Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Amadeus

Grobar
Учлањен(а)
20.07.2021
Порука
655
Reaction score
1.540
Локација
Jug

Grobar92

Grobarčina
Учлањен(а)
01.08.2011
Порука
1.401
Reaction score
3.258
Локација
Tamo gde su Grobari

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
681
Reaction score
4.481
Локација
Kosovska Mitrovica
Mislim da je ipak on smorio konstantnim ponavljanjem da mu Sparta nije prioritet.
Ovde je vladalo mišljenje, da je LK
nebitno takmičenje. Sad evo, posle izjave se promenilo to mišljenje. Samo eto, da bi se terala kontra. Naravno, LK je jako bitna stvar, pre svega, zbog koeficijenta. Al' je titula svakako prioritet.

Ne mislim ja ovde na tebe lično. Nego generalno, takvo mišljenje je na početku bilo.

Kad već ne možemo zbog rezultata da ga prozivamo, daj sad zbog izjava. Preterujemo, realno.
 

Zuull_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
1.026
Reaction score
5.832
Локација
Court seats
Mi ako želimo da dodatno nabildujemo koeficijent to cemo moci tek ukoliko izbacimo Spartu!

Za ovaj plej of se obracunava samo nacionalni koeficijent, a kako bi od one tamo sezone šampion išao direktno u grupe LŠ a drugoplasirani u treće kolo kvalifikavija staze nešampiona potreban nam je valjda još samo jedan remi nas ili ovih prekoputa.
Naravno, dalji napredak u Evropi ti otvara šansu da ubereš dodatne bodove za klubski koeficijent što je vrlo značajno za te sezone ispred nas.

Pisao sam već da smo mi 2004 propustili šansu da postanemo ono što je postao Šahtjor, eto skoro 20-ak godina kasnije se crta slična prilika da napraviš dobru bazu igrača i neki sistem unutar celokupnog kluba i da kao šampion države u naredne 2-3 sezone tim plasmanima u LŠ totalno promeniš finansijsku i strukturnu sliku kluba...

I sve to lepo zvuči a onda se setiš u kakvoj si sredini, ko ti jaše klub i u fotelji a vala i na tribinama...
 

zubac

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2007
Порука
493
Reaction score
1.769
Dok su ova trojica na celu kluba i ljudi slicni njima mi iskorak necemo napraviti. Samo uporedite ovu trojicu karikatura i ljude u upravama ozbiljnih klubova i bice vam jasno gdje smo mi a gdje oni. Nasa trojka ima prosjek IQ 76.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Fejsa je doveden jer ima prepoznatljivost medju ribama i onda ga povedu na splav i onda na konto njega i Vazura i Igla se ocesu za nesto i svima dobro osim Partizanu. Salu na stranu neverovatno je da nije spreman on nam covek treba za Cigane i Spartu,protiv ostalih mogu i ja da igram.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top