Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.880
Reaction score
11.012

Dzodzi

Grobar
Учлањен(а)
09.06.2012
Порука
415
Reaction score
980
Kako koji, Azorski :D

I ja mislim da će većina biti spremna ko zapete puške. U koronu ne treba da se uzdamo.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Shodno trenutnoj kadrovskoj situaciji pokusacu da opisem kako bismo trebali takticki i formacijski da izgledamo veceras, iznosim licno misljenje. Taman da se prekrati vreme do utakmice, potrudicu se da bude duzi tekst Odmah da upozorim kome to stvara nervozu pred mec nemoj da cita, nek se zaustavi ovde. Mene licno te price i tekstovi malo relaksiraju.
Posto cemo igrati bez Zdjelara, vise bih voleo da izadjemo u 433(4-1-2-3) formaciji. Scekic da bude zadnji vezni, ispred njega Jojic i Natko. Posto ce nasi stoperi igrati cesto 2na2, pisao sam o tome kako igra S. Klara, jedan od 3 njihovih vezni se stalno ubacuje u napad uz centarfora. Scekic ce im tu biti od pomoci da teze pronalaze ta dva igraca sto pasovima po zemlji sto dugim loptama, a ako dodje lopta do njih nece biti klasicne 2na2 situacije u toj najopasnijoj zoni ispred nasih 16m, Scekic ce im biti na ledjima i mozda im iscacka neku loptu. Takodje posto vole da primaju loptu tu negde na 30m od naseg gola i da driblaju ili traze sut teze ce im biti kad je tu jos jedan igrac (Scekic) nego da su samo isped njih stoperi, a jedno 10-15 m iza Jojic i Scekic u liniji. .Posto Jojic i Natko u 433 igraju u liniji neko bo rekao da time gubimo Natka u napadu, jer je on najcesce prvi iza Rikarda. Medjutim jedan od dva njihova vezna igraca(najcesce Linkoln) se vraca po loptu da organizuje napad i to Natko treba da iskoristi, a on to moze, iskusan je. Poenta je da oseti trenutak pre pasa i izadje na tog igraca, na drugog veznog ce motrriti Jojic,a Scekic ne samo sto pomaze stoperima na poziciji zv nego je i korektor Jojicu i Natku. Da se vratim na Natka, kad izadje na Linkolna, ako mu uzme loptu odlicno je veca je pretnja vec na 35-40m od njihovog gola ili ako neko drugi presece Linkolnov pas moze da uposli Natka koji daje pas Rikardu, mozda i zavrsni ili nekom na krilu. Tako da nam to spustanje jednog od njihovih veznih ide na ruku da priblizi Natka golu. Smatram da bismo tako bili cvrsci u u odbrani i opsani u napadu, cini mi se da u 4231 smo protiv ovih ranjiviji, Natko ostane iza Rikarda visoko, mi u sredisnjem delu terena u jednom pravougaoniku od kruga na centru do 16m ostadosmo 4na4. Jer Urosevic ce morati da motri na njihovo desno krilo koje igra siroko, levo krilo ce okupirati Miljkovica. Holander obavezno mora da prati desnog beka koji odmah cim oni osvoje loptu juri napred, tu po desnoj str dupliraju. Jedino ce Lazaru biti lakse jer levi bek je defanzivniji, mislim lakse u fazi odbrane. Od Lazara dosta tu ocekujem u napadu. I da Rikardo napadne izvlaceci se kao u Sociju polulevo. Neke finese su da Lazar napda njihovog lb koji stoji vise unutra sa spoljne str pa da usmerava igru unutra i smanji napade sa nase desne str preko Miljkovica. A unutra cemo imati 3na2.
 

ImodiumPFC

Početnik
Учлањен(а)
17.11.2013
Порука
190
Reaction score
88

Kalejac

Grobar
Учлањен(а)
29.12.2007
Порука
201
Reaction score
140
Локација
Kanada
Natko i Suma ne mogu zajedno, ali zato mogu Jojic i Miljkovic.
Ovo je idealna prilika da steknemo prednost u prvoj utakmici.
Suma resava u drugom poluvremenu.
Sretno crno-beli.
Uprava napolje

:napred-partizan:
 

kontraAV

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
1.042
Reaction score
3.529
Локација
Crna Gora
Kakvi su to mediji koji su otisli sa klubom da nisu u stanju 2h pred utakmicu da saznaju sa koliko igraca raspolaze Santa Klara?
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
@MAK

Brate, neiskusan si. Pa ovo vreme je do jaja. Svi ćemo letve da budemo do 22.30. Meni već 3će pivo a gde je utakmica? :šal
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
Vi mene ljudi gledate na forumu ko ludaka, a i na istoku protiv vozdovca me gledali ko ludaka kad sam se dernjao “uprava ostani”

Klub nam je na konopcima!!! i to sa one strane! tonemo! dugovi rastu bolesnom brzinom, igraci placaju putovanja, odricu se plata, pomazu zaposlenim u teleoptiku, trener selektira ekipu po momcima koji nece da tuze Partizan ili traze svoje pare, kompenzacija su im minuti da im se vrate pukle karijere, mi smo u kurcu bre! Teskom kurcu!

Trgnite se bre!
NEDAM PARTIZAN!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top