Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

espinosa

Grobarčina
Учлањен(а)
24.06.2007
Порука
1.697
Reaction score
1.407
Па види, ја сам у критикама више ,,поткачио,, Холендера, него Зеку, али није ми основна идеја била да критикујем неког од појединаца, а другоме да ,,прогледам кроз прсте,,

Али, све о.к. победа је ту, бодови у џепу, неке ствари нису биле добре, таман да све буде како треба у дербију!

Apsolutno se slazem.
Sinoc smo imali priliku da treniramo realizacuju. Prosto je bilo ispod svakog nivoa, ne zato sto smo promasivali, vec kako smo promasivali.
Odavno sam napisao da Holender nema kvalitet, ali dobro, trudi se koliko zna.
Ipak, ako su odlucili da se u jednoj utakmici ovako ispromasivaju, izbor je ipak sjajan.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Победе у групи у којима жалимо за промашајима су нешто што нам одавно фали у Европи :clap Само нек се настави овако ово је одлично било. Сад свим силама у меч сезоне и +5
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.481
Reaction score
41.320
Локација
Žrnov
Nikad nisam tako, kao sinoć, na neki način ravnodušno, gledala neku našu utakmicu. Posle onog iz Arene, sve se činilo nekako nebitnim.
Bitna je pobeda.

A sada - derbi! Navijački gledano, sve osim pobede je neuspeh. S druge strane, X nas održava na prvoj poziciji. Poraz nije opcija - iz svih mogućih i nemogućih razloga.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
Brine me mali Jović, otkako je pokazao neke dobre partije i stekao samopouzdanje i dobio pažnju medija, kao da je krenuo drugim putem... isuviše se rekli bi mladi "nafurao" bez ikakvog osnova i počinje da liči na nekog ko nas čašćava svojim prisustvom na terenu, a to ne ide u prilog ni njemu, ni nama.

Natko razočarao, sigurno najgora njegova partija otkad je u Partizanu.

Da je Suma igrao na njegovoj poziciji, mislim da bi još ubojitiji i efikasniji bili večeras.


Lazar Marković mora da uključi mozak i logiku kad dođe u opasne šanse za gol/asistenciju, onakav izbor rješenja je zaista u najmanju ruku čudan.

Jojić je morao ono pogoditi, kao da je cijeli dan bio na hljebu i vodi.

Rikardo je pola tima trenutno.
Sa lakoćom igra, milina ga je gledati.

Ne slažem se da je Natho toliko loš bio, i kod prvog gola je čini mi se ključni pas dao, a to mu nije bio jedini te vrste.

Sa konstatacijom o Sumi se slažem
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.590
Reaction score
29.882
Локација
Novi Sad
Како стоимо с националним коефициентом после првог кола?

 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Како стоје ствари надомак смо европског пролећа. Било би најбоље да то урадимо као лидер групе али мислим да имамо прилику да ударимо јачи фокус на првенство од цигана тако да и ако будемо други у групи неће бити штета. Бог нас је погледао поводом групе и сад морамо да запнемо у првенству и да нам то буде приоритет. Победимо ли цигане имаћемо прилично отворен пут ка титули. Мора све да пуца од борбе у недељу и до тада суздржаћу се и од неких критика тј. мана код неких играча које сам видео јуче. Морамо по 3 бода, никакве калкулације не долазе у обзир, играмо кући, а следећи дерби је код њих и није мала ствар да у плеј-оф уђемо као домаћини у том трећем дербију. Титула, Лига шампиона, побеђивање црвених - то је Партизан....све остало само утеха тј. само пут ка тим циљевима.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Da, najvažnija je utakmica protiv Genta a oni realno igraju toplo-hladno, razbiše Briža koji potom odigra x sa dream timom PSG.
Smatram da ako dobijemo naredne dve utakmice, bićemo prvi u grupi, smatram da ovi Kiprani mogu da uzmu koji bod Belgijancima.
 

Залад

Форумски курсаџија
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.218
Reaction score
28.327
Локација
Čapljina
Тешко ће Кипрани узети било коме бод(ове)...осим можда Флори. Некако сам мислио да су озбиљнија екипа (ваљда под утиском осталих кипрана), али ово баш јадно..
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Тешко ће Кипрани узети било коме бод(ове)...осим можда Флори. Некако сам мислио да су озбиљнија екипа (ваљда под утиском осталих кипрана), али ово баш јадно..
Dobili su oni Rapida kući, tako da ne bih baš bio siguran da kući ne mogu da uzmu bod ovom Gentu.
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Mene zabrinulo na 2:0 što smo stali. Nismo bili zainteresovani da damo treći. Tek kad Terza ušao, dve šanse namestio, mi mašimo. To ne sme da se desi.

Svidja mi se pojačanje, brz je, sinoć za prvu utakmicu kao starter pokazao sasvim dovoljno.

Rikardo mašina, odlično se gradi i kod drugog gola je sjajno iznacio odbranu.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.441
Reaction score
11.987
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
5-1-0 ili 6-0-0 u grupi će samo zavisiti od toga da li Rikardo igra ili ne na svakoj utakmici.

Protivnici su nam smešni, osim Genta. Gent nije smešan, ali mora da se koncentriše na prvenstvo i biće im do jaja teško u svakoj utakmici u grupi.

Mi igramo baš onako kako igraju i Anortozis i Flora, ali imamo mnogo bolji sastav, plus domaću publiku (nadam se). Gent nema igrački kvalitet da nas lagano dobije, ali igra moderno i neće to menjati.

Opustite se...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top