Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.656
С обзиром како су се ствари одвијале вечерас - одлично смо прошли. Саничанин и Вујачић под првим већим изазовом показали да су баш неспретни. Залећу се на лопту из све снаге без икаквог осећаја и после таквих излета је и дош;о до оног смешног пенала и голман нам се повредио због те назграпности штопера. Опет смо превише калкулисали и за мало да нам се обије о главу, није било разлога за оноликим чекањем. Морали смо да их притиснемо јаче на старту, нису екипа коју треба респектовати оволико. Идемо даље.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Uzasan fudbal,Soci ovakav je kurtonska ekipa,kamenjar od tima,ako imaju jednog i po fudbalera dobro je. Sve fizikalac do fizikalca,lagano da se uvate pod ruku pa na gradjevinu! Mi smo izasli da ne izgubimo,to je to. To se videlo od starta. Umalo takav pristup da se obije o glavu,Popovic nas spasio par puta i Rikardo ga lepo bocnuo,inace igra go kurac.
Tranzicija brza sa ovakvim igracima prosto nije moguca,Suma i jedno pravo krilo nam trebaju kao lebac. Garantujem da smo imali to danas da bi pobedili,mozda cak i sa vise golova razlike.
Mislim da prolazimo ove,ali plasim se nase sporine,ne samo u odbrani nego generalno. Jovic povredjen,krilo doveli nismo,Suma koji nije krilo,ali ume da napravi carlamu i u kontri i ovako, ne igra,ostaje nam samo Rikardo koji ima brzinu,ali ne moze nista sam da uradi. Bekove za moderan fudbal nemamo,imamo fizikalce,da imamo makar jednog beka koji je brz,probojan i koji ume da posalje dobru loptu pa bi to vec bila opcija vise u napadu,vec dva takva beka su vlazni snovi. Stanoje resi sa Sumom sta imas,ove indijance ce sam da otrese,ovakav bez 5 minuta fudbala u nogama.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Dobar je rezultat, samo da nije poraz pa da moramo da jurimo u Beogradu, a ne snalazimo se bas najbolje kad jurimo rezultat. Uz par izuzetaka. Nadam se da ce biti malo jaci presing u Beogradu i da cemo odvaliti ove smradove. Sudijama jebem sto majki, kao i nasoj upravi naravno. P.s Jel Jojic stvarno placa plate igracima? Onda mogu da razumijem njegovu minutazu, ono ne pracenje akcija saigraca mi je skratilo zivot za dvije godine.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
dajte neku reč o sumi...nije odavno ništa bilo
Nema problema, biće! :D
Ne radi se ovde samo o Sumi kao Sumi nego o tome kako se klub ili trener odnose prema igraču, ili igrač prema treneru i klubu, novinari prema klubu, klub prema novinarima...

Partizan je klub koji ima milione navijača i dužan je da nam kaže, klub, ili trener, ili Suma, šta se događa i zašto on nije ni među rezervama, zašto ne putuje sa ekipom na gostovanja itd!

Ne ulazim u to ko je u pravu, ko nije, ko je kriv (ili nije kriv), ali gde je informacija?! Gde su pitanja novinara?! Gde je Željko Bebek?!

Evo, mi znamo da je Jović povređen, da je Miljković povređen, da je Obradović povređen...zašto neko ne kaže Suma je povređen, nije povređen, uvređen je, nije u formi, bezobrazan je, ne trenira, trenira, ako trenira dokle je dospeo sa tim treninzima, kada možemo da ga očekujemo na klupi, na terenu, u rotaciji...hoće li da beži kao Asano, ili da tuži, i tako...

Hoćemo INFORMACIJU.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Чини ми се да су играчи, иако смо пали после изједначења, ипак осокољени поништењем неправде дезоријентисаног судије. Иако нема гола у гостима, много значи за нас, овакве какви смо, да смо им ипак дали гол из игре.

Немам неки осећај за те ствари, али подршка публике би могла много да значи. Овај тим треба притиснути.

Слаб меч штопера, језиви центаршутеви Урошевића, Пантић слаб, пакленик Јојић (сетим се 2013. године и дербија да одагнам страшну реалност), Натхо ипак неубедљив...Ипак, преживесмо. Гол смо дали скоро очајнички. Ту смо где смо. Могло је и горе.

Нажалост, лимитирани смо у свим линијама осим у шпицу. Ако будемо носили играче, уз добро прво полувреме (и даље кубуримо са спремом) можемо даље.

Можда сам оптимиста али напред Партизан!


ПС Мислим да је илузорно очекивати да ће се Сума ниоткуда појавити у протоколу. Где има добре воље и ванредне бриге за клуб има и договора. Прво управу није брига, колико нам се чини, тако да ништа од њега.
 

djomla

Partizanovac
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
4.175
Reaction score
18.454
Локација
U Kinšasi
Obično kažu da ovaj ili onaj ne igra jer nije zaslužio svojim odnosom na treningu. Zato kažu i Suma ne igra kod Stanoja.
E sad, Zeka Jojić svojim zalaganjem na utakmicama verovatno ne zaslužuje da trenira, jer je očigledno da momak ne trenira. I sad je to jedan začarani krug, paradoks kontinuuma u kojem Zeka stalno igra, jebem li ga.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.906
Reaction score
7.804
Smara me prica kako je Stanojevic bas ovakvu utakmicu i ishod zeleo. Kako ne zeli bolju igru i bolji rezutat?! Malo jaci protivnik i ishod je smaracina i poraz od 1-2 razlike, kao sto smo i redovno gubili sa njim u Evropi.
Pojedini fudbaleri ne zaslujuzuju ni komentar. Ovaj gol je nevidjena premija, bingo. Sa 2 igraca na 6 odbranbenih pao je gol. Kao da igramo protiv Reala, pa nam se omako gol. Nije mi jasno kako smo ga umuvali, valjda sportska pravda zbog tog penala, ali delovalo je da do prekosutra necemo umuvati gol. Oni su imali bar 3 ozbiljnih sansi za gol. (odbrana popovic, nekoliko nesnalazenja u sesnaestercu, jedan promasaj voleja sa 7 metara, nekoliko visokih i niskih centarsuteva na 5 metara gde Pop cisti, onaj slobodnjak na kraju gde je Pop postavio samo 4 u zidu iz idealne pozicije, 7 kornera, a mi nismo imali nijedan.) Imali smo 1 sut u okvir gola i usao je.

U ovakvim utakmicama kad prebacimo teziste nismo sposobni da stvorimo ni haos u sesnaestercu, izgubi se lopta bez da se pokusa nesto konkretno. Svi se plase, ne vidi se uloga nekih fudbalera.


Ono prebacivanje nekoliko linija iz nemoci, gadjanje napadaca koji ne moze da se rve sa 2 stopera, gubi snagu za bitne trenutke. Bezanje od lopte i sakrivanje pojedinaca, perfidno vucarane pored cuvara dok stoperi ne znaju sta ce. Kao da se neki namerno ne otvaraju.

Ono bili smo prosek i pre 2-3 godine, al se videlo da nesto zelis da uradis. Uzme Pavlovic loptu predje ceo teren ako nista drugo al ne preskaces linije kao novi pazar. Gurnes loptu Sumi iza jedne linije a njemu se zalepi lopta i trenutno je frka kod protivnika. Plus Asano koji se ponavljao do besvesti pored linije, i ne bezi od lopte.

Daj mi danas fudbalera Partizana koji ce da predribla pretrci defanzivca i sutne/centrira. Znaci ne ocekujem ludilo cudesa, samo da iscima protivnika dobije pola koraka prosora i centrira, sutne. Lazar zna sta treba da se uradi ali nema snage i Rikardo donekle zna al ne moze sam. Ovi ostali ne znaju pa beze od lopte, sakrivaju se. Pa realno tako je i pao gol, Lazar je iscimao pola koraka defanzivca.

Smor je kad vidis da ne mozes. Da se nema ni sila ni samopouzdanje da se opali neka lopta razmrda golman.
Hocu da vidim kad se branimo da se branimo al kad napadamo da je haos kod protivnika. Svako prebacivanje tezista da bude sansa/polusansa, neki korner, guzva u sesnaestercu. Bukvalno smo veceg dela utakmice delovali kao opstanak tim is JSL.
Nemoj molim vas da vise dovodite fudbalere koji ne mogu nista. Da nesto zna, dal da sutne da centrira, pretrci, nesto fudbalski.

Jos jedna stvar i dosta je za veceras, ja ne mogu da verujem da je Milkovic Maicon licno za ovu dvoicu Lutovac-Zivkovic. Bar odradi to sto se ocekuje od njega. Zastane pozadi otrese slinu od nekoga, pozatvara, ima vise snage, ovi deluju kao amateri.
 

Залад

Grobarčina
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
3.151
Reaction score
27.982
Локација
Из Чикага (моји...)
Nema problema, biće! :D
Ne radi se ovde samo o Sumi kao Sumi nego o tome kako se klub ili trener odnose prema igraču, ili igrač prema treneru i klubu, novinari prema klubu, klub prema novinarima...

Partizan je klub koji ima milione navijača i dužan je da nam kaže, klub, ili trener, ili Suma, šta se događa i zašto on nije ni među rezervama, zašto ne putuje sa ekipom na gostovanja itd!

Ne ulazim u to ko je u pravu, ko nije, ko je kriv (ili nije kriv), ali gde je informacija?! Gde su pitanja novinara?! Gde je Željko Bebek?!

Evo, mi znamo da je Jović povređen, da je Miljković povređen, da je Obradović povređen...zašto neko ne kaže Suma je povređen, nije povređen, uvređen je, nije u formi, bezobrazan je, ne trenira, trenira, ako trenira dokle je dospeo sa tim treninzima, kada možemo da ga očekujemo na klupi, na terenu, u rotaciji...hoće li da beži kao Asano, ili da tuži, i tako...

Hoćemo INFORMACIJU.

ma sve ok, samo rokajte što više bude pominjan na forumu pre će INfOrMaCiJa...suma > messi
 

milance032

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
5.271
Reaction score
18.337
Локација
Kej Republika

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
To znači da mu je draža uprava od Partizana i ličnog uspeha. Ili to, ili je u uverenju da su Jojić i Pantić bolji igrači od Sume. U tom slučaju je nemač pojma. U onom prvom je ...

Ili postoji opcija da se duguju pare Sumi a posto mu duguju duzi period resio je da se izdrkava (s razlogom). Pa je tako bilo i prosle polusezone ali su nasli neki zajednicki jezik da se to pregura bar do kraja sezone.

Ako bar oko necega mozemo da se slozimo, barem tako mislim, onda je to da je podigao Stanojevic podigao voljni momenat svima. Kako covek da motivise ceo tim da trenira i prolije znoj na terenu ako mu igrac koji ne prodje pripreme svojevoljno i ne trenira, igra startnu.

Imali ste primer Asana kome su kasnile plate ali je bio najveci profesionalac i trenirao i trudio se i zato je uvek i igrao startnu, ali se odlucio da ode zbog svoje karijere i imate primer Sume koji se ocigledno izdrkava (s razlogom) i Stanojevic (opet s razlogom) to ne zeli da tolerise.

Sve u svemu krivac u svemu je uprava koja ne isplacuje plate mesecima a ne Stanojevic ili Suma. To da Stanojevic vise voli tip igraca Natha nego Sume, ili tip igraca kao Asano nego Suma stoji, i ume da pretera u nekim situacijama i oko toga se slazem ali da svojevoljno najkvalitetnijeg igraca uz Rikarda izbacuje iz tima iako moze bar 30 minuta ili nekad i 60 ili 90 da igra i da mu donese rezultat, za to ne mogu da se slozim.

Jos jedna stvar, pitanje u kakvom je stanju trenutno Suma, skoro je bilo kad je Leonardo dosao i kako je izgledao. Ne kazem da je Suma zapusten ali pitanje je koliko je uigran sa timom i kakav je u glavi, posto lici da glavom nije u Partizanu vise (opet s razlogom).

Stanojevic se vodi logikom da timska igra i hemija mnogo vise znace od pojedinca, a pogotovu sto ne moze da resi problem na relaciji Suma - uprava koja se direktno oslikava na teren i hemiju u ekipi, dovodi do toga da je njemu ipak najbitniji uspeh sa Partizanom.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.004
Reaction score
11.814
Локација
JNA
Pojedini ovde su nerealni i vrte istu prica na 5 strana.
Sta bi vi konkretno zeleli, da plesemo na terenu protiv ruske ekipe i da ih pobedimo 3:0 na njihovom terenu? (pritom nikada u istoriji nismo pobedili neku rusku ekipu).

Kao i prica da je Soci KURTON od ekipe... Kako to tako odjednom, preko noci?
Kada smo ih izvukli na zrebu a i pre utakmice ste ih predstavljali kao Real Madrid, govorili "samo da nas ne nakantaju tamo, mnogo ce tesko biti protiv ovih, mocni su, makar nereseno da izvucemo" i te fore.

Rekao sam pre utakmice, dajte da sacuvamo minimum dostojanstva sta god da se desi.

Prolazimo ove govnare.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
A za onaj klip Zeke od gore, malo je reci SRAMOTNO. Lik je bukvalno par minuta pre toga usao na teren ! Jebale ga sargarepe i kelerabe jebeno u dupe.
Za sve to je kriv stanoje stanoje i stanoje
Lik je takav od kada je dosao
Apsolutno ne sluzi nicemu
Beskoristan na terenu
NEMOGUCE da mi svi to vidimo samo stanoje ne vidi
Daj bre covece nije ni za klupu koji ce mi q i na klupi
Ebo mater ko ga vratio i dao mu ugovor
 

TaraNdrel

Grobar
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
395
Reaction score
2.739
Локација
Novi Beograd
Losa igra veceras. Nekako je postalo ucestalo za Stanojevica cim naidje na tvrdu i organizovanu ekipu. Aktivan rezultat i dalje ali sve osim grupne faze ce biti neuspeh.

Rikardo je bomba, Zdjelar kapiten. Svaka cast za Popa, vrhunski je bio veceras.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.608
Локација
Beograd
ma sve ok, samo rokajte što više bude pominjan na forumu pre će INfOrMaCiJa...suma > messi
Čemu taj ton?
Ja ti napišem izbalansiran neutralan post, ne stavljajući se ni na čiju stranu, tražeći samo da nam kažu šta se dešava, ti mi odgovoriš sa ,,Suma bolji (matematički veći) od Mesija...

Evo i TaraNdrel je napisao jedan vrlo razložan i razuman post (sa kojim se poprilično slažem) apropo Sume, post bez ikakvog nečijeg veličanja i bez ikakvog nečijeg blaćenja, kako i priliči gospodi...

Igrač, klub, trener, imaju svoje stavove, postupke i mišljenja, ali red je da i nama kažu šta se događa...neki igrači su otišli iz kluba, neki su povređeni, neki su uz tim, neki se rotiraju, jedan je pobegao još prošle sezone...ali šta je sa Sumom? (pa i Bebekom?)

Već 6 utakmica od početka sezone je prošlo bez Sume, ajd da sačekamo da vidimo i tu sedmu u Novom Pazaru...

Holender je recimo dobijao prilike da igra iako nije prošao pripreme...
Jojić je recimo dobijao prilike iako fizički nije za Partizan...
Golmani su se rotirali i menjali...
Igrači u polju se rotiraju i menjaju...igrali klinci, igrali starci, igrao Lola...

Sve je isto ili različito, samo Sume nema, nije čudo što pitamo šta je sa čovekom...

Hoćemo O D G O V O R !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top