Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

PATRIOT

Grobar
Учлањен(а)
24.03.2008
Порука
457
Reaction score
1.248
Na žalost ovog puta su partizanovci postali žrtve šire političke igre gde imaginarni srpski operativci dolaze u Moldaviju da ruše prozapadni režim...
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
625
Reaction score
2.303
Локација
Beograd
Pitanje je veliko, jer je upravo zatvoren vazdušni prostor u Moldaviji.
 

milosh10

Grobarčina
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
1.320
Reaction score
2.537
Локација
Humska 1
Ovde stoji da je potrebna:

https://www.evisa.gov.md/Info/CetateniStrainiNevoie?c=en-US

osim za nosioce diplomatskih i službenih pasoša. :confused-smiley-013:
Jedino ako su nesto menjali a da nije objavljeno od strane nase napredne vlade jer kod nas stoji da nam ne treba, isao je nedavno jedan prijatelj na putovanje u Rumuniju i Moldaviju bez ikakve vize.
Kako god, sto kaze kolega igrace se bez publike nakon odluke njihovog ministarstva, steta za ljude koji su izmaltretirani na aerodromu.
 

MacManus

Grobar
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
314
Reaction score
925
Локација
Boston
Da smo pametni da tražimo da se igra negde u Evropi
 

Kinzal

Početnik
Учлањен(а)
01.07.2022
Порука
93
Reaction score
120
Локација
Sarajevo
Mislim da ćemo još mi tamo odigrati i to bi bilo to što se tiče Moldavije i evropskih mečeva u istoj
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Zatvorili na celih cirka 6 minuta ...

Karikiram malo... ali kakvi su to debili, majko moja...
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Nas vazura jebe 10 godina, ne izbacismo ga, sad će šačica Grobara da izvrši državni udar!?!
Treba da izadjemo na teren i da im se najebemo majke. Predpostavljam da je šerif moldaviji što je ciganlija Srbiji.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Prvo i osnovno Serif NIJE moldavski klub. On je iz Tiraspolja ko je glavni grad Pridnjestrovlje (Transnistria) koja je otcepljena nepriznata drzava. Odnosno drzava u drzavi Moldaviji. E sada donose odluku da Serif iz Tiraspolja igra utakmicu u Kisinjev. U kombinaciji sa konfliktom u Ukrajinu, a isto i kod njih ima nekih politickih previranja (mislim da im je vlada posle nedelje pala) nista cudno sto se ovaj cirkuz desava.
Najprosto obnasnjenje je hipoteticki zamislite da se neki siptarski klub iz tkz "republike kosovo" takmici u ligi prve usne srbije, izbori plasman u neko evropsko takmicenje i onda evropske utakmice namesto u Pristini igra u Beogradu.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.949
Локација
Žrnov
Jel ti to ovom paralalelom i primerom hoćeš da kažeš da Kosovo nije Srbija?
Šalu ma stranu, za ovo ne stoji nikakvo tqzimno opravdanje jer su Moldavci naše navijače targetirali, javno, kao ubačene ruske elemente koji dolaze da im ruše državu. I to su uradili ne neki bolidi sa društvenih mreža nego predatavnici nekih institucija.

Debili! Bilo bi lepo, kad se naši vrate odande, da im se sve te paranoje obistine.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
Jel ti to ovom paralalelom i primerom hoćeš da kažeš da Kosovo nije Srbija?

Ne.
Mislim da sam lepo napisao takozvano, mislio sam da sa time sam stavio do znanje sta mislim o tome.
Ali evo i ovako da kazem da ne mislim da Kosovo nije Srbija i izvinjavam se ako sam neko uvredio sa mojom hipotetickom sporedbom.

Drugo ne pravdam to sto su se moldavci isponasali kao seljaci i dva dana pre utakmice su se setili da objave da nece publiku. Koji su kurac cekali 3 jebena meseca.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top