Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Odmah da se ogradim, nisam znao nista o ekipi Anotrozisa do utakmice sa nama, doduse informisao sam se ovde, ali nista dalje od toga. Isto tako i sa Florom. Samo ono sto procitah od Direktor-Grobara.
Misljenja sam da Anortozis posto je igrao sa nama kod kuce, nije bas hteo skroz da se povlaci i samo da se brani, pa sta bude iz neke kontre ili prekida. Pokusali su da igraju,koliko znaju i mogu. Tu smo pokazali koliko smo jaci od njih.
Flora je videla kako je prosao Anortozis, izgubila kod kuce od Genta, tako da ocekujem zatvorenu igru. Ne verujem u nadigravanje sa nama, vec odbrana sa svih 11 igraca, samo gol da se ne primi. Sigurno su nas dobro skautirali i znaju da ne smeju otvoreno. Na nama je da ih napadnemo od 1. min, presing, trcanjanje, koncentracija, precizan pas, sutevi iz daljine, proboj preko boka, jaki na drugoj (protiv Socija mi se svidelo) lopti/ sve da pokupimo narocito oko njihovih 16m, da ne mogu oko da otvore. I strpljivo, bez nervoze, doci ce gol.
 

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
20210930_112213.jpgуправо видех колико сам као омладинац био ажуран и записивао детаље на картама на којима је писало само Партизан Београд. Занимљиво је да је тада улазница коштала читавих 20 динара. Данас нека резултат буде исти као тада кад су већ карте скупље
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Bitna utakmica veceras da odemo na sigurnih 2/2 i ostanemo u borbi za pvo mesto u grupi. Mnogo je vazno ne potceniti rivala i ne izaci opusteno u mec pa da jos budemo kaznjeni za to. Stanojevic je svestan toga i verujem da je nalozio ekipu da izadju motivisano i jako da resimo utakmicu u nasu korist. Zadovoljan sam bilo kojom pobedom samo da dobijemo. Verujem u nekih 2:0 ili 3:0. Flora dolazi bez njihovog najboljeg napadaca ali da je i on dosao jasno je da smo apsolutni favoriti. Ipak, ne smemo potceniti nijednu ekipu koja je stigla do ove faze pa tako ni tu Floru. Sigurno i oni imaju nekih svojih kvaliteta. Gent ih dobio tamo samo 0:1. Kod nas verovatno se vracaju u sastav Lazar Markovic i Urosevic. Ostali standardno.

Igrali smo ranije sa Florom vec receno i ubedljivo smo ih dobili tada u obe utakmice (sezona 1999: 6:0 kuci, 1:4 tamo). Ocekujem sigurnu pobedu i veceras. Svako ko moze pravac JNA mada ne ocekujem vise od 10.000 ljudi.

Napred crno-beli !!!
 

zmajski

Grobarčina
Учлањен(а)
08.12.2011
Порука
1.160
Reaction score
3.679
Velicina kluba se ogleda i u tome da hrabro prihvatis breme favorita.

Jeb.s golove, pokazi Flori veceras da su tek nesto bolji od Spartaka.. Znam da smo mnogo puta neprijatno izneadjeni, ali mi smo Partizan i moramo to pokazati.
Vjerujem da ce Stanoje izvesti najjaci sastav koji ce potpuno respektovati protivnika i gristi 100%. Ne treba ih omalovazavati i imati imati prazne minute. Znaci prijatelju kocnice da ti ne rade bas sve :)
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.543
Reaction score
29.482
Локација
Novi Sad
Ma nema rasprave da ce igraci izaci napaljeni, bez opustanja, pun gas! Nalozice ih Stanoje.

Vise smo se mi ovde opustili, ja prvi... pita me sin malo pre "tata hocemo pobediti veceras?" Ja odgovaram "Naravno sine, i to im dajemo 3 4 komada!!!"
Ja sebi mogu da priustim takvo razmisljanje i ocekivanje ali igraci nikako! Zato od prvog minuta NAPADAJ NAPADAJ PARTIZANE NAPADAJ!!
:šal:partizan-fan::pfc::navijac

Edit: @Nebitan arena1, Rts1
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
Ако је ово тим за Флору онда је тим за Напредак - Поповић-Саничанин-Вујачић-Урошевић-Миљковић Здјелар-Шћекић Натхо-Јовић-Марковић-Рикардо. Не осећам никакву забринутост у вези меча вечерас, код год да изађе на терен очекујем победу, а онда следи рекао бих још важнији меч против Напретка у коме може да се преломи сезона кад је лига у питању..
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Svaka pobeda je dobrodošla, ja ću biti zadovoljan sa nova tri boda.
Nadam se da ćemo lako doći do njih.
Očekujem nastavak dobre saradnje Meniga i Rikarda.
A vala očekujem i od ostalih puno toga dobrog, izvodimo ofanzivan sastav. Natho u odličnoj formi, usudio bih se da kažem da je ovo najbolji fudbal koji je igrao kod nas, od njega očekujem da i večeras veze.
Srećno crno-beli.
 

GR88ĆU

Grobar
Учлањен(а)
05.06.2017
Порука
843
Reaction score
2.937
Локација
Ušće Ravanice u Veliku Moravu
Da napišem i ovde.
Imam jedan komplet za ligu konferencija, zapad bok, ulaz D. Dajem ispod cene. Preuzimanje sat vremena pre utakmice ispred ulaza D.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.645
Локација
Beograd
U zadnje vreme samo nam Jedinstvo (M) uzelo sve bodove u našoj kući, što se Evrope tiče...
A i njima sudija pomog'o, đubre jedno...


A kako je bilo pre 20 godina, kako će biti sad, i kako će biti za 20 godina...kaže (još) jedan moj prezimenjak:

 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Miletic od početka, Sanicanin na klupi. Ostal osve očekivano.
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
981
Reaction score
4.438
Локација
Nis
Gazimo florijane. Het trik Rikarda I jedan zeka :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top