Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.581
Reaction score
29.778
Локација
Novi Sad
Ebem ti izmenu kad Lolu uvodis... pa taj ne treba da udje ni na revijalnim utakmicama...
Nista, imali smo sansu, usrali smo, idemo dalje.
 

Petar PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
1.482
Reaction score
4.967
Локација
Boka
Znaci sad gledam ove reprize sansi i ne mogu da dodjem sebi koliko je lose Miletic procijenio let lopte kod gola... Brate mili tako nam je malo falilo, pih... Valjda ce se nesto dobro izroditi iz ovoga...
 

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
166
Reaction score
222
Локација
Beograd
Dati prednost Menigu u odnosu na bilo kog igrača je bezobrazluk.Jedini dobitak ove utakmice golman Popović.Odbrana večeras dobra, sredina glavni problem,igrači nikako da shvate da moraju ispunjavati i defanzivne zadatke.Ponovo primljen gol posle greške.
 
Учлањен(а)
31.08.2021
Порука
24
Reaction score
103
Локација
Južno
Pre svega, svaka čast Duljaju!
Gent uopšte nije nepobediv i da je igrao Živković, ubeđena sam da bismo pobedili.
Golčina Uroševića, maestralna intervencija Duljaja da ne zaradi karton, svaka čast!
Baš šteta što nismo pobedili, bili smo tako blizu...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.560
Reaction score
11.107
Meni ne smeta ni 1-1 ni nacin na koji smo igrali.

Smeta mi Pantic na terenu.
Smeta mi Miljkovic na terenu.
Smeta mi i to sto nakon ovoliko godina niko ne shvata da Celavi ne moze da igra stopera iskljucivo zbog OCAJNE anticipacije o kojoj se toliko puta pricalo. Gol je rezultat toga sto se odvojio od svog igraca napao loptu, tj. krenuo je ka igracu kojeg je vec cuvao Vujacic a koji nije imao nikakve sanse da dokaci loptu.

Menig nema levu nogu.

Bravo Popovicu.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Povedeš - braniš se - primiš gol - braniš se

5 minuta se dodaju na našoj polovini, a ni jedan igrač da krene na loptu
Lazar Pavlović stvarno nije mogao da uđe umesto Pantića, Jojića? Terzić/Jović ranije umesto Meniga?
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.477
Reaction score
41.289
Локација
Žrnov

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.296
Reaction score
18.560
Локација
Kej Republika
Nova formacija.
Nekoliko povreda.

Lola umesto Doktora, njima ulaze 3 nosioca igre, okrecu nas lagano.
Celavi mora da igra, nema ko. Momak je rupa i kao bek i kao stoper.

Jbg, mislim da nije moglo bolje. Nemamo mi taj luksuz da nas sreca usere.
Ono sto je sad jasno moralo je bolje u Beogradu.

Pop nastavlja da kida, bravo decko!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.252
Reaction score
3.706
Imamo seljački, ziheraški mentalitet, to je tako nažalost i vidi se po načinu igre i izboru igrača, taktike.

Idemo na pobjedu u Belgiji sa 5 odbrambenih igrača ( Miljković, Miletić, Vujačić, Saničanin, Urošević )?!

Nekom boljem fudbalu ću se nadati kad budem u Partizanu gledao bar 8 stranih igrača, koji znaju da trče i imaju snagu.

Do tad, neću da se nerviram...
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.918
Reaction score
4.265
vreme - 90min
rezultat - 1:1
partizan - treba nam pobeda
gent - odgovara mu remi

teren - mi sa svih 11 igraca na svojoj polovini se branimo, belgijanci napadaju

ps ipak hvala i za ovaj remi, izvukli smo bod od bolje ekipe na njenom terenu, mislim hvala igravima i strucnom stabu a uprava da pusi q - normalno
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
496
Reaction score
1.782
Meni samo nije jasno zašto nismo išli na pobjedu na kraju. Nema neke razlike, za dalji plasman, između poraza i remija i mi opet ne smijemo da idemo na sve i ništa. To mi nikada neće biti jasno.
Zato sto nisu mogli da hodaju a kamoli da trce. Odbrana nam je blago reci katastrofa, da nemamo jednog igraca da zna da iznese loptu naprijed je nevjerovatno. Natku svaka cast, Menig pokazuje znake zivosti, Jojiceva sansa je mogla da rijesi, ali je on ipak ostao Jojic, Miljkovic katastrofa i zar on bas mora da igra? Kad malo bolje pogledamo kakva nam je ekipa, tj ko sve igra u Partizanu rezultati su fantasticni, bez Sume i Asana da smo konkurentni. Samo mogu reci bravo Stanojevicu.
 

Luka-70-

Puni kučku
Учлањен(а)
04.08.2011
Порука
1.999
Reaction score
7.610
Локација
Od bloka mog do hrama tog..
Pa jebem ti bre fudbal gde su ti izmene Lola Smiljanic, Obradovic i Lutovac koji ni sam ne koju poziciju igra. Nama je potreban ozbiljan remont, gde ce deset igraca da se zameni. Ne nuzno da to budu pojacanja, vec mogu i neki klinci, poput Terzica i Popovica. Nije mi jasno, niti ce mi ikada postati jasna poenta gomilanja igraca koji su zadnju utakmicu odigrali pre 5, 10 godina. Sto neko rece, ubaci Milovanovica, kakav ceni Obradovic...
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
bolja igra nego u Beogradu..ona sansa rikarda gde je moglo biti 2 0 je velika propustena sansa,ali tacno sam znao da ga primamo jbg takav smo tim u 90% ce zasrati i nikada nismo znali da zatvorimo utakmicu.....steta mogli smo da budemo prvi dosta bi znacilo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.756
Штета, имали смо победу али шта је ту је, ово је наш максимум. Ако ништа друго ова голчина Урошевића остаје за лепо сећање и ући ће вероватно у избор за један од најлепших голова у ЛК. Велемајсторски га је дао :respect Штета и за ону стативу Натха. Играчи су се борили максимално али многи немају самопоуздања ни концентрације за овакав меч, а што се физике тиче ту је све било јасно и пре првог меча са Гентом. Јасно је да нам требају квалитетнији играчи ако мислимо да изађемо на крај са екипама попут Гента. Ако нису сада клинци морају да добију шансу у наредна два меча пре свега мислим на Баждара.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top