Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.477
Reaction score
5.906
Локација
beograd
Imajuci u vidu situaciju u i oko kluba, ovaj rezultat je dobar. Jos uvek smo u igri za prolaz.
S druge strane, da smo imali malo ozbiljnijeg trenera, cehe bi pregazili sa pola gasa. Nesto slicno kao prosle sezone sto smo rutinirali Spartu.
Nica kod kuce ce biti prelomni mec za ovu grupu. Tu ako ne dobijemo, mozemo polako da se okrecemo kupu.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Преломни мечеви биће против Келна у 3 и 4 колу и Словацког у последњем колу, а бод против Нице је најреалнији исход. Ако некако успемо кући да победимо Ницу то ће бити огроман корак ка нокаут фази. Тако да моја је жеља да макар не изгубимо наредни меч, а онда у 3 и 4 колу са Келном да се боримо за пролаз даље. Пет бодова у наредна три кола пуна капа.

Зна ли се шта се десило са Натхом и Нађем кад је Натхо изашао због повреде? На тв-у је изгледало као непријатна распpава
 
Последња измена:

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
Prvi na tabeli LK,uzeli bod na gostovanju,6 gola na utakmici,presvrti,crveni,jer ima boljeg od ovog.
Flash Gordan moze i da nije za trenera,ali ko kosmodisk,deluje sasavo ali nema bolova.
Sve Na Kurac.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.951
Petricu svaka cast za stabilisanje ekipe u psiholoskom smislu, ali nadam se da vise nece da mu padne na pamet da izlazi sa tri stopera.
 

STOOOLEEE

Grobarčina
Учлањен(а)
04.02.2014
Порука
2.023
Reaction score
3.232
Локација
GG 1978
Luda utakmica u lepom malom Češkom gradu , u kojem su se domaćini prijateljski pre i posle utakmice odnosili prema svima iz Srbije.
Igra odbrane zabrinjava i ovakvi kiksevi teško će se u evropskim utakmicama nadoknaditi u budućnosti.
Sedali smo sa sportskim direktorom domaćina posle utakmice i tvrdi nam da nijedan njihov igrač nema godišnju platu veću od 100.000 €.
Budžet kluba im je 5 miliona € , stadion kao bombona sredjen, toaleti , prostorije gde prodaju silne klupske suvenire sve uredno i kulturno.
Ogromne prihode njihov klub ostvari od prodaje pića ( najviše piva ) i hrane ( pojede se šleper kobasica ).
Nekako posle ovih gostovanja ostane utisak da smo učaureni još u 70-tim godina prošlog veka.
A Partizan je veliki klub , vidi se to i po tome da je bilo dosta naših navijača, čak i čeha koji su navijali za PFC.
Žao mi je što sa ovih gostovanja koje ima naš klub u Evropi vodeći ljudi ništa ne nauče i primene da podignu klub , stadion, marketing na veći nivo.
Za sada padamo dole , igrački i trenerski sektor su godinama to usporavali ali nema nam sreće bez totalnog reseta i postavljanja na vodeća mesta u klubu ljudi koji znaju i žele Partizanu dobro.
Pitanje je dal oni koji odlučuju ko će voditi klub žele isto kao i mi ?!
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.516
Reaction score
5.168
Последња измена:
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.895
Reaction score
13.758
Ево једног интересатног сајта за калкулисање клупског коефицијента и потенцијалне зараде:


До сад је клуб зарадио 4.371.500 евра. Од тога 1.068.000 на десетогодишњи коефицијент
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Momci su zaslužili da svaki meč JNA bude pun. Sramota samo nas treba da bude ako ne dodjemo u velikom broju. Ja se vraćam 15tog, iz aviona na stadion. Analiza za Nicu mi je u procesu ali sam iskreno zadovoljan (iako nisam gledao meč) rezultatom i činjenicom da sa 2:0 i crveni ti dolaziš u poziciju da dobiješ.

Što se Belića tiče užasna greška ali je i Albert dobijao crvene tako da mislim da je samo zelen. Kritike na mestu ali verujem da može momak daleko da dogura.
 

malicovek

Početnik
Учлањен(а)
26.06.2022
Порука
192
Reaction score
1.831
Локација
Beograd
Momci su zaslužili da svaki meč JNA bude pun. Sramota samo nas treba da bude ako ne dodjemo u velikom broju. Ja se vraćam 15tog, iz aviona na stadion. Analiza za Nicu mi je u procesu ali sam iskreno zadovoljan (iako nisam gledao meč) rezultatom i činjenicom da sa 2:0 i crveni ti dolaziš u poziciju da dobiješ.

Što se Belića tiče užasna greška ali je i Albert dobijao crvene tako da mislim da je samo zelen. Kritike na mestu ali verujem da može momak daleko da dogura.
Na derbiju je pokazao da zaista može da bude odličan igrač, kod njega je problem psihe a ne umeća.

Problem je takvog igrača 'istrpeti' sezonu-dve, jer ovde nakon jednog kiksa letiš napolje i postaješ persona non grata.

Samo mi se ne sviđa start kao onomad Džigi Ninković sa namerom da povredi igrača, to treba sankcionisati sa par utakmica hlađenja.
 

Zlatiborpfc

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
3.783
Reaction score
19.551
Локација
Nickname

Djomla97

Grobar
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
685
Reaction score
4.533
Локација
Kosovska Mitrovica

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Nije sjano sto smo igrali nerešeno protiv ekipe koja je najslabija u grupi, katastrofalno je kako smo primili prva dva gola. To sa tri nazad je nesto sto oni ne umeju da odiraju, a veliko je pitanje da li profili igrača to u opšte dozvoljavaju.

Ali doći od 2:0 do 2:3 protiv bilo koga, a pogotovo protiv stabilne i iskusne ekipe kakvi su ovi česi je odraz i karaktera, ali kvaliteta. To treba reći. Imati snage da se ne predaš, nego da prevaziđeš rupčagu u koju si upao svojom krivicom je nešto što nikako nije lako. I za to svaka čast.

Nadam se da će Petrić prestati da pokušava sa formacijom sa 3 nazad. To je bilo ok da se pokrpimo protiv Maltežana, ali ko što smo rekli, na duže staze to ne funkcioniše. Sad ima vezne da pokriju defanzivu, a jedine dve iole normalne utakmice koje su odigrane bile su sa 4 nazad. Nek se drzi toga.

Drama iz prvih 20 minuta je najviše Petrićeva zasluga, zajebo se. Nek nauči iz greške, da ne bi došao u situaciju kao njegov prethodnik, koji iz grešaka nije naučio skoro ništa...
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.788
Reaction score
55.691
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Niko to ne spori. Samo kažem, da ona tri gola nisu plod nikakve stabilizacije ekipe, organizacije itd. Već čist individualni kvalitet i ogromna sreća kod sva tri gola.
Ne znam meni je to baš fascinirajuća doza sreće da daš 3 gola sa igračem manjem pri zaostatku.
Šta kaže natalna karta njihovi golovi su bili plod čiste uigranisti 0 posto sreće?
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
366
Reaction score
978
Локација
Banja Luka
S obzirom da su analize utakmice(a) forumaša uglavnom usklađene, na igru se nema šta dodati. Samo da to uvide tzv. trener i saradnici.
U 2. poluvremenu iza našeg gola (taj gol se nije ni vidio u 1. poluvremenu) stajao je transparent: SlovaČti Šohaji, Šta god to značilo, ja vidio slovo Č.
Nije za fudbalski već naš košarkaški forum, ali s uz pomenutu jezičku nedoumicu, je li se odgonetnuo izgovor za D. Exuma?
Može odgovor i na "...Povratak kralja!...".
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top