Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.790
Reaction score
29.729
Локација
Beograd
Kakva divna prilika da na tribini vidiš lično sve te divne ljude koji su uvek tu, ali u nekim davnim decenijama nisi mogao ni da ih primetiš od desetine hiljada drugih...

Na Zapadu čak preko 100 ljudi, ali nisam brojao redare... kakva je to samo magična brojka za posetu utakmica naših košarkašica kad igraju kući!

Ljudi, igramo Evropu, ima i neki okrugli ,,čaršaf,, ove Lige na sredini terena...

Doduše, zna se kakvi su današnji Srbi...nekima od njih je rano, a i dosadno da 15 minuta pre utakmice već budu na tribini...tek sad ulaze...

Ili možda tek kreću ka JNA...
 

Dubaz

Grobar
Учлањен(а)
18.05.2020
Порука
381
Reaction score
3.442
Локација
Kući.
Jako od početka, pa sa pola gasa da se privede kraju, bitno je biti odmoran za nedelju.

Očekujem drugo poluvreme zanimljivije od prvog, kada uđu klinci i krenu da grizu!

:partizan-fan:
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Ja ću dozvoliti sebi da budem ekstreman i pored pobede...

Apsolutno mi se ne dopada način na koji smo ušli u meč i kako smo igrali tokom meča! Otaljano... Zdjelaru pohvala za standardno dobru partiju, Popu za onih par neugodnih intervencija, Lazaru za golove... ipak glavni utisak ekipni pristup ispod svakog standarda...

Shodno tome ovaj put preskačem glasanje za igrača utakmice!
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Bilo je teško, zato samo dva gola
Idemo dalje, kritike posle
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.732
У првом смо дали гас и узели 3 бода, а у другом смо играли да сачувамо та три бода и то је то. Сигурно да смо могли боље од овога али ето и Страјнић нешто паметно да каже - европској победи се у зубе не гледа. Као што се и очекивало - против Гента борба за прво место у групи и то ће бити највећи испит за ову екипу до сада.

Језиво је колико мотивације у сваки секунд меча уложи Рикардо! Тај човек живи за гол.

Сад свим силама на Напредак !
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.631
Reaction score
8.801
Локација
"preko bare"
Odradili smo ovo bez nekog posebnog trošenja i, što je najvažnije, bez povreda. Naravno da je moglo mnogo bolje, ali ja sam zadovoljan.
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.376
Reaction score
37.786
Pobeda se piše!

U dva takmičenja 12 utakmica, 11 pobeda i 1 remi, na svih 12 smo vodili na poluvremenu.

Bravo Partizane!!! :clap
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.755
Reaction score
22.867
Локација
Beograd
Typical day at work...
Teraj dalje, samo da se niko nije povredio...
 

SilentKiller

Početnik
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
148
Reaction score
346
Локација
Srbija
Sem nekih pojedinih akcija, velika nula od igre. Znači gledam utakmicu i ne verujem. Mi bolje igramo kada gubimo, tada grizemo.
Bekovi Partizana treba da uče od Živkovića kako se igra sa krilom, po meni jedan od najboljih danas.
Mi imamo 2:0 i umesto da napadamo i vežbamo akcije mi vračamo loptu nazad. Niko da se seti da prebaci loptu na drugu stranu, da probija sredinu.
Ovakva igra ne može protiv Genta.

Na kraju, 3 boda se pišu i nadam se da im ovo bilo samo loše veče.

Napred Partizan!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.688
Uvijek će biti neko ko će reći što kritikuješ, pobijedili smo...

Ok, piše se rezultat, ali pamti se i igra, koja je bila stvarno sramotna pored jednog ovakvog skromnog protivnika, da ne pričam o ulazu u meč.

Nadam se da je ovo bio samo jedan loš dan i da onako sporo, kilavo i tromo u veznom redu pogotovo, nikad više nećemo biti.
 

Уличар

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
124
Reaction score
453
Локација
Србија
Уписана рутинска победа, а већ се пљује издање момака. Као да заборављате да нас већ у недељу чека тешко гостовање у Крушевцу. И нека је било малог попуштања гаса вечерас, ништа страшно.
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.462
Reaction score
2.238
Igralo se koliko da se pobedi na momente i dosadna utakmica, vazno je da smo prvi na tabeli a ne vidim razlog da i do kraja ostanemo na vrh tabele.
 
  • Like
Reactions: Oki

>Simke<

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
298
Reaction score
273
Локација
Novi Sad
Rutinirali smo ih, bez mnogo trošenja. Čestitke za pobedu, idemo dalje!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top