Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Saničanin je sve na terenu zaključao.
Miljković odigrao vrlo pristojno drugo poluvreme.
Zdjelarova dominacija se nastavlja.
Suma ponovo u bitnoj tekmi ima bitan momenat.
Svaka čast Stanoju i ekipi, boriti se protiv timova, uprave, a evidentno i redara nije laka stvar.

Gmazuri i Iglici i Kurčeli da poručim da ili ulože ozbiljnu kintu za pojačanja ili da imaju nezgodu niz stepenice težeg tipa.

Predraže Strajniću, bio si simpatičan, ali ako je tačno ovo što čujem, odjebi i ti više.

Parni valjak neka melje, pozdrav svoj braći i sestrama ovde!!
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Moram priznati da nisam bio veliki optimista pred ovu utakmicu, ali mi je neizmerno drago da su me Stanoje i igrači demantovali.

Mislim da postajemo sve više svjesni koliko Zdjelar znači ovom timu (barem oni koji to nisu shvatali ranije).

Bravo sportski sektor, a za upravu zna se... :D
 

cvetkobre

Grobarčina
Учлањен(а)
06.09.2007
Порука
1.647
Reaction score
4.721
Bravo momci. Stoperi koji daju golove glavom I trener koji u 80' tera sve u napad podsecaju me na neka stara, romanticna vremena.
Kakva bismo mi mina za sve sesire bili kad bismo imali dva ozbiljna ofanzivna beka I jos dva " Rikarda", ali na krilu I predjem veznom.
Idemo sad sad da izborimo prolece.
Upravo : ako ne dovedete bar dva ozbiljna pojacanja, jebem vam sve zivo po spisku unazad 10 kolena. Ukljucujuci kucne ljubimce, uciteljice iz osnovne skole I sve doktorka sto vas pelcovale, dok je jos bilo nade da ce nesto od vas biti..
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.774
Reaction score
19.411
Локација
Nickname
Samo da poručim igračima i stručnom štabu da sada imaju obavezu da osvoje Ligu konferencija kako bi povratili i obnovili i ovo malo živaca usled stresa i neizvesnosti kroz koje smo prošli tokom čitavih kvalifikacija.
Crno beli bravo, bravo!
Upravo crkni!
SrBske televizije crknite!
Pederčino crkni!
Jug je tamo gde su grobari!
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.272
Reaction score
7.016
Sve cemu sam se molio Bogu sam vidio veceras, borba, borba i jos borbe! Bravo momci, bravoooooo!!! Ima mana, ali kad se ostavi srce na terenu, zaista bih bio kreten da im ista zamjeram. Volim te Partizane!
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Momenat kad je citav stadion na nogama i navija... nemam rijeci. U tim momentima cini mi se da mozemo sve.

Hvala igracima i strucnom stabu na tome sto su spasili klub na godinu dana, sve do sad u ovoj sezoni je herojski.

Sasa Zdjelar srce i dusa tima, kapitencina !

ovi gmazovi portugalski nisu nam prismrdili, da Suma nije izasao bilo bi punjenje do kraja...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Bravo Partizaneeee!!!:pfc: Gde ste pljuvači? Ostaćete vi joooš duuugo u rupi! Možete Samo da se sagnete velikom Stanoju!!! Dame i gospodo…SAŠA ZDJELAR.:krsti::respect
Pljuvači a?
Što smo tražili da naš najbolji igrač počne da igra?!
Ti ne razumeš šta je pljuvanje a šta kritika al dobro, živi svojim životom a ja ću uvek kritikovati kad ima razlog za to.
Pantić je u ovih 20 minuta pokazao da nam je verovatno najveće pojačanje, on tako lako dribla i tako je brz iz koraka da nemam reči.
Bravo za Sumu koji na iskustvo izvuče penal, nadam se da nije teško povređen.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Čista emocija..
Večeras ne bi nikoga posebno izdvajao.
Igrali smo kao tim, pobedili smo kao tim.
Sve čestitke svim igračima, stručnom štabu, navijačima i onima koji večeras slave.
Partizan, ljubav, ponos..!!!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.244
Reaction score
2.825
Ovo veceras je bilo potpuno grobarska atmosfera. Stanoje i igraci su uradili ono sto smo od njih trazili i igrali celicnog srca. Svako je prebacio svoje mogucnosti ali stvarno posebno moramo svi istaci sta je radio Zdjelar. Covjek je masina.

Navijaci su takodje uradili ono sto treba da rade. Pritisak u kljucnim trenucima, a najjaci trenutak je kad su (ako se ne varam) Istok i Zapad nadglasali Jug kao da ih i nema tamo. A oni mucenici na poziv da se jave se prave blesavi. Jedini negativan utisak od veceras.

Sad i ovi na Areni podsjetise upravu da bi mogli malo i da daju neku kintu Stanoju da mu igraci ne crknu...

UPRAVA NAPOLJE! VUCICU PEDERU!
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
I dalje ne verujem da nismo primili gol. Svaka cast momci svaka cast treneru, Popu malom na hladnokrvnosti. Mi smo sa ovakvom odbranom prosli nekoga solidnog i to dva puta to je nevera. Obradovic ovamo lepo pokrio sto je pozitiva. Jako me nerviralo sto je kasno uveo Scekica jer je trebao 60i neki da udje,mirisalo je da ga primamo. Zdjelaru bistu na stadionu decko me ostavio bez reci,muda do poda. Suma nam treba kao hleb nasusni,ova je pobeda njegova. Ne boji se nikoga i ne moze mu niko uzeti loptu. Bravo za Markeca,Jovica i Holendera ali je Rikardo taj lik koji je prvi igrac ove ekipe. Ako ne dovedemo 2 igraca ovu dvojicu treba na dozivotnu robiju za vele izdaju jer mi nemamo roster da guramo do kraja sve i da sad sve funkcionise kako treba iako je daleko od toga. Da uzivamo veceras,da vidimo sutra grupe i da pobedjujemo samo u nizu!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top