Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

StrikeFront

Statističar
Учлањен(а)
19.06.2008
Порука
5.034
Reaction score
14.652
Ovo je bio horor. Uzasna igra. Jedino koliko toliko pozitivno sto imamo aktivan rezultat.

Sreca u glave Scekica i Vujacica. Vujacic za ocajnu partiju u odbrani malo se iskupio tim golom.

Nakon toga pomislih aj mozda ce da krenemo - ali kurcina.

Samo jedna prava sansa osim gola za 90 minuta nakon suta Sume i odbitka pa opet suta Lazara Markovica i ovi cupaju loptu u gol sa gol-linije. I to je sve. Katastrofalna igra u odbrani i dva bezvezna primljena gola.

Zabrinjavajuce pred revans i ostale meceve u ligi.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
630
Reaction score
2.054
Stanoje gde je plan B???
Nije fer, njih je bilo 18 na terenu
Igrali su se sa nama kao sa decom
Svaka lopta njihova
Jojic cccccccccc
Holender cccccccccc
Miljkovic cccccccccc
Markovic ccccccccccc
Au brate auuuuuu
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.750
Добро смо прошли. Ово што ми играмо није фудбал у складу са овим временом. Саничанин и Вујачић ужасно сарађују. Њихове дуге лопте на сваки притисак су одраз њиховог (не)квалитета. Вујачић нешто и допринесе, ваља упарити неког нашег клинца са Вујачићем, а Саничанин је чист губитак од кад је дошао. Урошевић не игра реванш? Јојић је камп приколица закачена за овај тим. Уз велику борбу и много среће можемо даље али они имају јачи тим. Клуб је у ужасном стању због јајара из управе.....не прођемо ли у групе биће још горе. Ово није селектирана екипа ово је екипа из нужде.
 
Последња измена:

Мали џин

Fudbalski zanesenjak
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
4.752
Reaction score
11.459
Локација
.
Mi oslabljeni, oni napaljeni. Mlako smo ušli, možda i najslabiji pristup utakmici od početka sezone. Ako ponovimo izdanje kao protiv Sočija kući, ako zalaganje i trud budu na tom nivou mi ove prolazimo mada daleko su oni od neozbiljne ekipe.
 

Spalding

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
2.402
Reaction score
9.408
Локација
Novi Sad
Ajde što bunare al što gađaju Rikarda sa metar i žilet :( Bar da ga gađaju, nego da je ptica ne bi je uhvatio!

Žao mi one Sumine prilike. Da je ušla drugačije bi pričali. Jbg...
 

maximilian72

Grobarčina
Учлањен(а)
13.04.2011
Порука
6.100
Reaction score
2.039
Локација
Ispod zenine suknje
Neka neko meni sada objasni koji rezultat nas vodi dalje. O utakmici necu nista jer je to tim koji trener ima na raspolaganju.
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Mislim da posle poraza navijaci imaju pravo da budu ljuti.
Miljkovic i Jojic ce nas zaviti u crno... Kunem vam se ja ne vidim svrhu. Imam utisak da ih neko pita na koju stranu napadaju ne bi znali. Pogotovu MIljkovic, on je daleko ispod nivoa Partizana, i ne znam sto se vise siluje on kako startni bek?
Druga je prica sto smo svesno izasli da mrcvarimo i gnjavimo.Nije imalo zelje da se napadne. Smem da potpisem da smo isli na nereseno. Medjutim dodju dva komada, jeftino, da jeftinije ne moze i eto ti problema. I to kakvog! Sad u Bg-u moramo dati minimum dva.
Nije da je Santa Klara nesto posebno, ali mi smo veceras bili ocajni, a da pritom ni jednu njihovu losiju stranu nismo iskoristili.
O pojacanjima da ne pricam, svi vidimo da fale, samo sto se iz utakmice u utakmicu vidi da fali malo vise od krilnog napadaca... Nazalost!
 

zapad27

Grobar
Учлањен(а)
07.04.2016
Порука
239
Reaction score
158
Dobro smo i prošli koliko smo loši. Klub koji igra sa Miljkovićem, Uroševićem itd (bar još 5 igrača koji su nas včrs predstavljali) je klub za borbu između 7. i 10. mesta u našoj ligi. Nisu oni krivi, zna se ko je kriv, ucenjeni debeli(pa osušeni) slepac i podguzna režimska muva. Mada i oni su samo jedan od bičeva kojima nas glavni zlotvor bije. Dati poslednje atome na tribinama za nedelju dana, na silu, kako znamo i umemo da prođemo.
 

LuizEverton

Grobar
Учлањен(а)
06.12.2020
Порука
370
Reaction score
1.741
Локација
Novi Sad
Zao mi Rikarda, covek pokusava da smiri projektile uperene prema njemu, ali ne ide, sam igra 90 minuta. Holender uzas, klasican sablonski igrac, bilo koji skaut ga moze procitati za 10 minuta. Nadam se da cemo biti u punom sastavu u Bgu jer od ove postave (pogotovo veznog reda) nema leba.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.259
Reaction score
2.991
Divlja ekipa…brza ekipa…ali opet ponavljam ,nekako divlja..
Ovo sam donekle i ocekivao…Mislim da prolazimo ,mislim da ce u Bg-u totalno drugacije da bude…
Da se ne ponavljam,svi znamo sta nam treba od pojacanja…ali dzabe..
@maximilian72 pobeda od dva razlike…bilo koja..sa jedan razlike idemo u produzetke
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top