Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Mora da izjavi tako nešto. Nije trenutak za veliku kritiku. Igrači su u totalnom kanalu. Ako ih sada još više dotuče gubimo titulu.
Naravno, ne treba se očekivati da kritikuje
nekog i nešto što može samo štetiti Partizanu.
Između ostalog imamo smernice da za vreme njegovog boravka igrače smatramo institucijama.
Osim ako se ne planiraju otkloniti u ime politike Partizanove uprave
 

Mikula990

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
304
Reaction score
1.303
Локација
Pancevo
A ove stanojeviceve izjave ne treba komentarisati . To je vec uzelo maha .

Jedina rec koja mi pada na pamet je kurcobolja.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.319
Локација
Kipar
Dok je ove uprave I ovakve drzave Partizan ce iz godine u godinu izgledati sve jadnije. Stanojevic nosi deo krivice ali jednostavno u ovom okruzenju Partizan nema sta da trazi i u narednim godinama nas cekaju samo jos gore stvari.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Zameram mu izbor igrača koliko zameram i Ilievu. Razumem da nije mogao da bira najbolje, ali sam isto tako siguran da su postojale bolje opcije od Miljkovića, Jojića i drugara. Ovi definitivno nisu za Partizan i trebaće nam vremena da se oprostimo od svih.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.319
Локација
Kipar
Izbor igraca je katastrofalan I to je cinjenica.
Ali, dokle god bude fokus na Stanojevicu kao glavnom uzroku problema stvari ce samo biti sve losije po Partizan.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Otisao je Scekic jer nije dobio 7 plata (o premijama da ne pricamo). Povrijedio se Pantic na pocetku priprema, trener je izjavio da nas je to poremetilo, da smo pokusali da reagujemo, ali nismo uspjeli. Citaj - svi hoce platu.

A mi pricamo o treneru modernih shvatanja, to bi nam rijesilo sve probleme...

Tvrdim da ne postoji nama dostupan trener koji bi iz ovog tima izvukao ista vise od ovog sto je izvukao Stanojevic. Tvrdim i da ovaj tim nije tim iz njegovih snova, ali mu zamjeram sto je cutao dok su mu ga uvaljivali i to sam pisao i na pocetku sezone. Siguran sam da nije bas toliko glup i netalentovan da ne vidi da na svijetu pistoje bolji igraci od Jojica i Markovica.

Kao i ovi ostali povratnici, legao je na rudu, kurvao se, pokusao u zadatim uslovima da napravi neki iskorak i rehabilituje svoju karijeru... Malo mu je falilo da u tome i uspije.

Sad ce cika vazura obrisati pod i sa njim, dovesti navijacima trenera modernih shvatanja i sve ce biti super.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.032
Локација
Uvek uz Partizan
Šta dalje da pričamo kad jedan Ivan Obradović sam kaže da nije za Partizan i posle par dana ga ubede da jeste, a onda svi vidimo kako i koliko igra. Mentalitet mora da se menja skroz, ova izjava koju je dao Stanojević u prevodu znači zadovoljan sam izgubili smo samo sa dva gola razlike. Nagomilao je igrače koji ne mogu ni da igraju ni da se prodaju, koji su jednostavno teret za klub i sada on iz njih izvlači maksimum. Pa koji će nam đavo maksimum od Jojića i Miljkovića daj da izvzučemo 80% od nekoga ko zna i može.

Uprava prva, a za njom i trener, kondicioni trener i jedno 15 igrača moraju da odu da bi zaličili na tim. Od toga nažalost nema ništa. Na leto verovatno ide Zdjelar, jedan od par igrača koji imaju kvalitet za Partizan, možda ode još neko, a što se tiče pojačanja, oporaviće se Pantić, a možda dovedemo i Nikolu Ninkovića.

U grupe LK ćemo teško, ali zato u sezoni 23/24 kad krenemo iz kvalifikacija za LŠ grupe LK su osigurane. Kada uprava još malo potroši Stanoja okriviće ga za sve i smeniti (verovatno je i zaslužio takvu sudbinu), a onda dolazi trener u rangu Kize Milinkovića i Ljubinka Drulovića. To je otprilike naša budućnost. Iskreno se nadam da debelo grešim u proceni.
 

maidros

Grobarčina
Учлањен(а)
22.12.2008
Порука
2.144
Reaction score
3.018
Listajući sportsku štampu, upravo naleteh na zanimljiv podatak. Kao i na "zanimljivu" izjavu.

Prvo, kada je reč o podatku.
Večeras smo uspeli da oborimo negativan rekord.
Nikada ni od koga u svojoj istoriji, Partizan do sada, nije primio 8 golova u nekom dvomeču.

Dolazili su i najveći Evropski klubovi.

Bruka i sramota!
Za ovo treba da se odgovara.
Nažalost odgovaraće samo Stanoje, ali pošto je obavio "Vrhunske" prelazne rokove i nije mi ga žao.

Ukratko - titula ili otkaz.
 
Учлањен(а)
22.10.2019
Порука
335
Reaction score
1.759
Локација
Панчево
Tako nam je kako nam je. Niko nije kriv i svi smo krivi. Koliko god država bila protiv nas, nije nam država dovela igrače, niti ih je ona birala. Nervira me što ne učimo iz grešaka. Što reče jedan član ovde, da smo iole normalan klub (uprava, sportski sektor) bili bismo ovdašnji Ajaks. Onomad, kad smo mogli (i morali) da vežemo dve LŠ zaredom, mi smo se pojačali tako što smo doveli Boju, recimo. A svaka greška se plaća. Ali, to na stranu, ionako se nikad to neće promeniti, nažalost. Nervira me to što se kuvamo kao žaba. Pa smo sad srećni nekakvom evropskom sezonom. Ja stvarno ne mogu da se ložim na više sreće nego pameti protiv Sočija, na kitu od ekipe kakva je Sparta (budimo realni), na eliminaciju Santa Klare (priče kako smo, eto, izbacili portugalski klub) koja je i pored korone prvo poluvreme odlučila naš tim od fudbala. Prvi iole ozbiljan protivnik nam je pokazao gde smo. Ekipa bez kreativca (Natko je jedini takav profil u timu), bez tehnike (mislim da najviše poludim kad ih gledam kako ne umeju da daju normalan pas na 15-20 metara i kako ne znaju da prime loptu, prosto jezivo), ekipa bez trunke kondicije. Ekipa fizički toliko inferiorna da me duša boli, i ovo stvarno jeste neobjašnjivo (ili vrlo lako objašnjivo, ali ja ne smem i ne želim sebi da priznam). Ovo je realnost , a vi se ljutite koliko hoćete. Ko ne veruje, neka ponovo pogleda utakmice protiv Sočija i S.Klare. Floru da ne pominjem.
P.S.
Može li mi neko objasniti šta se desilo sa Jojićem? Ja sam mislio dečko će da kida, napokon moderan fudbaler, a i nije baš ni Klop blesav. Kad ono, ništa. Radovao sam se, kao i mnogi, njegovom povratku. Neću mu zviždati nikad, ali ovo što on pruža prosto boli. I dušu i oči. Da li je realno da je toliko zaboravio fudbal?!
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.871
Reaction score
13.631

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
970
Reaction score
4.329
Локација
Nis
Necu komentarisati vise do kraja rezone, ovo sto vi pisete nije kritika vec mrznja. Niste ni malo realni, niti vam ta vasa mrznja usmerana na pravu adresu. Uzivajte u pljuvanju trenera i ekipe, spremite nozeve ako ne osvojimo titulu a drzite sampanjac za svaki slucaj. Svako dobro vam zelim.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Necu komentarisati vise do kraja rezone, ovo sto vi pisete nije kritika vec mrznja. Niste ni malo realni, niti vam ta vasa mrznja usmerana na pravu adresu. Uzivajte u pljuvanju trenera i ekipe, spremite nozeve ako ne osvojimo titulu a drzite sampanjac za svaki slucaj. Svako dobro vam zelim.
@El Patron brate,nikog ja nisam uvredio ni od igrača ni od trenera niti imam namjeru da to uradim samo sam napisao šta je komentator sinoć izjavio za našeg igrača
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
Necu komentarisati vise do kraja rezone, ovo sto vi pisete nije kritika vec mrznja. Niste ni malo realni, niti vam ta vasa mrznja usmerana na pravu adresu. Uzivajte u pljuvanju trenera i ekipe, spremite nozeve ako ne osvojimo titulu a drzite sampanjac za svaki slucaj. Svako dobro vam zelim.
Zašto ne bih otvorio šampanjac ako pobedi cigane?

Zašto ne bih pio taj šampanjac da ublažim bol ako ponove igru i ono što trener naziva borbom po principu svih odigranih derbija u ove dve godine?


Šta je tu nerealno? Kako je to mržnja?
Ne može se samo pljuvati navijači Partizana time što ćeš reći "serem se ja na takve navijače koji nisu kao ja"
Kao ja
koji po ovome što si napisao držiš šampanjac i otvaraš na svaku odigranu utakmicu u ime proslave postojanja Partizana i ubeđivanja da su pravi igrači za Partizan i da ovako izgled prava borba za Partizan?
Znam da to ne radiš, ali si u kontekstu naveo da su takve radnje jako bitne,tako da opozit od tebe izgleda izgleda to rade.
Da li je to realnost?
Nije.
Ali je bitno da se kao i Uprava nepotrebno
obeležavaju navijači Partizana da mržnjom prave nerazumevanje i da uživaju da "mrze"
dok se svi oni mučeni bore najbolje što znaju.

Pa leb ti jebem Ivice 10 miliona da si uložio zarad pobede nad ciganima dobio bih 40 milki.
A ti potrošiš 100 evra za benzin da razvoziš pojačanja po bolnicama, staviš štit u vidu Stanoja i ubediš navijače da su oni karcinom jer ne piju šampanjac posle svake utakmice.

Pošto malo pa malo u ime odbrane svega ovoga što se izdešavalo opljuje navijače u stilu Ivice i Stanoja napiše:
"sram da vas bude,... Zbog vas se dešava ovo... Mi ne zaslužujemo titulu zbog vas...
" Neću više se oglašavati, jer se forum napravio u ovo i ono"
Evo i ja ću da kažem :
Nek se jebe u dupe svaki navijač Partizana sa Ivicom i Vazurom koji ovo što je Partizan igrao i ovaj plan budućnosti koji je Partizan obrazložio na čelu sa Trenerom nazvao adekvatnom borbom za Partizan i da trebaju navijači otvarati šampanjce.
Tako da evo i ja ću da napišem :
"Neću se više oglašavati, evo vam forum pa pišite i vodite razgovor i hvalospeve u smeru realnosti "
Što bi rekao opozit od ovakvog navijača Partizana, doduše ne znam zašto to rade. Valjda izgleda kul:
"Pljuc"
 

aleksabor

Početnik
Учлањен(а)
30.09.2020
Порука
37
Reaction score
93
Локација
Beograd
Kako god se završi ova sezona, treba tražiti nekog modernijeg trenera za sledeću sezonu. Ovo nikuda ne vodi.
Tako je. Treba traziti nekog da uspostavi modernu igru, a ne da juri ziheraski rezultat, a na kraju nista ni od igre, ni od rezultata.

Mada sve to dzabe ako se ne resimo Zeke vegana i drustva.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top