Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.136
Reaction score
14.769
Локација
Kipar
Lola je bivsi igrac I verujem da nikom ovde nije jasna njegova uloga u timu zadnjih godina koje je presedeo na klupi. Svima nam je drag zbog konferencije za stampu ali ukoliko on bude poceo utakmicu svaki poraz sa dva gola razlike bice dobar rezultat.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
14.042
Reaction score
26.213
Локација
ante portas
Ma kakav Lola.
Spuštamo Pavlovića niže i to je to.Valjda može da odigra kao centralni vezni igrač?
 

BELI BG

Grobarčina
Учлањен(а)
28.06.2013
Порука
1.401
Reaction score
4.636
Локација
Zemun
A ko ce zadnjeg veznog da igra? Au ne mogu da verujem sta namnse desava...
 

Milos

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
1.327
Reaction score
2.969
Локација
Kragujevac
A koliko Stanojevic veruje Pavlovicu pokazala je, bar meni, utakmica sa Socijem gde veznjaci nisu mogli da stoje, a on ni 20 minuta nije zasluzio .

Uopste nije ovo dobro, neka bude 1:2.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.344
Локација
Brèko, BIH
Mozda bude neko iznudjeno resenje, kao npr. protiv Fenerbahcea u prvoj utakmici, Srdja Knezevic zadnji vezni ili Rankovic 2011. protiv Skendije stoper sa metar i zilet. Jednostavno, ne moze Partizan bez muka i problema.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Samo jednu želju imam moj živote ludi, da Lola krene od početka i cela Ponta Delgrada poludi.

:šal


4126.jpg

Lice rođenog pobednika :D



I neutemeljeno je reći da neće da pokida, poslednji put je odigrao celu utakmicu kad je Mirko Cvetković bio premijer, otkud znate, možda se čuvao baš za ovakvu priliku. :)


we-need-some-evidence-steve-kornacki.gif
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.098
Reaction score
15.859
Локација
Храм фудбала

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Savo je svojevremeno izjavio da je Nathova prirodna pozicija zadnji vezni (i da ceni da bi on najbolje igrao na tom mestu), ali necemo rizikovati sa njim pored živog i zdravog Lole. :D
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Od laganog prolaza Santa Klare do kukanja pred mec. Ali sa ovakvom upravom i to je moguce. Vidim naslove da pojacanja stizu u grupnoj fazi, da nismo potrcali malo pred rudu?
Ne znam do cega je, i ne mogu da budem siguran 100%, ali imati ovoliko povredjenih igraca posle odigranih 7-8 utakmica, u najmanju ruku cudno... Logicna su dva razloga, lose odradjene pripreme od strane kondicionog trenera i kratka klupa. E sad ovo drugo moze biti i uzrok i posledica...

Da ne zaboravim: upravo jebem li ti majku!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.266
Локација
Žrnov
Zbog ovih dešavanja u poslednje vreme, prvo pojačanja bez, pa onda ove potrebe, pokušavam da smislim dovoljno uvredljive reči kojima bih častila upravu, ali nikako mi ne uspeva... šta god da mi padne na um, čini mi se da je preblago...
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Pa mi nemamo ni rezervnog štopera, i tu je cirkus situacija.
Stanojevic pri tome traži samo jedno pojačanje i to krilo koje može i špica da igra.
Nikad nije naglasio da mu treba više od tog jednog pojačanja a pažljivo sam gledao njegove izjave.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.277
Reaction score
34.151
Локација
vaginamandibularia

Matke22

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2018
Порука
3.217
Reaction score
8.995
Локација
JNA
Pa mi nemamo ni rezervnog štopera, i tu je cirkus situacija.
Stanojevic pri tome traži samo jedno pojačanje i to krilo koje može i špica da igra.
Nikad nije naglasio da mu treba više od tog jednog pojačanja a pažljivo sam gledao njegove izjave.
Ako dakle Banjak ode moraće crno-beli da dovode još jednog igrača.

Od drugih pozicija, nedostaje nam štoper ako ode Banjak. Pozvali smo mlade, Subotića i Đorđevića. Ako možemo nekog mladog našeg, pre nego da dovedemo. Ali, ako imate naznake da igrači poput Zdjelara ili Lazara Markovića imaju ponude… Voleo bih da ostanu, ali ako odu, onda ćemo tražiti novajlije na mestima zadnjeg veznog i bočnog napadača, videćemo da li strance ili domaće“.

22.6.2021.
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Tek sad se vidi da su ove izjave bilo čisto blefiranje. Veze ovo sa realnošću nema. Nisu ni pokusali da dovedu zamjenu Banjaku.
Imamo 3 stranca, a dozvoljena su 4 u prvih 11, na klupi bi mogli komotno da imamo jos 2, nista nam ne bi falilo. Sve su pokrali Vazura i Vucelin sin, mladi perspektivni komunista. Uradili su sve da ne budemo konkurentni.
 

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ako dakle Banjak ode moraće crno-beli da dovode još jednog igrača.

Od drugih pozicija, nedostaje nam štoper ako ode Banjak. Pozvali smo mlade, Subotića i Đorđevića. Ako možemo nekog mladog našeg, pre nego da dovedemo. Ali, ako imate naznake da igrači poput Zdjelara ili Lazara Markovića imaju ponude… Voleo bih da ostanu, ali ako odu, onda ćemo tražiti novajlije na mestima zadnjeg veznog i bočnog napadača, videćemo da li strance ili domaće“.

22.6.2021.
Jesi ti slušao njegove izjave posle toga?Imaš sve na youtube i vidi šta kaže.Posle odlaska Banjaka je spominjao samo krilo i to je to, pa imaš par izjava.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top