Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.067
Reaction score
18.310
Horor. Idemo dalje. Više sreće nego pameti.

Btw, nikad u životu nisam imao neku intuiciju, čak i ne verujem da to postoji, ali čim sam video Šćekaru kraj aut linije znao sam da daje gol. Neverovatan osećaj, prosto sam znao. Naš Souček!

Živković :pop

Za bilo šta detaljnije nemam snage...

Pobeda se piše! :napred-partizan:
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.251
Reaction score
3.688
Ma idite u kurac više!

Jebem ti i taktiku i sve ti jebem, kad ja živce treba da trošim na penal seriji umjesto da se ovakve ekipe rješavaju sa dva gola razlike.

Loši smo u pm u Evropi, ali neka nas sreća prati.
 

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
403
Reaction score
1.525
AAAAAAAAAAAAAAA!!!

Po meni smo odigrali jednu, za divno čudo, ratničku utakmicu, borili su se naši kao lavovi i dali, mogu slobodno da kažem, maksimum!

Miloš Jojić-pohvala od mene, bravo za gol i svaka čast ali samo na večerašnjem izlaganju, ako nastavi tako možemo da pričamo o njemu kao pojačanju.

Lazar Marković- iako nije mogao mnogo dao je koliko je imao u sebi, hvala,ako nastavi tako možemo da pričamo i o njemu kao o nekome na koga može ozbiljno da se računa.

Intervencija našeg štopera Vujačića pred kraj prvog poluvremena kada je odneo i patosirao njihovog igrača u vazdušnom duelu kao i na početku prvog produžetka kada je izvršio takvo kidanje i oduzimanje lopte pri velikoj šansi za njih a igrač Sočija ostaje da leži i umire, za spašavanje čistog gola u 100 i nekom minutu...nemam reči.
Desetka čista za momka-tako treba da kida štoper Partizana.
Vujačiću bravo!
Plus penal za kraj!

Šćekiću, alal vera brate!
U pravo vreme na pravom mestu i spasio si naš Partizan!

Rikarda su nam totalno zatvorili ali ne mari, borio se koliko je mogao i meni je to dovoljno.

Popović na golu, barem meni, uliva poverenje.
Šta je odbranio u 97-98-om minutu!
Čista muda!

Izdržali smo sa ekipom daleko fizički nadmoćnijom i nažalost bolje pripremljenom.

Izmene???
Miljković, Obradović???
????
Da li sam ja lud???
Ne razumem zašto su ušli njih dvojica?
Zbog penala?
Ma daj!
10 minuta pre kraja ih ubacuje, da upropaste nešto samo, kao što je za malo Obradović upropastio kada im je poklonio loptu na sredini terena!
Dajte bre da jednom završimo sa povratnicima koji su svoje odigrali i samo primaju platu i crpe klub!
Lola, Miljkovic, Obradovic, Jojic, Markovic...
2 igrača za te pare da uzmemo da kidamo još bolje, taman nam toliko fali.

Ali gol Sume u penal seriji...ja sam dobro i živ.
Stevanović se pokazao kao dobra odluka trenera večeras, odbranjen penal i još jedan za malo.

Tribinu ne bih komentarisao jer je to razlog zašto sam prestao da dolazim i doživljavam transfer blama svaku utakmicu.

Sve u svemu bravo, bravo i bravo i hvala ti hvala ti crno-bela ljubavi!
Zaslužili smo ovo!
Soči da nas izbaci...pa ne bi bilo pošteno!
Laku noć :)
 

pfcdejan

Grobarčina
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.566
Reaction score
2.569
Локација
Planeta Zemlja
Igračima svaka čast. Mnogo mi je drago zbog Scekica, mnogi ga i dalje osporavaju, ali on radi ono što najbolje zna.

Prolaz dalje, bolji smo bili.

Upravi se najebem mame nesposobne, lopovske žvalave. Ako niste u stanju ds obezbedite novac i pojačanja gubite se iz kluba sve vam jebem!!!! Koliko nas sezona već jebete, uvek ista priča!!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top