Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
971
Reaction score
4.331
Локација
Nis
Meni je jedina nada stanojevic I ostatak ekipe( ne racunam vise pojacanja)ako odigraju protiv sparte kao na pocetku sezone imamo sanse. Plasi me zavrsetak sezone jer nam je klupa tanka, bekovi, sredina kao i spic su nam ranjivi deo tima...nastavak sezone mora da bude perfektan.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja samo imao vremena pa pogledao.

Verujem da postoji skauting, isti je kao za pojačanja :D
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Razlika izmedju skautinga protivnika i skautinga igraca je sto su za pojacanja potrebne i pare ;) ;-)
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Uvek. :D Mislim da je ovde nezahvalno zaključiti bilo šta obzirom da je pripremna.

Za neki bolji pregled se oslanjam na njihov gust raspored u našem dvomeču. Gledaj ti kakav oni raspored imaju. U 12 dana 4 utakmice od toga dva derbija pa mi.

Ove tri pre nas ću malo detaljnije da pogledam. Za sada su imali minimalne izmene u sastavu.

Погледајте прилог 15272
Baš sam to gledao kada smo ih izvukli. Imaju paklen raspored . Eto dva derbija pa mi . Mislim da će to u prvom meču presuditi da izvučemo povoljan rez
 

Batigol

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2011
Порука
825
Reaction score
3.854
Da li neko zna kakva je situacija u Ceskoj sto se tice publike, da li ce moci da se ide u Prag na utakmicu?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Na njihovom forumu sam se raspitivao i djoka za sad. Nema publike. Nisu je ni imali u grupnoj fazi. Ide se i meni :D
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.979
Reaction score
25.986
Локација
ante portas

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ja. Razbili su smušenu Slaviju. Mada Slavija kiksnula u prvenstvu tako da su u padu forme. Sparta loše u ligi ali jako dobra danas…

Nadjoh da pogledate šanse i golove, trebalo 0:5 da bude.

 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top