Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.163
Reaction score
14.491
Локација
Brdo Banovo
Jos ovo i dosta e...

Najtuznije od svega, ljudi se vise ne raduju pobedama kluba, ne tuguju posle poraza. Bitno je samo biti u pravu. Kriviti Stanojevica( da, kriv je za dosta toga), kriviti pojedine igrace. Zluradost na sve strane.

Pisanje po njima, a ovamo napunimo 10 % stadiona jer sta-verni smo?
Da, kako da ne. Bice da zasluzujemo puno bolje jer "samo tebi verni, samo tebi odani" sem kad treba doci na Jna.


PARTIZANE S TOBOM DO TITULE.

Stanojevicu, nema predaja, nema nazad.
Borba do kraja, pa da se razilazimo.

Uskoro opet gostovanje tamo gde je publika i gde je teren. Mozete i da ih slikate. Jebo im pas mater.

Kakav god da si- neka umre svako ko te ne voli!!!
 

Zillgian

Grobarčina
Учлањен(а)
26.01.2010
Порука
3.954
Reaction score
4.886
Локација
Ndžamena
Mnogo sam ljut. Više nego poslije gotovo bilo koje druge utakmice FKP u poslednje vrijeme.

Šta si dočekao dragi naš Stanoje, da od idola, čovjeka koji je bio na vrhu piramide omiljenih trenera FKP padneš toliko nisko.
Šta bi sa naših igrača, dovoljnih za 2 tima? Šta bi sa pojačanjima koja ti ne trebaju? Šta bi sa motivacije, presinga i renomea kluba o kome si pričao prije utakmice? Došli smo u Roterdam da čuvamo 2:5, šta?
Pola igrača u timu je očigledno u žestokom padu forme, ili je pak zalutalo u klub.
Veći dio drugog poluvremena se lopta vraća golmanu?! Izvodimo aut na liniji 20 metara od njihovog gola i vraćamo loptu štoperu?
Ponovo ti igra Miletić, koji nas, otkako se vratio nije ukanalio samo onda kad nije igrao. Šta se sa tim čovjekom desilo, da od onakvog igrača postane veća rupčaga i od Saničanina, sam Bog zna.

Ne mogu da vjerujem da ovo pišem, ali poslije možda i najjadnije utakmice koju sam odgledao poslije 10 godina, po prvi put u životu sam pomislio da je možda vrijeme da Stanojević ode iz kluba, iako mi je jasno da ključni problem leži na nekim drugim, ključnim mjestima, o čemu je uostalom i Stojanče pisao, ali oni neće nigdje, barem ne prije 3. aprila.
 

NikolaPartizan

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.125
Reaction score
4.617
Локација
USA
@NikolaPartizan
U pravu si. Klinac me pita šta koji kurac Lola ulazi i uzima traku. Ja mu kažem, šta koji kurac šofer ministar. Hvala Stanoju što radi po državnom receptu.

Je l te pita gde je nestalo desetine miliona evra iz Partizana? Ili zasto nije u nasem interesu da Partizan bude prvi? Ili zasto se po trenera psihove kucke salje drzavni avion?

Da zivimo u normalnoj drzavi, Partizan bi u prethodnih dvadeset godina izrastao u rang Ajaksa, a mi smo jebeni polu amateri koji igraju mrtvi fudbal. Ali ajde da pricamo o simptomima nase bolesti umesto o uzroku, jer sto da ne
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
997
Reaction score
4.498
Локација
Nis
Mozete sad slobodno da pisete sve sta hocete, ali je bolna istina da smo u zadnjih 30 godina losi u evropi. Ako ste nezadovlji kako drzava podrzava ciganliju mozemo i to da promenimo 3 aprila....ovo pljuvanje je stvarno mizerno.
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.376
Reaction score
3.944
Локација
NBG
Divim se IQ ljudi koji očekuje da trener javno napusava upravu, da javno unizi sopstveni kadar koji igra za plate koje ko zna kada stignu i usput napuši cigane i psiha.

Nijednog trenera nismo sačuvali od uprave i države. Dakle brukamo se posetom na JNA godinama a prvi smo kad god je neka negativna konotacija u pitanju.

Imamo državu i upravu onakvu kakvu zaslužujemo.
To dokazujemo iz dana u dan.

Pristojna evropska sezona. Ja sam potpisao ispadanje protiv Dunajske srede samo da uzmemo titulu.
 

Grave

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.058
Reaction score
7.936
PARTIZANE S TOBOM DO TITULE.

Stanojevicu, nema predaja, nema nazad.
Borba do kraja, pa da se razilazimo.

PARTIZANE S TOBOM SAM U JEBANJU CIGANKE

Stanojevicu, nema predaja, nema nazad.
Borba do kraja, sledeće sezone takođe nema predaje.
Ubedio si sve da su ovo pravi ljudi za Partizan tako da nema beganja
Sa njima do pobede protiv ciganke i naredne sezone.

Neka borba do kraja znači borba do kraja a ne reči koje koriste ljudi da iskažu nezadovoljstvo prema
navijačima Partizana koji tu borbu očekuju ,nadaju se i ne vide.
Da prozivaju navijače što ih nema na JNA
da prozivaju navijače što i kad dođu na JNA ne prepoznaju instituciju i iskazuju nezadovoljstvo jer traže od njih da se bore
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.190
Reaction score
18.558
Локација
U Kinšasi
@NikolaPartizan
Ma boli me bre uvo, nek menja ono što može u svom dvorištu, a ne da promoviše Lolu u kapitena i da ekipa ne može da istrči dve utakmice u 7 dana.
I da, neće mene sa stadiona oterati ova dekadencija na svim nivoima u klubu, tako da to nije predmet rasprave, pošto vidim da je svima glavni problem slaba poseta. Aj nek nam je uzdravlje uspeh.
 
Учлањен(а)
13.05.2018
Порука
3.290
Reaction score
8.059
Локација
Космос
A dobro tu je i dezurni Max77778888,

Kad izgubimo, i kad se "osramotimo", ima se net i komentar, i on i par slicnih. Pobedi se Sparta, nema javljanja- jer eto.
Nereseno protiv Krusevca, spremni traktati.

Sad su opet tu, dobrodosli "navijaci".
A koja je tačno razlika između njih i članova koji se javljaju samo posle pobeda (a nije da iz nema) da u ekstazi pričaju kako Stanoje melje i kako boljeg trenera nismo videli otkako je sveta i veka?
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.387
Локација
Novi Sad
Oni imaju za par dana utakmicu sa ajaksom. Da je trebalo da nam daju 5 golova dali bi. Iz te perspektive ovo je katastrofa. Nama zadnja linija nije katastrofa, jednostavno sredina ne postoji. Mi se mucimo da predjemo pola. Kad nas malo stisnu, odmah gubimo loptu. I to igraci na sredini kojima je u opisu posla da znaju sa loptom nesto. Nikad Partizan nije imao toliko jadnu sredinu terena.
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.289
Reaction score
18.456
Локација
Kej Republika
Ovi su nas i večeras otresli sa pola snage. Da im je trebalo 5, toliko bi i dali. Bez da se oznoje.

Zašto su oni bolji za klasu od nas, mnogo je uzročnika. Naš FK kao da ima neki tumor koji ne možeš da ukloniš, a sa njim možeš da životariš par decenija. Zapatio se pa nas sve mrcvari.

Tu i tamo bljesnemo, odigramo muški, zaličimo na solidnu ekipu. A onda se sve raspadne u par dana, u par sati očajnog loptanja na JNA.

Ovako izmrcvareni i bolesni možda i doguramo do derbija u rupi. Ali sve sam više mišljenja da nam se sprema svilen gajtan tamo. Da im mi "overimo" nikad pošteniju titulu.

Nama ostaje da se lažemo i nadamo, da ćemo za početak bar Surdulicu dobiti. Da uzmemo bar malo vazduha. Da nam prodišu pluća naša zakržljala, makar na tren.

Treneru i igračima podrška do kraja.
Upravi kluba želim sve isto što i vladajućoj partiji. Da crkne!
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.163
Reaction score
14.491
Локација
Brdo Banovo
A koja je tačno razlika između njih i članova koji se javljaju samo posle pobeda (a nije da iz nema) da u ekstazi pričaju kako Stanoje melje i kako boljeg trenera nismo videli otkako je sveta i veka?

A ima i toga, nije da nema. Samo...nekako je ipak normalnije javiti se kada pobedjujes. Poraz, mozda i nemas snaga za citanje, pisanje, nekada ni da jedes.

Izgubis od cigana, pogotovo onako- nije lako napisati nista. Ja ni sledeca tri dana nisam imao snage za to. Precutao, gurnuo pod tepih, progutao, kako god. Jebi ga.

Za Stanojevica...pa iskreno, vidim da "melje" i da je najbolji, isto koliko je tu da unisti Partizan.
Dva ekstrema iste price.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Pošto je ovde pala zavesa, kad se podvuče crta, samo optimisti su verovali u mart ili dalje, obzirom na kvalifikacije koje su duge.

Rezultatski gledano smo napravili iskorak još od Plzenja. Doživeli smo dve blamantne utakmice protiv Feyenoorda kući i Flore na strani.

Prošli smo Ruse, Čehe i Portugalce u jednoj sezoni što je s druge strane za Partizan u ovakom stanju odličan rezultat.

Najveći utisak ostavljaju Grobari koji su otišli na DeKuip i posle 2:5. Za to mogu samo da se divim i da skidam kapu za bezuslovnu ljubav prema klubu.

Od 16 utakmica smo 9 odigrali sasvim solidno, 2 katastrofa, i ostalih 5 slabo.

Uzevši sve u obzir, ne mogu da budem nezadovoljan zaradjenim koeficijentom kluba, mogu samo gorak ukus da ostave dva pomenuta meča, a razlozi takvih blamaža su poznati. Toliko od mene na temu evropa ove godine.

Za kraj, izvinjavam se što sam u naletu euforije napisao da imamo 45% šanse za prolaz ovde, to je bilo navijački bez veze sa realnošću i uz onaj osećaj da ćemo doći do 1/4 finala. Nisam imao srca da širim pesimizam iako sam video da su objektivno bolji ali ne i za 8:3 ukupno, pogotovo ne 2:5 kući.


Volim te Partizane!
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
@ulaz "O"

Veruj mi da sam se dvoumio, dal da ti uopšte odgovorim.
Ali, da ne bude da tek tako možeš da etiketiraš tek tako i prizivaš druge.
Postavljaš pitanje, gde sam ja bio nakon pobede nad Spartom.
Sledeće je moj komentar nakon spomenute utakmice.

Kao što je bilo trenutaka opravdanih za kritiku. Isto tako, ne mogu a da ne čestitam svim igračima i stručnom štabu (Istom onom, neretko puta kritikovanog sa moje strane).
Šta god ja lično mislio o treneru. Ne mogu a da ga večeras ne pohvalim. Zaista smo večeras dobro taktički delovali. Zatvorili sve prilaske našem golu. Iz jedne prave prilike , dali gol.
Čestitke još jednom :navijac

Ono što tebi nije, a primetno je da ti i nikada neće biti jasno.
Kritika je valjda nešto normalno.
Isto i kao pohvala, kada postoje razlozi za nju.
Poštujem tvoje mišljenje kao i tvoje sagledavanje stvari.
Ali , kada postaviš pitanje, "gde su navijači"?!
Pa, ne možeš bre ljude da nateraš nešto na silu!
Neće, ne žele, ne mogu da se poistovete sa ovim trenutnim stanjem u našem klubu.
Mi smo večerašnju utakmicu završili bez ijednog stranca u ekipi.
Prethodnu izgubili 5:2 na našem stadionu. Ovu 3:1. Zbirno 8:3.
A, imam utisak da su želeli, moglo je biti i 18:3.
Izgubili od Fejenorda, ne Bajern Minhena.
Sa Lolom Smiljanićem kao kapitenom.
Cigani su trenutno za dve klase bolji tim.
Fejenord je u odnosu na nas, kao mi u odnosu na neki tim iz zonske lige.
Neće bre ljudi da gledaju Jojića, Miletića, Miljkovića, Sanićanina, Holendera, Smiljanića.

Možda se tebi svidja ova i ovakva igra.
Možda se tebi svidja kada ne možeš ni jednu jaču utakmicu da dobiješ . Kada nas zadnjih par derbija, razvale.
Suma sumarum, rezultati se na kraju broje.
Neka bude da sam ja u zabludi i da sve grešim.
Pre koliko je ono vremena Stanojević došao na mesto trenera?
Uskoro se približava još jedna sezona kraju pod vodjstvom ovog čoveka.
Da ne donosim unapred zaključke.
Videćemo i podvući crtu.
Koji i kakav tim je zatekao.
Kakav tim nam ostaje nakon njega.
Koliko je derbija dobio ili koliko će dobiti.
I ono najbitnije. Koliko smo titula ili koliko ćemo titula pod njegovim vodjstvom imati .
 

Cane77

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2021
Порука
108
Reaction score
266
Локација
Bileca
Dobar rezultat u Evropi koji je pokvario ovaj dvomec. Nisam ocekivao da ce Fejnord da nas demolira sa 8-3. To je sramotno.
Pokusati u prvenstvu dobiti sve do derbija pa da imamo jos jednu sansu u derbi mecu da uzmemo titulu. Mada gledajuci njih i nas i cinjenicu da ce derbi 99% biti tamo, sanse su nam tanke. Prelazni rok u januaru je bio kriminalan. Nama su pojacanja trebala u napadu, pri tom ne mislim na spica vec na ofanzivne igrace. Igrace koji mogu dribkingom napraviti visak, neki Leonardo nam je trebao da sa Rikardom i Meningom napravi nesto napred. A mi doveli povredjenog Fejsu i Jevtovica. Da pojacamo blok...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top