Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

maslinka

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
516
Reaction score
400
Локација
Na travi JNA
Stanoje nije imao para da dovede bolje igrace - PA NEK SE IZDERE ONDA NA UPRAVU koja mu nije obezbedila novac !
Jebote neko te svaki prelazni rok pravi budalom ali svaki i zamislite ljudima dozlagrdilo
Evo dolazi zimski prelazni rok
Igrana je evropa u borbi smo za titulu prezimeli u evropi - (trecerazredno evropsko takmicenje ali ticu mojne da rusis sneska evropa je evropa a i nije da se nismo pomucili i u tom takmicenje) znaci obezbedjen jos jedan dvomec u evropi, minimum jedan
Ok
I
Svi znamo da od prelaznog roka nema nista, da ce biti najobicnija farsa da necemo dovesti nikog da su nam na raspolaganju rajove i faljijeve kombinacije koje niko nece i da "nasa deca" koju isto niko nece pa se sete partizana da ga izmuzu za jos koji evro koji nigde drugde ne mogu dobiti
I zamisli sad ali samo zamisli - stadion je prazan i ljudi su nezadovoljni, ma ne moguce
Prvo Baki,ljudi nemaju pojma o fudbalu nista niti razumeju ovu igru,to odmah da ti kazem,svi strucnjaci za sve idi bre molim te,taj Stanojevic je sa ekipom 24 casa najbolje ih poznaje i zna i vidi ko koliko moze i ko treba da igra a ko ne.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.236
Prvo Baki,ljudi nemaju pojma o fudbalu nista niti razumeju ovu igru,to odmah da ti kazem,svi strucnjaci za sve idi bre molim te,taj Stanojevic je sa ekipom 24 casa najbolje ih poznaje i zna i vidi ko koliko moze i ko treba da igra a ko ne.
Da ti nesto kaze baki
Izgleda da ni svi ti klubovi sirom evrope i sveta nemaju pojma o fudbalu pa ne zele zeku jojica u ekipi, nema decko gde da ode, kako nema evo ga kod nas, kod nas moze...
A ne vide ni za danila pantica jbg ne vidi celzi kakvog je bisera kupio sta ces ali izgleda ne vidi ni cukaricki ali zato vidimo mi...
Celavi miletic jedva smo cekali da ga se resimo jer je u zadnjoj sezoni bio sramotan i gle cuda posle godinu dana ga vracamo, izgleda da su nasi strucnjaci iz kluba ipak procenili da to jeste igrac za partizan, srecom pa ga niko nije uzeo pa smo uspeli da ga vratimo... itd itd itd
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631
Prvo Baki,ljudi nemaju pojma o fudbalu nista niti razumeju ovu igru,to odmah da ti kazem,svi strucnjaci za sve idi bre molim te,taj Stanojevic je sa ekipom 24 casa najbolje ih poznaje i zna i vidi ko koliko moze i ko treba da igra a ko ne.
Ако неко за 90 минута види оно што он није у стању са свакодневним 24-часовним осматрањем играча и при том каже "довели смо све што сам желео" онда је још лошији тренер него што се чини. Људи ван струке, обични навијачи на оној конференцији упозорили су га, они су видели да Рикардо не може да идржи темпо који му је наметнут...а он као тренер то није видео.... Целу сезону прави аутоматизоване измене, играчи се исцрпљују изван свих граница, пада им имунитет, недостају им црвена крвна зрнца, повредјују се чим их неко такне и онда су против Флоре били криви пехови, а не он и екипа која је селектирана по његовом укусу...... Шта ће бити изговор ако не дај Боже кикснемо до зиме у лиги ? "Не можемо сваку да победимо" ? "имамо пехове" ?
Саво је са свим манама имао већу подршку кад је испао од АЗ-а него што је Станојевић има тренутно иако смо прошли даље. Нека се једном погледа у огледало самокритички и нека се запита зашто је то тако. Зашто је имао велику подршку кад је дошао и зашто је сада после годину и по дана ситуација обрнута.
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.696
Reaction score
22.651
Локација
Beograd
izbori se prvak direktno u LS (nisu male sanse) i ovaj nam kao dozvoli da budemo prvaci?? hahahahahahah
aj kao, dozvoli nam!

Partizan sampion, direktno u LS
grupa City Ajax Porto ili Bajern Sevilja Inter

i?

puna Humska, pola ovih mucenika od sinoc ne moze dodje do karte od sns zgadije koja “gledam ljigu sampiJona”
vazura i vucela: uveli smo Partizan direktno u LS, ko je najbolja uprava a?
zvalja: eto ja njih direktno u LS a oni meni da sam peder

ilijev: pregovaramo sa bambijem, racom, fejsom, ljajom i brasancem (vracamo ivana stevanovica, aksentijevica i scepovica)

stanojevic ako ostaje, cvrsta igra, disciplna, sabloni iz 2010
skor 0-0-6 1:22
Samo da ti kažem da je prvak zemlje uvek u prvom šeširu. :D
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Stanojević ako misli da ima tim za Evropu i titulu, mi eto ne mislimo. A tužno je što se mi laici očito bolje u fudbal razumijemo. No, nebitno je sve to, ostaje iza nas, na dobroj smo poziciji, rezultatski gledano, ako ovim od sinoc ne poremeti bas on ekipu pred G. Milanovac.
Zadnji je momenat da se napravi reset, da se proluftira tim, da u klub udje napokon neko sa za fudbal mizernih milion-dva evra.
Evo je izvesno da ćemo imati dva predstavnika u kvalifikacijama za LS, ako ne čak i direktno jedni mjesto. Osim, Terzica mafijasa u tom pravcu niko u Srbiji ne ide u susret tome. Zasto jbt, zasto?
 

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.386
Reaction score
3.209
Локација
Tamo gde su Grobari
Provociranje članova i pisanje poruke isključivo emotikonima
Ако неко за 90 минута види оно што он није у стању са свакодневним 24-часовним осматрањем играча и при том каже "довели смо све што сам желео" онда је још лошији тренер него што се чини. Људи ван струке, обични навијачи на оној конференцији упозорили су га, они су видели да Рикардо не може да идржи темпо који му је наметнут...а он као тренер то није видео.... Целу сезону прави аутоматизоване измене, играчи се исцрпљују изван свих граница, пада им имунитет, недостају им црвена крвна зрнца, повредјују се чим их неко такне и онда су против Флоре били криви пехови, а не он и екипа која је селектирана по његовом укусу...... Шта ће бити изговор ако не дај Боже кикснемо до зиме у лиги ? "Не можемо сваку да победимо" ? "имамо пехове" ?
Саво је са свим манама имао већу подршку кад је испао од АЗ-а него што је Станојевић има тренутно иако смо прошли даље. Нека се једном погледа у огледало самокритички и нека се запита зашто је то тако. Зашто је имао велику подршку кад је дошао и зашто је сада после годину и по дана ситуација обрнута.
:pop:respect:buhaha
 

marko78

Grobar
Учлањен(а)
12.08.2009
Порука
476
Reaction score
189

Beelmt

Početnik
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
161
Reaction score
206
Локација
Beograd
Ако неко за 90 минута види оно што он није у стању са свакодневним 24-часовним осматрањем играча и при том каже "довели смо све што сам желео" онда је још лошији тренер него што се чини. Људи ван струке, обични навијачи на оној конференцији упозорили су га, они су видели да Рикардо не може да идржи темпо који му је наметнут...а он као тренер то није видео.... Целу сезону прави аутоматизоване измене, играчи се исцрпљују изван свих граница, пада им имунитет, недостају им црвена крвна зрнца, повредјују се чим их неко такне и онда су против Флоре били криви пехови, а не он и екипа која је селектирана по његовом укусу...... Шта ће бити изговор ако не дај Боже кикснемо до зиме у лиги ? "Не можемо сваку да победимо" ? "имамо пехове" ?
Imamo tim približne jačine godinama,problem je u protivnicima,otišli su korak napred.
Normalno je da trener za javnost kaže da je zadovoljan timom,šta stvarno misli samo on zna
Šta znači ,,automatizovane izmene“.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
O jbt koja histerija... Nije sinoc bilo lepo, tezak teren, svasta nesto... Kiks golmana kada smo trebali da ih nabijemo... Nisu igrali Riki, Lazar, Natko, Pantic.... Na zalaganje nemam zamerke, Jovic nije stao, Urosevic isto... Zdjelar standardno. Momci jesu ginuli svi do jednog i igrali smo sa rezervnim sastavom. Jeste Stanoje upropastio drugo poluvreme sa Scekicem i kasnije promenom formacije... Jbg. Kako ne ocekujem od praseta da poleti kad nema krila, tako ne ocekujem ni od Stanoja leprsavu igru sa mudima, vec kalkulacije...

Ali Stanoje, nemoj ti da me pravis budalom. Slusam pickousutu nakazu kako od sebe pravi zrtvu svaki dan zadnjih 10 godina i alergican sam na ovu vrstu nastupa. Koji je razloga onoga? Stvari su takve kakve su i dok ne ode ovo zlo sa vlasti nece biti pozitivne energije, nista manje i nista vise... Meni je samo cudno koliko je fraza "politika me ne zanima" postala cesta medju javnim licnostima. Jug je prazan sa razlogom! Ako ces da ides, idi... Sramota je pretiti navijacu na taj nacin. Velika sramota. Ako je ovo nas nivo, onda do mojega... Zasto bih ja recimo doveo decu na utakmicu? Prvo da slusa pesmu pederu, a onda da ih sklanjam i da bezimo od batina? Atmosfera je bolesna. Kreira je direktno sluzba u dogovoru sa pederom, i to je sve. Nema tu nista dalje i nista vise. To znamo mi, znaju igraci, zna uprava pa i ti Stanoje znas... Sledeci put kad POMISLIS da vredjas obicnog navijaca, pocni prvo taj cuveni IZLIV ISKRENOSTI prema korenu problema, a ne posledici. Cast izuzecima, ali na stadionu su samo oni koji zive od "navijanja" koji dolaze da gledaju one koji zive od fudbala... Nema stadiona sa vise "profesionalaca" na svetu... Zao mi je mladih igraca najvise, voleo bih da je bolje vreme ali nije. Tako je, kako je. I nama i njima. U fudbalu nemamo nikoga ni priblizno na nivou Zoca koji bi mogao da napravi vrstu energije koja se stvorila oko KK i to ce se tesko promeniti bez pada ove kamarile...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Da razgranicimo prvo neke osnovne stvari:

1. Prolece u evropi danas nije isto sto i prolece u evropi ranije. Red bi bio da prestane da se koristi taj debilan izraz kao opravdanje. Jok nego Anortozis i Flora trebaju da su na prolece u evropi, a mi ne.

2. Realno stanje stvari i kluba je da je Partizan tim koji mora da osvaja titule. Kad osvoji titulu nece igrati ovo miki maus takmicenje. Svako ko misli da moramo da prihvatimo da je ovo realnost miri se sa tim da su cigani sampioni.

3. Stanojevic nije vise kriv od uprave i niko ne abolira debile iz uprave napadajuci Stanojevica. Abolira ih on svojim sramotnim ponasanjem.

4. Stanojevic je saucesnik u onoj bruci oko Asana jer je prvi stao u odbranu uprave. Tako da je van svake pameti opravdavati ga tim da nema para za pojacanja. Da je izasao i rekao ono sto je jebeno ocigledno, pa i nekako... ovako, ko mu kriv.

5. I kad dovodi pojacanja dovodi iskljucivo menadzerske kombinacije. Vidim da neki to nazivaju teorijom zavere, a vec se do detalja pisalo o tome.

6. Svaka cast svakome ko je lupao na prozore rizikujuci da ga nalupa neko od placenika ili da fasuje neku kaznu koju bi morao da placa iz svog dzepa. Svaki igrac Partizana koji misli da je normalno da se izgubi od Flore iz Talina i da se brani protiv Anortozisa iz Famaguste na svom terenu da bi se proslo dalje u trecerazrednom evropskom takmicenju treba da odjebe sto dalje od Partizana. Licno bih Daci Panticu i ovima nalik njemu lupao na prozor od kuce u kojoj je odrastao.

7. Stanojevic sa Partizanom nije u ovom mandatu postigao nikakav realan uspeh, pa polako da pripisivanjem ove titule na polusezoni. Kad osvojimo, racunacu to kao argument.

8. Joksic je Vazurin lizac cmara, a mocartsport sns sportsko glasilo.

9. Stanojevic, bas kao i vecina igraca sad, je u Partizanu zato sto nema gde, pa bi mogao da se spusti na zemlju pre nego sto krene da prica o tome da ce da ode. Prvo, svi znamo da nece. Drugo, da je srece da hoce. Prodao se Vucelicu i Vazuri kad mu je zagustilo za posao.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.758
Reaction score
19.336
Локација
Nickname

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Lik lupa gluposti,niti sam za ova govna niti ih branim,sta je imao Dule Vujosevic od toga sto je pljuvao,dobio odmah sut kartu,daj da se skupimo da uzmemo mandovima titulu.

Jedna od većih sramota u istoriji SD Partizan i nas koji smo to ''dozvolili'' a pogotovo ovih koji su učestvovali a i dalje su u klubovima.

Isti ti bolesnici nam vode sportske klubove i dalje i ne želim uopšte da se nadam nekim titulama za koje se ''grčevito borimo'' a svima je jasno da su odavno odlučili ko će osvojiti i kako i zašto. Ko misli da nije dovoljan jedan poziv pičkoustog ili čak terzića, kokeze sa pitanjem ''šta ste se rastrčali?'' i da mi direktno odustanemo od bilo kakve trke, taj živi u nekom svom naivnom svetu gde i dalje postoji neka pravda u sportu, trud, duh i ostale misterije koje ne postoje već decenijama.

Čuj Stanojević da preotme zvezdi titulu, a ledja mu čuvaju uprava sa Vučelićem, Vazurom i SNS kompanijom sa Pinka..
Da se predsedniku naprednjaka-ex-radikala digne kurac danas, izlepiće JNA njegovom odvratnom njuškom kao hotel u Nišu.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
To je sezona u kojoj smo 10x bolji od rivala a osvojimo jedva jer su oni kiksnuli jednom, imamo dva igrača koji su najbolji strelci lige recimo, a i nikad nisam imao osećaj da je Nikolić saradjivao sa naprednjacima niti koristio njihov govor, a ovi posle njega...

Da je pravde i lepote, cigani ne bi uzeli jednu titulu u poslednjih deset godina, a kamoli koliko, 6-7? Neke bez poraza? Od pečuraka, šampona, boga gvožđa i 60 miliona evra u dugu stigli do najbolje forme u poslednjih 30ak godina, niko uopšte ne postavlja pitanja o tome više, sve je fer i pošteno i sad zaradjuju milione i dominiraju.
 

amansio

Grobarčina
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
2.141
Reaction score
4.575
Локација
tamo daleko......uz grupu JNA
Provociranje i vrijeđanje članova
Lik lupa gluposti,niti sam za ova govna niti ih branim,sta je imao Dule Vujosevic od toga sto je pljuvao,dobio odmah sut kartu,daj da se skupimo da uzmemo mandovima titulu.
Ovo me podseća na post @AR koji sam postavio kao svoj potpis. Kad spomeneš Duleta u ovakvom kontekstu stvarno smo još i dobri skim sve udišemo ovo malo čistog vazduha i hodamo po majčici zemlji. Pljuc, Pljuc......
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
hiperboreja
To je sezona u kojoj smo 10x bolji od rivala a osvojimo jedva jer su oni kiksnuli jednom, imamo dva igrača koji su najbolji strelci lige recimo, a i nikad nisam imao osećaj da je Nikolić saradjivao sa naprednjacima niti koristio njihov govor, a ovi posle njega...

Da je pravde i lepote, cigani ne bi uzeli jednu titulu u poslednjih deset godina, a kamoli koliko, 6-7? Neke bez poraza? Od pečuraka, šampona, boga gvožđa i 60 miliona evra u dugu stigli do najbolje forme u poslednjih 30ak godina, niko uopšte ne postavlja pitanja o tome više, sve je fer i pošteno i sad zaradjuju milione i dominiraju.
Stanojevic saradjuje sa naprednjacima?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top