Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Dzo

Grobar
Учлањен(а)
19.12.2008
Порука
286
Reaction score
942
Локација
013
Partizan protiv Portugalskih klubova igrao sedam puta, Zanimljivost iz statistike, da kada je prvu utakmicu gostovao uvek je prolazio dalje a kada je prvu bio domaćin uvek je lošije prolazio u tom dvomeču.
Pa nek i sada bude tako.

1955 Partizan - Sporting Lisabon 5:2. Prvi meč 3:3 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
1960 Partizan - Sporting Lisabon 2:0. Prvi meč 1:1 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
1984 Partizan - Portomonense 4:0. Prvi meč 0:1 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
???? Porto - Partizan 1:0. Prvi meč 1:1 (u Beogradu). Elimenaciona faza, Porto prošao dalje.
2002 Partizan - Sporting Lisabon 3:3 produžeci (1:3 regularno). Prvi meč 3:1 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
2003 Partizan - Porto 1:1, prvi meč Lige Šampiona. Drugi meč 1:2 (u gostima).
2010 Partizan - Braga 0:1, prvi meč Lige Šampiona. Drugi meč 0:2 (u gostima).

Pošto se i sada prvi meč igra u dostima, nadajmo se da će se tradicija nastaviti i Partizan proći dalje!

Ako ima nekih grešaka i previda neka neko ispravi.
Partizan protiv Portugalskih klubova igrao sedam puta, Zanimljivost iz statistike, da kada je prvu utakmicu gostovao uvek je prolazio dalje a kada je prvu bio domaćin uvek je lošije prolazio u tom dvomeču.
Pa nek i sada bude tako.

1955 Partizan - Sporting Lisabon 5:2. Prvi meč 3:3 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
1960 Partizan - Sporting Lisabon 2:0. Prvi meč 1:1 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
1984 Partizan - Portomonense 4:0. Prvi meč 0:1 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
???? Porto - Partizan 1:0. Prvi meč 1:1 (u Beogradu). Elimenaciona faza, Porto prošao dalje.
2002 Partizan - Sporting Lisabon 3:3 produžeci (1:3 regularno). Prvi meč 3:1 (u gostima). Elimenaciona faza, Partizan prošao dalje.
2003 Partizan - Porto 1:1, prvi meč Lige Šampiona. Drugi meč 1:2 (u gostima).
2010 Partizan - Braga 0:1, prvi meč Lige Šampiona. Drugi meč 0:2 (u gostima).

Pošto se i sada prvi meč igra u dostima, nadajmo se da će se tradicija nastaviti i Partizan proći dalje!

Ako ima nekih grešaka i previda neka neko ispravi.
Оне са знаком питања су се играле 2000, пар дана пред 5.октобар.
У Београду смо их надиграли, Сале Илић дао гол после продора Ћирковића, и наравно наша класика, добијемо гол у задњем минуту из неких смејурија маказица. А у реваншу нам га је дао Друловић пар минута пред крај али су у тој утакмици они били доста бољи.
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.430
Reaction score
11.892
Локација
Kopam tunel, vidćemo...

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Mi smo menadžersko-amaterski klub koji zaslužuje ispadanje od Santa Klare. Njih je korona pokosila, a nas jebe uprava, nadrogirani degenerik i trener(i).

Svako evropsko ispadanje i blamažu smo zaslužili zbog seoskog vođenja kluba, posle ove odslušane konferencije uopšte mi neće biti žao ako budemo ispali jer mi nemamo dovoljno širok i kvalitetan kadar da se borimo na tri fronta.

Eto Ivice, samo baci pogled kako radi skaut služba.
Ne postoji skauting služba kod nas.
Mi imamo par menadžerskih agencija koje nama nude igrače i onda mi odatle biramo.

Nemoguće je da je Stanojević zadovoljan trenutnim igračkim kadrom, svaki trener nas jebe sa tim da su zadovoljni.
U svakoj liniji tima ti fali po jedan kvalitetan igrač, imaš mogućnost za još 2 pojačanja budu stranci i ti to ne koristiš.

Zdjelar, Jović, Rikardo, Natko/Suma i delimično Lazar i Sloba su fudbaleri.
 

SpejsNigrutin

Makedonče
Уредник
Учлањен(а)
19.04.2007
Порука
7.741
Reaction score
12.816
Локација
Nedodjija
Ovakvim izjavama Stanoje samo sebi pravi probleme..

desi li se eventualni neuspeh, krivica ce se prebaciti na njega, posto eto zadovoljan je igrackim kadrom, uprava je uradila skoro sve sto je trener pozeleo..
 

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa naravno da sebi pravi problem, ovo isto je radio Savo u drugoj sezoni.

Meni je krivo samo to što bi mi sa 3-4 igrača prepišali ovu ligu sa Stanojem, Savo je imao podršku uprave i dobio lovu za transfere, Stanoje to nema. Savo je pre svakog evropskog rivala dobijao pojačanja.

Ja da sam na Stanojevom mestu bih otišao još posle revanša sa Sočijem, pa nek nađu nekog drugog pajaca koji će se zajebavati sa gilipterima iz uprave.

Sramota je ovo što je izjavio za pojačanja, a još veća sramota je izjava za Živkovića koji je posle Sočija trebao biti poslat na pozajmicu u livadarski klub. Dečko je amater i sramota je što nosi dres Partizana.

KK Mega=Fk Partizan.
 

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.458
Reaction score
5.792
Локација
beograd
Stanoje je stao iza ekipe i to je jedino bitno sada.
Najbolje da je dan pred meč kukao kako mu fale igraci i kako su nedovoljno fizicki pripremljeni.
Preuzeo je odgovornost na sebe i ko smo mi da se sada tu iscudjavamo. Kapa dole za muda. Idemo dalje
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.099
Reaction score
14.504
Локација
Kipar
Stanoje je stao iza ekipe i to je jedino bitno sada.
Najbolje da je dan pred meč kukao kako mu fale igraci i kako su nedovoljno fizicki pripremljeni.
Preuzeo je odgovornost na sebe i ko smo mi da se sada tu iscudjavamo. Kapa dole za muda. Idemo dalje

Stanoje sa takvim stavom, a takav stav nije od juce, abolira upravu od bilo kakve odgovornosti. Posle ovakvih njegovih istupa oni uvek mogu da kazu - slusali smo trenera a on je bio zadovoljan.
Svako je protiv Socija mogao da vidi da klupa ne postoji I da je tempo potpuno opao posle par izmena. A I pre izmena smo imali vise srece nego znanja.
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar

ajax00

Grobar
Учлањен(а)
12.04.2009
Порука
770
Reaction score
1.886
Mi sa ovim povredama i prinudnim sastavom imamo da zbunimo ove iz Santa Klare, jer će igrati sasvim drugačiji sastav nego sto su oni skautirali i pripremali taktiku.
Mudro
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Koje vi iluzije gajite sa time da trener izadje i javno zapreti ako ne stignu pojacanja. Ko je to ikad uradio?

Jel vi shvatate da smo po funkcionisanju kluba beton, poslednja stanica u Evropi, a po rezultatima neki ispodprosek u Evropi. Jel shvatate da ko god ima priliku da bira izmedju nas i maltene 90% klubova ne racunajuci okolne zemlje, da ce izabrati taj drugi klub ako su uslovi isti. Jel shvatate da maltene niko nece da dodje kod nas ako ima bilo kakvu alternativu a da nije opet kazem liga iz suseda.

Svaki trener koji nas je vodio je bio u nekim od ova dva slucaja. Silazna putanja u karijeri i to poprilicna i trener pocetnik ili trener iz nase lige kome je Partizan u tom trenutku Real Madrid. Ko od svih tih trenera ima autoritet i sposobnost da izadje pred upravu i to kaze, koja mu je alternativa? Nema alternativu, ili mozda ima kao Marko u to vreme ili Stanojevic sada a to su Arapske zemlje, daleko od onoga cemu teze, a to je rezultat i rad u Evropi.

Druga stvar, svako normalan zna da kad dolazi u Partizan sta moze da ocekuje. Skoro sam pisao Matketu, Stanojevic itekako svestan gde je dosao i kakva je situaciju u srpskom fudbalu. Zato i trazi domace igrace koji “osecaju” klub, u prevodu znaci da su ti igraci spremni da igraju i kad im plata zakasni i da razumeju situaciju srpskog fudbala (nazalost). Odnosno da moze da trazi maksimalnu angazovanost igraca i kad kasne plate. To je formula za osvajanje lige i rezultate, angazovanost i motivisanost tokom cele godine. Videli smo kako stranci reaguju na kasnjenje plata. Asano sacekao malo i kao najveci profesionalac niko nije primetio u igri i zalaganju ali cim se ukazala prilika otisao bez obzira na mozda najbitniju utakmicu u sezoni u tom trenutku i recimo Sumu, koji ne dodje na pripreme svojevoljno i silji onu stvar na treninzima.

I sad ce vecina da napise pa sto se prihvata posla Stanojevic ili neko drugi, to znaci da brani upravu?

Poenta je uzmi ili ostavi, nema tu mnogo mudrovanja. Uzmes i radis sa time sto imas i ako napravis rezultat nagrade te sa kojim transferom ili ostavis i vodis drugi domaci klub koji nema ni za struju i carape. Alternativa za neke dokazanije trenere su Arabija gde nestajes sa fudbalske mape.

Opet kazem, solucija je uzmi ili ostavi a vi i dalje pisite o nekim ekstra pojacanjima a mesecima kasni plata Asanu i Sumi sto se vidi iz aviona, mogu misliti za ostale. I dalje pisite za Stanojevica a nijedan trener to u Partizanu nije odradio. Nesto najblize nekom uslovu upravi je uradio Marko ali znamo kako je prosao, smenjen nakon par kola u prvom mandatu kao prvi u ligi.


Imam neke zamerke Stanojevicu oko filozofije fudbala i tipova igraca koje forsira ali je po svemu ostalom top nivo za nas klub. I po znanju i po zalaganju i po atmosferi u klubu pa cak i po odnosu sa upravom a u korist kluba.


Jos jednom, postoji opcija da izadjes pred upravu ili na konferenciji i kazes i zamene te za par nedelja i dovedu novog Kizu Milinkovica ili se uhvatis u kolo i pokusas da nesto napravis iz brloga u kom je klub. Zato i ta potreba za igracima koji “osecaju” klub, jer ce takvim igracima moci da je*e majku na treninzima i na utakmici i kad im zakasni plata a Suma ce da ode u domovinu i da mu kasni pasos mesec dana ili ce Asano da ode u sred sezone.
I opet ce neko napisati pa nek se pobuni onda, ok pobuni se i za dve nedelje dolazi Kiza Milinkovic pa vi izaberite sta je najbolje po klub. Malo tu sta zavisi od Stanojevica i opet ponavljam po mom misljenju se top snalazi u ovom mulju, izvlaci maksimum iz situacije.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.099
Reaction score
14.504
Локација
Kipar
Niko ne gaji nikakve iluzije ovde. Svima je sve jasno sto se tice uprave I funkcionisanja kluba.
Poenta je da to sto Stanoje izjavljuje da je zadovoljan sa timom samo produzava rok trajanja upravi.
Sto se mene tice, postenije je da izadjes pred upravu I kazes svoje zahteve pa neka te smene I dovedu nekog drugog ko ce da napravi -20 bodova do kraja godine. Ne postoji uprava koja ce to ignorisati zauvek.
A ti sto osecaju klub ce osvojiti prvenstvo bez kvalitetnih pojacanja nikad.

Edit: I na kraju, zaboravio sam, taj odnos koji Stanoje ima I koji si ti opisao lici na iskljucivu brigu o sebi. Daj da napravim nesto pa da odem iz ovog pakla I potpisem negde gde je normalno. Posle mene potop ali koga briga. A Stanoje je veliki Grobar, ne ide to.
 
Последња измена:

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
I od cega ce da zivi, od keksa? Ko ce da misli na njegovu dalju karijeru? Koje price vi pricate…

Ako napravi uspeh sa Partizanom bukvalno ima zagarantovan ugovor naredne 3-4 godine u Evropi za odlican novac plus posle toga zavisi kako se pokaze (plus Arabiju, Kinu i sl - sto znaci nekoliko miliona evra za 3-4 godine). Ovako ima alternativu Olimpiju i Borac ili u Srbiji Vozdovac.

Ovo pricam generalno za sve trenere ne samo za Stanojevica.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.099
Reaction score
14.504
Локација
Kipar
Znaci Stanoje ce, da ne bi ziveo na keksu, saditi tikve sa djavolima koji siluju klub I koji su ga doveli na najnizi nivo od osnivanja sa tendencijom da ga uniste? Stanoje ce pricati(lagati) da je tim bas fino popunjen da bi mogao da osigura jos 3-4 godine ugovora u Evropi?
U redu je to, ali nemoj onda da komentarises prozivke na njegov racun zbog dvolicnosti koje pokazuje tim izjavama. Svima nama je jasno da se fudbal igra za pare ali bar od Stanoja se to nije ocekivalo u Partizanu.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top