Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.768
Reaction score
29.660
Локација
Beograd
u nogama na nivou stopera od pre 50 godina
Nemoj ti da vređaš noge štopera od pre 50 godina!
Nije fudbal počeo da se igra juče!


r9ILIaF paun packo.jpeg

Odoh u svoj vremeplov i vraćam se u sedamdesete, u doba kad se fudbal igrao najlepšom i najboljom loptom svih vremena - bubamarom! :D




p.s.

@kujblo70

Nemo' se stresiraš što te ja opominjem, znaš valjda da se često šalim (iako mnogi to ne shvataju tako), a i znam da si među najzadrtijim grobarčinama ovoga sveta i da ti je Partizan sve i svja, i da poštuješ i naše igrače starijih generacija...nego moram ja da branim heroje moje mladosti...pre 50 godina fudbaleri jesu grešili i kiksirali, ali iz sasvim drugih razloga od ovih današnjih...

Oni stari su mnogo znali fudbala i imali mnogo u nogama, pa su hteli da neke stvari na terenu reše na finjaka, tehnikom i umjetničkim dojmom...pa se usled preterivanja u umjetnosti zajebu...
A ovi današnji jednostavno - ne znaju.
Al trude, se, nije da nije. Vole fudbal.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.890
Reaction score
13.731
Мислио сам да ће Вујачић и Саничанин бити неспојиви штоперски тандем али ово до сада је било врло добро. Без обзира што смо играли са доста слабијим екипама моје је мишљење да ипак нећемо имати проблем са штоперима. Доста добро и Вујачић и Саничанин покривају наше бекове јер то је кључно у овом саставу где смо лимитирани на тим позицијама и где се највећи посао у дефанзиви углавном своди на покривање тих бочних позиција (нпр сећамо се како је Миљкон испао против Шарлое, а Остоја није стигао да покрије како треба, уклизао и случајно закачио лопту руком и примисмо гол после тог слободњака......има још примера из претходне две евро сезоне). Урошевић је уз помоћ Асана и Павловића играо растерећеније и нису се много видели његови недостаци за разлику од десне стране где је поред Ћеле било баш критично па смо преко те стране и највише голова примили.
Осим бекова брину ме и дефанзивни прекиди. Надам се да Станојевић још од старта припрема често ради на томе јер нешто у тој његовој поставци око дефанзивних прекида никад не штима. Прошле године смо имали 4 јаке утакмице - 3 дербија и Шарлроа......у све 4 смо пали после прекида, нисмо примили ни један гол из игре. Такође у Станојевом првом мандату доста голова у Европи је било после прекида, корнера, глупих слободних удараца и пенала..... Све у свему треба нам игра на гол више, а то значи даш један - јуриш други, даш други - јуриш трећи итд. .
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
dunajska%20streda_680x420.jpg


Huligani Dunajske Strede :D

Inace kapacitet stadiona ce biti prepolovljen zbog korone pa je tako pusteno tek 6.000 karata u prodaji.

A nas protivnik od 17:00h pocinje utakmicu 1.kola slovackog prvenstva gde gostuju ekipi Zemplin Michalovce.
 
  • Like
Reactions: BiP

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.183
Reaction score
6.987
Локација
NbG
Tako smo se smejali i Šošonima u Žilini pa na kraju kad su uz podrsku poljskih huligana pretrcali preko celog terena da nam priprete malo je reci da nam nije bilo svejedno :D
Salu na stranu, slovacki narod je prijeteljski i ja licno gajim velike simpatije prema toj zemlji i narodu. E sad, ovo je vise klub madjarske manjine u Slovackoj ako sam dobro razumeo i ako cemo da generalizujemo Madjare ne mirisem kako ih vidim na Horgosu :)
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Dino, uz dužno poštovanje, ne baratamo faktima ako kažemo Vujačić je loš štoper a odigra onako. DAC jeste tanka ekipa za poredjenje, ali je on direktno čuvao ne iole brzog, nego veoma brzog Taiwa i dobio svaki duel. Saničanin je bio malo nesiguran u četvrtak i pošto sam sedeo na Istoku bliže severu, taj isti Taiwo je promenio stranu i pobegao mu je u duelu 1 na 1 a onda je Vujačić uleteo i sačuvao nas potencijalne gol šanse.
Eto, to su fakti prijatelju.

Ne treba ti duel sa Bayernom da kažeš e ovaj je dobar. Taj Bayern bi nas lagano porazio, ali to je zato što su svi dva nivoa bolji od svakog našeg igrača. Nismo mi ta liga, niti ćemo biti. A nisu ni gurbeti koji se lože, udju u lš pa im Leva dodje i piški u usta 4 puta za veče.

Mi za naše uslove, (domaću ligu) imamo najjači štoperski par. Za evropu (konferencija) smo solidni, ali će slika biti jasnija kad odmerimo snage sa Sočijem, pre toga da mi prvo rešimo DAC na strani.
Kad sam pomenuo fakte mislio sam iskljucivo na deo u kom kazes da Vujacica bije los glas "menadzerskog igraca", a da jedini u klubu Bojan Ostojic nema menadzera, a ustvari im je menadzer isti, samo ovom drugom nije zvanicno.

Takodje, kad sam rekao da je Vujacic los igrac, nisam mislio da je los bio protiv DAC-a, jer je stvarno odigrao odlicno, nego da je los generalno, za ambicije koje ima klub naseg nivoa.
Da ga merim po duelu sa igracem tipa Taiwo stvarno ne zelim jer prvo nemam pojma ko je Taiwo, a fudbalski CV mu je takav da i nema potrebe da znam.
Uostalom, ne zelim svakako da mu sudim po jednoj utakmici, a i sam si mogao da pomenes neke u reprezentaciji CG u kojima je odlicno cuvao dosta bolje igrace od Taiwa. Isto kao sto sam ja mogao da nabrojim neke u kojima je bio kriminalan. Prosto nije to poenta.

Za evropu mi nismo solidni odavno, a merilo su samo rezultati. Bez zelje da ti nabijam nesto takvo na nos, jer i nije za nabijanje na nos, sta vise licno bih voleo da imam malo vise vere u klub i optimizma, ali dobro pamtim da si isto pisao i prosle godine posle RFS-a i Sfintula kada je bilo jasno da smo kurcic od tima. Tad je bilo "videcemo kad dodje neko ko bude hteo da igra fudbal, sigurno cemo ih pregaziti jer nam bunker ne odgovara", pa nam onda dodje osrednji belgijski tim i lagano nas sutne iz evrope.
Ne volim to "videcemo" protiv jacih jer se to nikad ne zavrsi dobro kad jedva ista vidimo i protiv mnogo slabijih. Evo sad cemo verovatno igrati protiv Socija, koji objektivno ne bi trebao da bude klub od koga bi neko ko pretenduje da bude sampion Srbije trebao da se plasi, a vec je u najavi mucenje zivo i ne moze niko reci da smo mi neki ozbiljniji favoriti za duel sa njima.
Ides malo u krajnost sa pominjanjem Bajerna, a mi ispadamo redovno od prilicno jadnih timova i titule u domacem prvenstvu gubimo u oktobru, Kad ne budu izostali rezultati, slozicu se sa tobom.

A to za Vujacica... ti mislis da je dovoljno dobar za Partizan, ja ne mislim i to je to. Ponavljam da se deo za fakte odnosio samo na taj deo o menadzeru.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mi nemamo dovoljno jakih utakmica da bih merili kvalitet igrača.
Suma, Sadik, Asano donekle i Zdjelar su u ovo malo jakih utakmica za dve godine pokazali da su igrači... Za sve ostale se može nagadjati posle gatanja na pirotskom vašaru.Videćemo šta će reći za Vujačića.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Fali nam dosta za ozbiljniji fudbal. Trebalo bi da prođemo Slovake ne bojim se preterano ni Sočija, ona azerbejdžanska Kešla je polu-amaterski tim kome bi mi dali ovakvi 5 komada. Ulazimo u grupe, ali tamo nema šta da tražimo.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Ništa čudno, pisao sam da su na strani bili toplo hladno, slično se dešavalo prošle sezone. Drago mi je da će izgubiti danas, to će da ih dodatno uzdrma. Mi samo muški i kao prvih 60min i nema mesta iznenadjenju.
 
  • Like
Reactions: BaX

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
@Goran Tomić potpuno si u pravu! vise sam napisao onako.. znas vec na sta sam mislio, inace po meni su tada fudbaleri bili cudo za ove danas
 

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ubedljiv poraz Dunajske Strede na kraju 4:1. Jedini strelac za njih Taiwo.

Kada je u pitanju sama utakmica, u odnosu na meč protiv Partizana u Beogradu, trener Antal Nemet je napravio nekoliko promena - umesto Vere, Kružilaka, Fabrija i Divkovića, danas su u startnoj postavi bili Ndžaj, Nikolaesku, kao i dvojica najnovijih pojačanja, Muhamedbegović i Ciganiks.

DAC 1904 Dunajska Streda: Jedlička - Muhamedbegović, Beskorovajni, Bruneti - Moumu /Rimarenko od 46./, Ndžaj /Divković od 46./, Ciganiks /Vera od 62./, Balić, Šafer - Nikolaesku /Andzuana od 62./, Taivo /Zuberu od 86./.
 
Последња измена:

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.014
Reaction score
26.082
Локација
ante portas
Ubedljiv poraz Dunajske Strede na kraju 4:1. Jedini strelac za njih Taiwo.

Kada je u pitanju sama utakmica, u odnosu na meč protiv Partizana u Beogradu, trener Antal Nemet je napravio nekoliko promena - umesto Vere, Kružilaka, Fabrija i Divkovića, danas su u startnoj postavi bili Ndžaj, Nikolaesku, kao i dvojica najnovijih pojačanja, Muhamedbegović i Ciganiks.

DAC 1904 Dunajska Streda: Jedlička - Muhamedbegović, Beskorovajni, Bruneti - Moumu /Rimarenko od 46./, Ndžaj /Divković od 46./, Ciganiks /Vera od 62./, Balić, Šafer - Nikolaesku /Andzuana od 62./, Taivo /Zuberu od 86./.

Primio Jedlička četri komada,a nama branio sve.
 

guzakom

Grobar
Учлањен(а)
15.12.2007
Порука
402
Reaction score
993
Локација
Pozarevac
Bio sam prisutan kad su Sosoni i poljaci napadali i van stadiona i na stadionu,pa da znate kakva je bezanija bila kad je pukla ograda ili mreza na juznoj tribini i kada su nasi krenuli u juris,za par minuta nema ni sosona ni poljaka,a tek ispred stadiona kako su bezali
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top