Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga konferencija 2021/22.

Статус
Затворена за писање одговора.

њакви

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2021
Порука
541
Reaction score
2.168
Локација
45
Та мајмунчина увек има информације као да он прави састав.
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Mi smo jedan klub, koji ne moze bez drame i neizvesnosti. Ali takav je zivot, nikad bez muke, nikad bez briga, kad se najsigurnije osecas, nesto te spici.
Bezbroj utakmica smo odigrali u Evropi, na kojima smo imali sjajne momente na njima, protivnike smo imali na kolenima a na kraju je ispao nepovoljan rezultat.
Mi nismo kao neki, kojima duh sa pickastim usnama, koji lebdi nad cmarom, kupi ucesca u LS I LE i na cijim utakmicama je sve lazno i lazirano i sve se zna sta ce biti na kraju, samo da bi se stoka radovala i malo ,malo pravila crveno bele sns orgije.
Ali i zato se voli Partizan.Da navijam za ove druge, osecao bi se kao gnjida.
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
na “ljubav prema klubu” toliko glasno da mi bude frka da stanu na centar!!!!

na zvizduke ako krenu sa centra toliko jake da pozele da nam poklone loptu u noge samo da stane!

na pesmu, koju god.. prati sta mozes makar i snsjug

na HUK kod prve polu sanse vec u 3. minutu

na BUKU na AJDE na NAPADAJ na PRITISAK
na misice na srecu na autogol od panike

NA STADION SVI
NA PRED PARTIZAN !!!


(da znaju picke gde su dosle)
 

Grob

Grobarčina
Учлањен(а)
01.10.2006
Порука
1.530
Reaction score
4.135
Локација
Ljubljana
Kad vidiš koje ce sve ekipe igrati grupnu fazu, tek onda je covek svestan da mi ovo moramo proci. Ne znam koje su pare u igri u ovom takmičenju, ali bi u grupnoj fazi trebale biti bar jedna ili dve poprilično slabije ekipe od Santa Klare. Da ne kažem da nijedna, kakva god grupa bila nece biti toliko jaca od nas i da bi siguran sam imali proleće u Evropi. Sa druge strane za narednu sezonu nam se otpisuje popriličan koeficijent koji bi u ovoj sezoni morali nadomjestiti. tako da je stvarno ova utakmica pod moranje.

Slažem se 100%. Ova utakmica je ekstremno važna i ključna za celu sezonu ali i za sledećih nekoliko. Samo kad bi i upravi to bilo jasno...
 

LazarP

Grobarčina
Учлањен(а)
07.12.2012
Порука
5.429
Reaction score
11.889
Локација
Kopam tunel, vidćemo...
Naprasno mi optimizam level max :napred-partizan:

Meni ova vest pokazuje očaj u koji je klub dospeo.

Ili je naš lekarski tim otkrio do sada ne zabeležene metode u brzini oporavka od povreda, ili smo toliko očajni da ćemo da rizikujemo rezultat sa povređenim igračima, a također Kovač i njihove karijere.

Jad, jad, jad
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Lepo je cuti da ce Zdjelar nazad... Pa makar i kljakav. Onaj krater je bez njega nemoguce zatvoriti, niti povezati linije. Kaze pocecemo agresivnije. Meni prosto nije jasno kako su sposobni sada da igraju agresivnije a pre nedelju dana nisu? Pa isti su igraci. Ono setkanje po terenu je kriminal i to nema bas mnogo veze sa gostujucim terenom koliko sa karakterom igraca. Doduse ima i do kondicije al ne stedis se valjda u prvih 20 min utakmice kao u Delgadi, jer koji su qrac i isli na pripreme onda. Takvu kondiciju mozes i pored sonija da steknes. Manje kosta.
 

macan666

Početnik
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
181
Reaction score
228
Ne bi da ispadnem kontraš ali mi smo golove tamo primili u prvih 5 minuta oba poluvremena. Prvih 15 minuta blizu njihovih napadača, terati ih u duel da pocrkaju. NE SME igrač da ostane sam , pogotovo po krilima jer znalci su, napraviće nam problem. Blizu igraču, pa neka te probije, napravi faul, dobi karton, samo da nema vremena za završni pas. Kasnije blic presing na onog zadnjeg veznog njihovog što se guzi stalno da prima loptu od štopera. Opet kažem da Jović MORA da igra, sa njim smo neki drugi Partizan.
 

bonaventura

Grobarčina
Учлањен(а)
10.03.2016
Порука
2.579
Reaction score
4.000
Santa Kara je ranjiva, ni njihov tim nije u idealnom stanju. Imali su 2-0 i onda su cupali sa gol linije loptu za 2-2. Mi smo egal ekipe i pristup utakmici ce dosta da odluci. Ne treba se zamarati statistikama koje ukljucuju utakmice od prije 20 godina itd. To je bilo i proslo, treba razmisljati o utakmici sutra jer na njen ishod mozemo uticati. Ono sto je rekao Stanoje na konferenciji veca agresivnost i otresitija igra sa vise rizika. To je definicija pristupa koji nam je potreban. Nije dovoljno da se to kaze, mora se to iznijeti na teren u cetvrtak.

Da se ne pravimo coravi, u svakoj utakmici imamo sekvence gdje nam to fali, pored toga imamo i sekvence gdje ne mozemo loptu da spustimo na zemlju i organizujemo napad. Taj karambol cesto zavrsi nezgodnom situacijom. Ekipa koja ima brzine i tehnike to iskoristi, ekipe koje to nemaju kao npr domace ekipe ne mogu da nam osole.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Trenutno stanje na blagajni, karata ima za sve tribine.
Red od desetak ljudi pre mene, dolaze jos pojedinacno.
Lici da ce ipak biiti dobro popunjeno....
 

felix

Početnik
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
43
Reaction score
195
Trenutno stanje na blagajni, karata ima za sve tribine.
Red od desetak ljudi pre mene, dolaze jos pojedinacno.
Lici da ce ipak biiti dobro popunjeno....
Meni rece zena na blagajni jutros da im je za istok bok prema jugu ostala jos samo jedna karta, kapiram da je do sada i ona otisla.

Samo da ne bude kise i ocekujem da bude puno sve sto su pustili u prodaju :pfc:
 

kujblo70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.07.2018
Порука
1.497
Reaction score
6.340
Локација
Blok 70
jel ovo nije bilo nasih novinara na konferenciji za stampu Santa Klare?
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top