Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Slavija bila baš anemična. Ne bi uzimao ovaj meč kao reper svega. Imaju Plzen za vikend (nedelja 18h) pa ćemo videti. Svakako će biti umorniji od nas zbog intenziteta ova dva meča. Danas su baš gazili, a ovi debili su se poremetili danas, ništa nije funkcionisalo.

Ovaj meč me podsetio na ono 2:0 protiv cigana, Suma i Bambi kad nisu prdnuli romi.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Najviše bi me brinuo pristup koji smo pokazali u poslednje 4 utakmice. Mnogo smo rezervisani u evropi i imamo jako mekan pristup bez obzira na činjenicu što smo ili egal ili bolji.

Neki genetski poremećaj koji leče neki drugi, ne sa ovog podneblja treneri (čitaj Matthaus u evropi 2003/04)
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.505
Reaction score
29.249
Локација
Novi Sad

 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Mene sto se tice LK brine ona izjava Stanojevica da je Titula No1 a ostalo kako bude ... revans sa Spatom ide pred derbi tako da ce sigurno nesto tu kalkulisati .
PS: Sto znaci da cemo ih resiti vec u prvom mecu :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.738
Reaction score
29.564
Локација
Beograd
Домаћим играчима кад кажеш: ,,титула је приоритет,, то је исто као да си им казао, ово друго све можете да ,,баталите,, то је потпуно небитно, немој да се замарате...
Толико пута у нашој историји пропуштене (или упропаштене) шансе у Европи због глупости и недораслости управе, играча, голмана, тренера...
Ајд видећемо како ће да буде ово са Спартом...можда нас наши изненаде и обрадују... :icon-rolleyes:

:napred-partizan:
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Ma dajte ljudi, pa nisu igrači ovce ili figurice u šahu. To su ljudska bića. Naravno da svako od njih želi da se dokaže u nekom evropskom takmičenju. Pa to im je manje više jedina prilika da ih neko vidi. Mene plaši više da će domaće prvenstvo da zanemare, verovatno zato i ova Stanojevićeva izjava.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.947
Локација
Žrnov
Mene sto se tice LK brine ona izjava Stanojevica da je Titula No1 a ostalo kako bude ... revans sa Spatom ide pred derbi tako da ce sigurno nesto tu kalkulisati .
PS: Sto znaci da cemo ih resiti vec u prvom mecu :D
Ako ste pažljivo SLUŠALI, Stanojević je rekao da bi FINALE LK menjao za titulu.
A pošto će titula da bude već naša i rešena u vreme odigravanja tog finala, neće morati da bira :p
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Budjevice - užasna igra
Slavija - odlična igra i demoliranje protivnika, izmenjen sastav

Današnji sastav ima 5 igrača koji nisu igrali ili protiv Slavije ili Budjevica u prvih 11 (neki od njih ulazili posle sa klupe)

Vrba dosta rotira i nema standardnih 11. Stoga verujem da ni protiv nas neće početi kao danas.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Isto ovako su igrali protiv Budjevica. Totalno bezidejan fudbal, dosta rotacija delom i zbog povreda. Oni krštenu akciju nisu imali u 45 min.

Stil igre, tempo podseća na Sochi, ali sa manje kvalitetnih igrača na sredini. Odbrana im je tanka opet (promenili su opet beka, stopera, golmana)

Dosta neuigran sastav za razliku od nas koji manje više imamo prvih 11. Podeliću malo detaljnije o njima ali opet klub to mnogo detaljnije radi.

Ono što ja mogu da vam kažem je da mi ove prolazimo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Šta god bude u Češkoj ovo prolazimo. Uvek sam objektivan, plašio sam se opravdano Klare (zbog kvaliteta pojedinaca), znao da je gadno da se bijemo sa Gentom, ali od ovih smo bolji. Jednostavno bolji tim. Ne bi me iznenadilo da pobedimo u Pragu sa dva razlike.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Највећа шанса нам је то што нема правила "гол у гостима". Мислим да је то правило била наша традиционална ментална баријера у европским такмичењима и сада када га нема све је могуће. Против Сочија би испали, против Санта Кларе ко зна да ли би под пресијом тог правила успели да окренемо.....са друге стране имамо испадање од АПОЕЛ-а управо због пресије тог правила итд итд.....примера много....али овако....можда се окрене ток историје коначно и на нашу страну.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.903
Reaction score
7.797
Favorit je Sparta sigurno, da se ne zavaravamo, pa i ono od juce u Nisu je bio plac majke bozije, Plzen je nas odrao vec, a Slavia cini mi se cigane.
60-40 u korist spartance.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top