković nije primio gol, da je ovaj naš dao gol, da je ovo da je ono.. sve se promenilo kada smo počeli da 'čuvamo rezultat' i to je svima jasno.

I budem li još jednom pročitao kao i posle prve utakmice ''potpisali bi 2:2 pre utakmice''... znači stvarno, kao da nismo prokockali 0:2 sa igračem više sad i 1:2 sa igračem više u Beogradu. Samo vi potpisujte i opravdavajte ovakve ispade, retroaktivno, ne, ne bih potpisao. Kao i svako normalan.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.252
Reaction score
2.920
Ali ljudi ,opet pominjem taj nas mentalitet ...umesto na 2:0 sa IGRACEM VISE ,da ih nabijes do kraja ,sto bi recimo neki nemci uradili,ti se povuces jos vise ?!
Zasto bre ...opet kazem ,mrak mi pao na oci kad je Stojkovic zadrzavao vreme prilikom ispucavanja i dobio zuti k.
 

Black Voyage

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
301
Reaction score
355
Ovo jednostavno nije smelo da se desi. Kao što ni Augzburg nije smeo da se desi. (Da ne idemo dalje u prošlost.) Bacili smo dva proleća u Evropi tek tako. Obzirom na to koliko puta do sad je Partizan prezimio u Evropi, slobodno se može reći da su ova dva ispadanja totalna katastrofa i tragedija. Da mi svake godine prolazimo grupnu fazu, moglo bi se reći pa dobro, nije strašno, guramo dalje, gledamo u budućnost. Ali uzimajući u obzir koliko su ove situacije retke, da dođemo na domak ovakvog uspeha, stvarno je tragično propuštati prilike na ovakav način. Sve se otvori, Mančester izgubi u Kazahstanu, dar s neba, jer u tom slučaju mora ozbiljno da shvati meč poslednjeg kola ako želi prvo mesto u grupi, a želi... Mi vodimo 2:0, isključe im igrača i time je AZ ubijen u pojam, kraj, i sve je na nama protiv Astane... Ali ne, ni to nije dovoljno...
 
  • Like
Reactions: BaX

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.717
Savo je sinoc odstupio od svega onoga sto je navodno pokusao da donese u Partizan i tako mu se i vratilo. U tom finisu utakmice odstupio je od svega onoga sto je pricao i na kraju krajeva odstupio je od samoga sebe. Onolika potrebna za kalkulisanjem u momentu kad imas 2-0 i igraca vise je nesto sto ni u najludjim snovima nisam ocekivao od njega..... Toliko se prica o tome da nam je kontra-napad najveca snaga i onda umesto to da pokazemo na delu kad postoje savrseni uslovi za tako nesto mi uradimo nesto potpuno suprotno i potpuno suludo...... Da strucni stab nije napravio onakve izmene svu krivicu bi mogli lagano da prebacimo na igrace, a ovako je ispalo da taj bata djorin virus postoji svuda i na nasoj klupi i na terenu i da nas izjeda kao kancer....
Preslikan pristup zavrsnici utakmice kao protiv Augzburga...preslikan....
Sve u svemu bolji strucni stab od ovog necemo naci, a bolje igrace mozemo da nadjemo. Teraj dalje....
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.086
Reaction score
15.803
Локација
Храм фудбала
Nije problem što je Tošić zamjenjen, odigrao je za razliku od prethodnih vrlo dobar meč, konačno je igrao i u defanzivi i pomagao Miletiću. Problem je što je zamjenjen sa Brežančićem a ne Stevanovićem ili Lutovcem. I što je kod njegove izmjene Asano otišao na drugu stranu. Već tu je zajebao stvar, a onda nagomilavanje prvo na sredini, a zatim i u odbrani, gdje se više nije znalo ko pije a ko plaća. Pa smo tako gol primili iz situacije gdje su tri naša igrača na jednom čovjeku, i lik na kraju sam ostaje.
 

duxpfc

Grobar
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
984
Reaction score
1.972
A samo mi kaži šta su trebali da urade i gde da stanu Pavlović i Urošević dok lopta putuje 80 metara ka njima i napadaču Az-a?
Čemu služe odbrambeni igrači ako je sve u branjenju gola do golmana?
Jel služe tome da gledaju utakmicu sa povoljnog mesta za gledanje, ili da intervenišu kada protivnik na bilo koji način napada?
Nemam nameru da se raspravljam sa vama Gorane ali mislim da kod gola koji ovaj sto mu se oprasta ruzna proslost primi gol sa 70 metara nema razloga pricati o odbrambenim igracima,to je moje misljenje.Gde treba da stoje igraci odbrane najbolje je da pitate trenera koji ih je stavio u tim jer ja nisam trener.Opet ponavljam,za ono juce 90% krivice ide na dusu ovom na golu a 10% Savi.Sportski pozdrav kolega Gorane
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Ljudi ne znam zasto ali prilicno lako sam preboleo ovaj poraz. Pale su teske reci ovde sinoc na racun Save Milosevica a potpuno neutemeljeno. Covek je postavio taktiku i pocepao jednu solidnu evropsku ekipu na njihovom terenu. Koliko danas da potpisemo Rajkovica i da dovedemo jos jednog igraca na desnom beku koji nema nas slepacki mentalitet i bog da nas vidi. Ja Zdjelara volim kao brata,momak grobar 1 kroz 1 ali ume da napravi glup faul da to boli.
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Vreme je da Asano da gol, ovo je utakmica kao stvorena za njega.
Brat Asano...
Gledam drugi gol što smo primili, Ostoja je bio na igraču i odjednom se povlači nazad da štiti gol a Urošević ne stiže do igrača. Šta je tu Uroševič kriv? Ostoja koji je odigrao do tog trenutka fantastičnu utakmicu je zajebao stvar.. Ne mogu i dalje da shvatim kako smo uspeli ovo prosuti...

Ma nema tu zbora Savo i stručni štab moraju nastaviti dalje!

Edit: “Dramatična utakmica za nas. Sve što je moglo da krene po zlu u prvom poluvremenu je i krenulo. U stvari, u drugom smo samo čekali da bude 3:0, 4:0 ili 5:0 za Partizan. Bili smo beznadežni“, počeo je Slot sa sumiranjem utisaka.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.888
Reaction score
13.717
Koliko god da je tesko posle ovakve izjave njihovog trenera je jos teze.....sta smo mi propustili ljudi moji.....ako u jos samo jednoj utakmici dok su ovde pokazu onakvu zelju za kalkulisanjem kao sinoc ovaj strucni stab od mene vise nece imati podrsku.... Zelim da verujem da su ovaj put stvarno izvukli pouke i da ce zakopati bata djorin mentalitet jednom za svagda jer stvarno bi bilo steta da potencijal koji poseduje ovaj strucni stab zaustavi jedan takav virus jebenog bata djore i njegove skole proklet bio za vjek i vjekov
 

Tano

wadepartizan
Учлањен(а)
22.06.2008
Порука
575
Reaction score
2.928
Локација
Universe
Sada kad se sve malo ohladilo mislim da moramo da zadrzimo Sava i strucni stab. Niko od nasih prethodnih trenera/strucnih stabova nije pokazao da moze bolje od njih u Evropi, to je bar neki moj utisak. Vidi se da umemo da odigramo takticki besprekorno, vidi se da imamo ideju kako moze da se nadigra objektivno kvalitetniji protivnik, samo je potrebno nastaviti u ovom smeru. Neko je na drugoj temi poredio nas i cigane konstatacijom da cigani igraju zastareli fudbal koji vise ne pije vodu, dok nas strucni stab implementira igru koja konvergira modernom fudbalu. Upravo je to sustina, mi jesmo u ovom trenutku daleko od npr. Bajerna ali se vidi da idemo u istom smeru. Ostaje da se nadamo da cemo se pribliziti jos vise tom modernom fudbalu i pratiti moderne trendove.
 

akiopaki

Grobarčina
Учлањен(а)
18.12.2007
Порука
3.568
Reaction score
1.085
Како?
Зашто?
Докле?

Утакмица изгубљена у периоду од 50. до 70. минута када 5 чистих контра-напада није реализовано.
 

El_Grande_Jokan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
3.699
Reaction score
23.129
Локација
Академија
Оба ремија против Алкмара требало је да буду наше победе. Да је било мало среће, победа би била и оно против Манчестера на ЈНА. Мало нам је фалило за тако нешто. Сада бисмо имали седам бодова више, били би први на табели... Не вреди кукати. Драже ми је да овако изгубимо него да гледам како ми силују клуб разни Бајерни и Тотенхеми шестицама и петардама па да сутрадан морам да се правим како не пратим фудбал уопште. Изгубили јесмо али главу горе. После оваквих пораза Партизан треба само још више волети.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top