Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Hajde da sudimo o Stanojeviću posle revanša. On je samo delimičan krivac, veći deo ide na upravu koja radi na štetu Partizana. Ja sam mislio i pre 12 godina da je on klasičan linglong trener sa bata đorinom vizijom fudbala. Lepše mi je bilo gledati Savov Partizan, bar se isprsio i igrao fudbal protiv Mančestera, Astane, Moldea. Mi izgledamo kao strine na terenu protiv jebene Santa Klare.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.278
Reaction score
7.085
Nisam pročitao ni pola komentara od sinoć, pozliće mi. Ne zaslužujemo da igramo evropu niti da uzmemo titulu sa ovakvim navijačima! Navijači uspeha a ne Partizana
Ne mislim Mali Dzine da smo mi navijaci uspjeha, ako je iko uz svoj klub u teskim vremenima, onda smo to mi. Meni licno ne smeta kad neko kaze da nesto nije dobro, da igrac nije dao sve od sebe, da se napise neka konstruktivna kritika, ali smeta me kad se igraci napusavaju i vrijedjaju. Mislim da smo svi mi malo popustili sa zivcima, jer nas pored psihopate i uprava pravi majmunima. Niko nije srecan zbog ovoga sto nam se desava, sto nam klub nema prebijene pare, ako se ipak neko tome raduje, onda bolje da se sam ispise sa ovog foruma, prije nego sto ga vasa ruka moderatorska stigne.
Ja se nadam da cu dozivjeti da imamo upravu koja radi i interesu kluba, a da sportski sektor radi neometano i da se brinu samo o rezultatima. Mozda i dozivim, ako bude neka privatizacija, pa kad neko ulozi lovu iz svog dzepa, onda nema zajebancije.
 

АнтиРом

Početnik
Учлањен(а)
04.07.2021
Порука
194
Reaction score
795
Локација
Миљконград
Једноставно, не може се са оваквим вођењем клуба нешто ни очекивати. Ајде контам да је ова Санта Клара нека wannabe бразилска екипа и да су технички надмоћнији од нас. Али ми изгледамо тако тромо поред њих, нама везни ред не служи ничему, креација 0. Ово је већ годинама исто тако да ме не чуди. Екипа је састављена без неке идеје како би конкретно требала да игра. Ми немамо ни једну предност на терену. Мени је највише за око запао Холендер, дечку је ово друга сезона у Партизану и он апсолутно ништа није показао сем да је ГЛУП на терену, а верујем и ван њега. Једино је Саво имао неку визију како тим треба да изгледа, али ето и тад нам је увек нешто фалило. Не замерам ни Станојевићу, ове фудбалске повратнике доводи јер "осећају клуб", али не на тај начин (заболе их за Партизан), него их је лакше убедити да плата касни и да их завлаче за те неисплаћене плате и бонусе наркоман Ивица и дебела мангулица Вазура. Надам се да ћемо доћи у ову Конференцију некако, у супротном следи распад и на зиму иде продаја Јовића и Марковића.
 

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Potpuno pogrešno razmišljanje.

Oni protiv nas, sa postavkom kako smo izašli sinoć, sve i da hoće ne mogu da se brane. Jedino da ostave loptu na centru terena i da gledaju koji će od naših igrača, uprkos zamislima i naređenjima trenera, da bude dovoljno lud da joj priđe. Možda Miljković, liči mi da je najnenormalniji?

Ako ne promenimo postavku, Santa Klara će da ima loptu u nogama 70% utakmice.



Čime smo ih napali i kuda? Kroz vazduh? Jedino Iskanderom da smo tukli po Azorima.

Batalite te smešne priče, ovo je Stanojević 1/1.



Bez Natha mi ne dolazimo u situaciju da se ponadamo da možemo uspešno da igramo protiv bilo koje profesionalne ekipe. Sa svim njegovim fizičkim ograničenjima.

Koliko god bili igrački puni mana, ovo je trenerov poraz, bez želje da dolivam so na ranu.

Igramo pičkasti fudbal i tu je osnovni problem. Ne vidim da će se to promeniti.

___________________________________

Neko je spomenuo Stanojevićevu postavku protiv Anderlehta, kao primer da je u stvari trener koji forsira napadačku igru.

Prvo, izgleda da sam krečana, jer se ne sećam neke napadačke igre, već mrcvarenja u kome loptu nismo videli prvih 50 minuta.

Drugo, ono što Stanojević igra, može uspeh da donese u par utakmica, to je eksces, ne može u kontinuitetu. Osim toga, tri-četiri čarlame koje je Iliev napravio igračima Anderlehta, još je gore pravio igračima Reala. Ali, danas Iliev nije krilni napadač, već je saradnik u stvaranju tima gde na njegovoj poziciji imamo Holendera i Lutovca. Pa, sad vidite dokle smo stigli.

Elem, ili napadački fudbal i Partizan, ili kurčina i smrt.

Napisano da se nema sta oduzeti i dodati.
Pa opet moram...
Rec nisam dao na Stanojevica. Otkad je dosao, sve je doktorski uradio, ako izuzemo derbi na Rajku u prvenstvu.
Samrok mu nikad nisam zamerio, takve utakmice se dese, svakom.
Prosle godine protiv Belgijanaca je ipsao da nista nije mogao bolje. Ekipa koju je preuzeo se bukvalno raspadala.
Ipak, nikad mu nisam zaboravio revans derbija u kupu na marakani kad smo izgubili 1:0 pa prosli dalje.
Takve utakmice, kao i ona od sinoc, bar meni ostavljaju trajne oziljke.
Nije to stvar preferencije fudbala, napadacki, defanizvno, kroz pas, direktno, na kontru itd.
Moze nekad da bude opredeljenje i defanizva, ali, nemojte me zajebavati ono sinoc nije bila defanziva.
Ono je bilo mi necemo napred, a vi izvolite.
Kad izvedes ekipu na teren i vidis da su oni od prvog minuta naterani da igraju, da od 10. min disu na skrge, to je blam.
Ja ne volim Partizan zbog pobeda, tj ja ga volim i zbog pobeda i zbog poraza.
Samo, mora da se zna kako ti ekipa gubi.
Ono sinoc, ono je takvo ponizavanje, takva degradacija.
Ko je sinoc slusao "skaci igraj napadaj", posle utakmice je povracao.
Kako ce biti u revansu, od nas zavisi, iskljucivo.
Emotivno govoreci, nije mi ni bitno.

Ova ekipa, kakva takva, ako izuzmemo Lutovca i Holendera moze da igra fudbal.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa ja pišem 6 meseci da Natko jedino može tog centralnog da igra, nikako ofanzivnog, on je po 30 metara daleko od Rikarda kao i krila, ne kontam kako možemo da damo gol na taj način.
Nemamo tranziciju, to smo bar imali kad je Savo bio, bili smo opasni iz kontranapada i protiv Az i Mancestera i Moldea, Malatije.
A od kad je došao Stanoje, nismo imali normalnu kontru.Ne pamtim.U završnici smo sa 2,3 igrača protiv njihovih 7, pa to je nemoguće da se probije.
U četvrtak jedino da ih napadnemo i rešimo.A ako igramo čekalicu, onda mora da budemo opasni iz kontre, a to nismo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Odmor od teme do četvrtka i fokus na Kolubaru. Karte su puštene u prodaju, istok centar 2k, bok 1.5, zapad 2k. Ovo pričam preko ticketline.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Ljudi mi nemamo tim za moderan fudbal...jednostavno tako je, kasne plate svima, uprava potpuno pokrala sve sto je mogla pokrasti, najbolji igrac prosle sezone pobegao, nisu doveli potrebna pojacanja, 3 igraca koja najvise trce povredjena, dovode se igraci koji znaju da ce da im kasni plata pa zato i igraju, a Gmazura i Iglica puse tompus na plazi, otisli ljudi na letovanje, i posle Stanojevic kriv? Jebo vas vise sve ludi Pantic i njegove idiotarije kojim je ocigledno zatrovao veliki broj navijaca Partizana. Prica se ovde o Savi, i jeste lep smo fudbal igrali, ali od tog leta 2019, kad smo doveli Asana, Sadika, Lazara i Natka za ozbiljne pare, koje je zadnje pojacanje da smo stvarno platili ozbiljan novac? Nemoj te bre vise da se zajebavamo, Stanoje izvlaci MAKSIMUM iz ove ekipe, a neki na ovom forumu se ponasaju kao da smo cigani koji mogu svakog leta da menjaju po 10 igraca jer ce prva picka Smrdije da im to iskesira. Malo realnosti molim vas
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ma kako da se ne zameri treneru, on sam kaže da mu je potreban samo krilni napadač a svaki laik jasno vidi da su potrebni i štoper i centralni vezni uz krilnog napadača i to odmah.Da ne spominjemo bekove.
Ali ako prođe u grupe onda je sve ok, al ispadanje nosi posledice, dve sezone ispadanja, katastrofa koeficijenat, pa možda gubimo i to 13. mesto koje nam daje povlastice da kao šampioni igramo PO lige šampione, znači samo jedan dvomeč koji ako izgubiš ti si u LE.
Jesmo imali najteži mogući žreb, samo PO smo izbegli Union Berlin, u ostalim fazama dobili najtežeg protivnika.
Ali ulaskom u grupe ove sezone više nećemo gledati žrebove, nema 2 kolo kvalifikacija, počinješ u PO ili 3 kolo LŠ, imaš obezbedjenje grupe a samim tim i novac(pre početka kvalifikacija, na kraju sezone).
Tako da je meč u četvrtak verovatno najvažniji za naš klub u zadnje 10 godine.
Moramo da ih dobijemo!!!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Оправдања нема ни за овај праз ни за евентуално испадање. Морамо да прођемо како знамо и умемо. Све осим уласка у групе је неуспех, а ни сам улазак у групе није довољан треба и тамо бити конкурентан.
 

Limun85

Početnik
Учлањен(а)
05.06.2012
Порука
198
Reaction score
293
O igri nema šta reći, loše je bilo. Naša najgora utakmica od početka sezone. Bićemo bolji u revanšu. Nadam se povratku Zdjelara i Jovića i odmah je to znatno jača ekipa. Da zamene Jojića i Holendera. Treba nam čvrst bedem ispred odbrane i upotrebljivo krilo na levoj strani. Holender nije igrač za Partizan, jedino može kao rezerva za LLSL. Prolazimo portugalce.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
@MMM2909


Lazar nije doveden tog leta, dovedeni su samo Asano, Sadik i Natko, na viziju i muda. Suma preporodjen, Urosevic i Zdjelar preporodjeni, Pavlovic zacementiran, Fica Stevanovic promovisan u biser evropskog fudbala. Klupu nismo imali, ali smo ozbiljan fudbal igrali.

Za ozbiljnu lovu su dovedeni Bajbek i Jojic. Ove sezone Rikardo. Ne verujem ni da Obradovic igra ispod 250-300 000. Banjak je oteran, bolji je od Vujacica i Sanicanina zajedno, i mogle su pare da se uzmu za njega.

Ali najbitnije od svega jeste sto smo pre 2 sezone imali viziju, i imali koga da prodamo za ozbiljne pare, i sto bi po tom receptu doslo jos igraca.

A sad nemamo apsolutno nista. Nemamo nikog da prodamo, ni izlog da se igraci pokazu.

I da, imamo kretensku upravu, najsramotniju u istoriji kluba, ali izuzimati trenera svake krivice, i velicati ga ovde kao da je neki velikomucenik je vredjanje inteligencije navijaca.

Kakve veze Pantic ima sa cinjenicama da je Stanojevic tvrdoglav kao mazga, cesto i na stetu tima. I da forsira fudbal od pre 10 godina. Marka Nikolica su ljudi mazali jer zamisli ne ubacuje Fofanu, ali zato Stanoje moze da ostane bez evrope 2 sezone za redom, i ne osvoji nista i opet bi neki pricali da je sve krivica uprave. Stanojevic je napravio ogroman broj gresaka od kad je dosao, i ovde nas ubedjujete da treba da mu se poklonimo svi sto imamo dobru atmosferu u timu. Daj bre....
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
I morao je trener da zameni mesta krilima, Markovic levo a Holender desno, pošto Markovic uopšte ne prati svog igrača, juče mu je igrač 5 puta pobego, protiv Sočija je njegova krivica gol, čak se tad i vratio i stao, a mi krivimo Zivkovica za to a čovek je lepo ušao na Vujacicevo mesto, linija se pomera i onda Lazar mora bok da pokrije ili neko od veznjaka.
I na levom krilu bi Lazar mogao ka unutra da zalama i da ima otvoren šut.
Portugalcima je jača leva strana i to mora da zatvorimo sa krilom koje igra odbranu.
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
@Dr. Strange
Lazar je doveden to leto, posle ulaska u LE, Maki Banjak je doveden za 500.000, a Jojic i Obradovic su dosli na platu dodjes mi, tako da se ne zajebavamo da su to neki ozbiljni igraci i ozbiljne pare, a ne igraci iz Arsenala, Rome i Olimpijakosa. I naravno da je kriva uprava, jer da su doveli igrace koje treneru trebaju mozda ne bi prosli onako protiv portugalaca? Jel Stanoje kriv sto gmazovi iz uprave jebu Sumu oko para pa nece covek da trenira a ovi pokusavaju da ga oteraju, jel Stanoje kriv sto posle Asana koji je pobegao nijedan normalan stranac nece da dodje? Ko je ubacio Jovica u prvi tim? Bazdara? Milovanovica? Opet se vracamo na Savu ali svaku bitnu utakmicu, sem derbija je zasrao. Finale kupa protiv Novosadskih cigana, obe utakmice protiv AZ, Malatija tamo, milion i jedan kiks u prvenstvu, derbi u rupi kad umesto da ih napadnemo da pokusamo da ih stignemo on odigrao 0:0, gde Stojkovic zadnjih 15 minuta krade vreme. Pa taj isti Savo je pricao proslo leto kako mu ne trebaju pojacanja iako je bilo jasno da nam trebaju pojacanja u svim pozicijama tima...dosta bre mitomanije
 

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug
Sačekajmo revanš. A Stanoje sa svojim izjavama "znam ko šutira peti penal", "nemaju čime da nas iznenade" nema smanji jer karma je čudo.
 

Dr. Strange

Početnik
Учлањен(а)
06.07.2021
Порука
107
Reaction score
541
Локација
Beograd
Bajbek je igrac PSG-a, Jojic i Obradovic platu primaju, to dal' je na dodjem ti mi ne znamo. Ono sto znam da bi za 600 hiljada koliko Jojic prima otprilike stranac jeo zivu decu. I bek stranac za Obradovicevu.


Kako je to Savo kriv za AZ, koji je te sezone mleo sve pred sobom. Taj AZ je za ovu Santa Klaru Real sa Galaktikosima.

Znaci kad Stojkovic napravi imbecilnu gresku za ispadanje od AZ-a, kriv je Savo. Kad Pavlovic kiksne 2 puta protiv Vojvodine, opet je kriv Savo. Kad Suma dobije crveni protiv vose, opet Savo.

Ali zato kad ispadnes od Belgijanaca jer nisi hteo da ubacis Sumu, koji je usao i demolirao ih u drugom poluvremenu, kriva je uprava. Kad se branis u derbiju na JNA protiv iste ekipe koja Savu nije sutnula na gol u 5 derbija, kad ides na penale u derbiju kriva je uprava. Kad promasis stranca i dovodis svoje igrace isto uprava. I kad zamenis Sadika i Stevanovica na poluvremenu i namazes ih govnima u izjavi dan pre prodaje, opet uprava.
 

Baracuda

Grobarčina
Учлањен(а)
13.06.2017
Порука
1.168
Reaction score
4.368
Suština je da Stanojević ima ogroman kredit kod navijača, a slabo to vraća. Sve jake utakmice je podbacio, igrali smo ziheraški, to ne treba da bude naš stil. O derbiju da ne pričam ...
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Ne sećam se da nas je nekada neka evropska ekipa prcala na našoj polovini pri nepovoljnim rezultatu po nas kao Klara u ovoj utakmici

Nema to veze sa igračima,ovo je stvar energije i želje da se boriš za crno-beli dres.
Mislio sam da ta Klara neće ponoviti ovo u narednih 300 mečeva u svim takmičenjima jer nikada nasuprot sebe neće imati ovakav let muva bez glave...Kad ono i u toj utakmici nam više puta sakriše loptu kao dasmo petlići.
Ako se oslanjaš na sreću, preciznije na taktiku da će protivniku pasti koncentracija i umuvati gol (potpuno legitimno,pogotovu kod jačih protivnika) moraš da grizeš i da ti koncentracija u odbrani bude na max level
I sad sam ja zao i mislim loše našem Partizanu što kažem da se treba boriti u odnosu na nekog koji kaže "samo strpljivo"nema veze vidiš da nisu postigli gol ovde.
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.950
Reaction score
27.043
Od sinoć nisam progovorio reč.
Počeh da pišem kilometarski tekst, ali čemu?! Kome?!
Iako znam sve, lažem sebe, nadam se...
Čak mi i ovo što je polovina Avgusta, a mi još uvek ne zaostajemo deset bodova za droljom izgleda nadrealno...
Onaj osećaj, kad ti normalne stvari postanu nenormalne, i obrnuto...
Priželjkujem kraj tekme i molim se da ne primimo još neki gol, a istovremeno trazim vest da li su igrači pre utakmice imali akciju dobrovoljnog davanja krvi, jer ne umem da objasnim sebi onoliku dozu malokrvnosti, ali avaj...
Upravi naravno ogromna zahvalnost, jer postojimo, i tako...
E moj Ivice, tolike godine u Partizanu, znaš šta znači Partizan, a ipak...
 

MMM2909

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2010
Порука
1.813
Reaction score
6.269
Da, kriv je Savo jer je Stojkovic kiksao celu polusezonu, pa ga nije sklanjao sa gola, kriv je jer he forisrao Celavog preko koga smo vecinu golova primili, da kriv je Savo jer je dopustio da ga ona narkomancina od Lalata dobije u 3 utakmice za redom, da kriv je jer mu se posle priprema letnjih ekipa raspadala pa nas je Novi Pazar LAGANO dobio, i onda ajde Stanoje ti izvlaci sta mozes od te ekipe, i igraj cele sezone bez normalnog napadaca. I onda mu uprava dovede Bajbeka koji se raspada, i naravno opet kriv Stanoje?

Svaki trener ima lose utakmice, ali takodje je i jasno da mi nemamo dobru ekipu vec 2 godine, jer je govnima iz uprave dosla naredba da ne smeju da ugroze Zvezdu, pa se ti Stanoje snalazi, ko ti jebe mater, a to su uradili i Savi proslo leto...

A Stanoje rasista, Stanoje Samrok, Partizanov Bata Djora i ostale Zeljko Pantic fore zaboravite, to vise prilici ciganima a ne navijacima Partizana.
 
Последња измена:
Статус
Затворена за писање одговора.
Top