Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Obozavam Natha. Covek na zalost ima sveto trojstvo u minusu, brzinu, fizicku snagu i izdrzljivost, sve ostalo je na nivou igraca ondasnje Barse, ili danasnjeg Sitija.
Stanojevic je svestan toga i koristi ga optimalno.
Ipak za nevericu je da je i veceras Jojic na meti (uz neshvatljivo uzasnu reakciju u mrtvoj sansi), a Natho nije.
Suma da je normalan, bio bi i zdrav i veceras bi pravio cirkus Grcima, umesto sto pravi nama.
Nadam se da ce se Pantic oporaviti do nedelje i zaigrati u sredini.
Ako ne, Lazar u sredinu umesto Natha, Terzic desno.
Cekam igru sa trojicom pozadi.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Hvala svima na odgovorima. Nesto ga jebe, to je jasno. Onda je ishrana, ali ako jecovek resio da se tako hrani, njegova odluka. Znam par takvih, ne vidis ti nikakvu razliku, pad u kilazi i sl, ali su ljudi bas onako usporeni za moj ukus.
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.212
Reaction score
7.050
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Lepo smo mi ovo rešili večeras, svaka čast. Rezultat, da nam je neko ponudio pre meča, nema čoveka na ovom forumu koji ne bi prihvatio.
Zato pustite te promašene šanse, nek se makar pola vrati u nedelju - biće punjaža.
Najiskrenije se nadam da je Riki ok, da će biti 100% spreman za gaženje kuje.
Nakon svih upisa vezanih za Jovića, poželeću mu da mu sledeći meč bude meč karijere.
 

Shule

Grobar
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
706
Reaction score
1.358
Локација
Beograd
Ne sumnjam da nas na Kipru vole, ali Anortozis se jeste ponasao ciganski danas :) Vidno smo bolji od njih. Pristup utakmici je bio na nivou, maksimalno angazovano, bez potcenjivanja i precenjivanja. Moglo je da bude i vise golova u njihovoj mrezi, ali ja sam na kraju prezadovoljan. Jako bitna pobeda, bravo momci!
 
  • Like
Reactions: BaX

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Sa Apoelom je bila baš prijateljska atmosfera na tribinama, ovi mi i nisu baš izgledali prijateljski nastrojeni :D
 

ctpaxota

Grobar
Учлањен(а)
14.05.2008
Порука
403
Reaction score
536
Jojić me podseća na fudbalere iz one serije Više od Igre. Pametan dečko, načitan, vratio se sa studija iz belog sveta, naučio jezike i sada igra za svoju dušu, komunista.

Sav taj veganizam i renesansa su mu oduzeli fudbalsku čvrstinu i duel igru, zen momenti i joga mu oduzeli hrabrost. U onoj kontri sa Markovićem, tačno se videlo da se boji da nešto više uradi.

Što se njegovih pretrčanih kilometara tiče, samo da vas podsetim da je i reprezentacija Srbije na svetskom prvenstvu u Rusiji, pa smo prošli kako smo prošli. Nije važno koliko se trči nego gde i kako. Neke napredne statistike pokazuju da je važno trčati i dodavati loptu u određenim zonama na terenu, posle čega slede šanse/ključni pasovi.
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Svaka cast majstori. Pobjedili ste i uljepsali vece. Pretpostavljam da ste se cuvali i igrali koliko je potrebno pa zato nemam zamjerku.

Ako cigane nakantamo u nedelju to ce im biti opasno priblizavanje pokojnom kk.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
Samo sam hteo da se to zna, nisam hteo da ti prigovaram.
Нема колега Срна ништа протв Кипрана, него он тако тера у курац сваког кога Партизан победи...пре неког времена моје Лазаревчане и Колубару, сад твоје Кипране...и надајмо се да ће наставити низ... :D
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Gledao sam na preskokice ali vidjeo dovoljno. Veoma zrelo smo ovo odigrali, ali za vikend je utakmica sezone. Napred Partizan
 

zoran mne

Grobarčina
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
1.147
Reaction score
1.454
Локација
Podgorica cijela, crno-bijela
Jedino sto sam veceras pomislio je da Riki izadje u 35.min da mu se ne pogorsa povreda. I Stanoje rece da mu se ne zna stanje. Ovi su fizicki ispod Metalca
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.784
Reaction score
29.725
Локација
Beograd
Hvala svima na odgovorima. Nesto ga jebe, to je jasno. Onda je ishrana, ali ako jecovek resio da se tako hrani, njegova odluka. Znam par takvih, ne vidis ti nikakvu razliku, pad u kilazi i sl, ali su ljudi bas onako usporeni za moj ukus.
По мени је то са исхраном слично као што ауто може да иде на дизел, бензин, плин или струју - јесте, може ауто да иде на разне начине и погоне, али му то ипак мења неке перформансе...не кажем шта је боље, али кажем да је ипак различито...

Ipak za nevericu je da je i veceras Jojic na meti (uz neshvatljivo uzasnu reakciju u mrtvoj sansi), a Natho nije.

Па види, ја сам у критикама више ,,поткачио,, Холендера, него Зеку, али није ми основна идеја била да критикујем неког од појединаца, а другоме да ,,прогледам кроз прсте,, него сам само наводио примере да у игри Партизана неке ствари морају неупоредиво боље!

Не морам да пишем сад за цео састав тима појединачно шта и ко, дерби је за који дан, али, 100 пута сам поновио, нервира ме како ми са ноншаланцијом пропуштамо прилику да некога напунимо, јер то може да нам се ,,обије о главу,, кад дође тежа утакмица...

Јер на некој тежој утакмици Партизан вероватно неће имати 10 шанси, него можда само 1-2, максимум 3, и ако их пропустимо, најебали смо...
А ако се ти као фудбалер на утакмици са лаким противником према шанси односиш као ,,нема везе даћу гол неки други пут,, како да ти верујем да ћеш га дати на тешкој утакмици где је противник јачи, одбрана оштрија, голман још хитрији...и где нећеш имати тај ,,други пут,,...

Али, све о.к. победа је ту, бодови у џепу, неке ствари нису биле добре, таман да све буде како треба у дербију!

Због правила ФССа ,,бонуси,, Терзић и Јовић мораће некако да поделе тих 90 минута дербија...на једном крилу...
Греота је да не видимо заједно Менига, Рикија и Суму - и то нек нам буде напад бар за неко време...
Не знам колико минута Сума може да одигра, али не знам ни колико може Пантић?
Остаје и опција да ту (уместо Суме или Пантића) буду Маркец, Натхо или Зека...
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Kakvo rutiniranje, a opet je moglo i moralo biti mnogo ubedljivije.

Kvinsi će se nadavati golova kad bude ušao u ritam, Zdjelar nastavlja da sve živo na terenu zatvara, Pop raste iz meča u meč. Bravo za Rikarda i Markovića, uz ozbiljnu nadu da prvi nije ozbiljnije povređen. uz probleme sa Sumom i Pantićem mi smo u teškom deficitu što se tiče klupe za derbi i ozbiljno se kockamo sa elitnom šansom da povećamo prednost na +5.
Protivnik jeste bio loš i ispod očekivanja ali smo mi dobrim delom doprineli tom ishodu.
Jojić i Miljković u kaznenom nisu za komentar.
Nadam se da će sve šanse koje smo danas promašili završiti u ciganskoj mreži.
Sve čestitke Stanojeviću na ozbiljnom i odgovornom pristupu danas, uz napomenu da ne sme da izađe u nedelju onako kako je izašao svaki put prošle sezone u derbiju. Bez ofanzivne postavke, pobedu nećemo izvući.

Svaka čast i za našu malobrojnu braću i sestre tamo koji su se čuli i nadglasali kiparsku publiku :respect:respect:respect
JSDP je najveći!!!
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.549
Reaction score
29.518
Локација
Novi Sad
Bravo crno beli bre, bravo! Zaspah sinoc odmah posle poslednjeg zvizduka kao mala beba sa osmehom na licu, jutros zena pita sta si sanjao... cuj sta sam sanjao, seks na Kipru zeno moja :D
Sve je vec receno o igracima, da ne tupim bzvz, ali moram jos da kazem i ovo:
HVALA BRACI NA KIPRU, ZA PODRSKU, CULA SE PESMA GROBARA!!! :respect :pfc:
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Cestitke svima, odigrali smo odlicnu tekmu. Ne znam stvarno cemu toliko pljuvanje Miljkovica, svi znamo da mu je ofanziva slabija strana, al je zato sve stigao da zatvori pozadi.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Moram da pogledam snimak još jednom i da dokučim zašto nisam baš oduševljen. I voleo bih da vidim procenat tačnih pasova?? Jel bilo bar 50%?
Puno loših procena, upropašćenih kontri, bezmudih šuteva...
Aj da ne mračim 3 boda su 3 boda a 500000 jevreja je takodje vrlo lepo
 

gGnuX

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
53
Reaction score
156
Локација
Kraljevo
- Mali Pop siguran na golu
- Štoperski par odličan, Miljković sjajan
- Zdjelar perfektan, bez greške
- Menig instant pojačanje, Markec kapitenski
- Riki maestro
- Terzić bljesnuo sa par poteza
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top