Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.224
Reaction score
4.031
Локација
Uvek uz Partizan
Evo kaže Tešović na areni na korak smo od Evrope, a u prvenstvu i kupu se takmičimo. Gospode bože, večeras samo rezultat dobar. Neverovatno koliko opasnih situacija je bilo ispred našeg gola.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Sramotna igra...maltezani diktirali tempo skoro ceo mec...nije mi jasno kao da nece da igraju a opet kada daju gol vidi se koliko im je stalo...jasno je da ovde fali kvalitetan trener da ih motivise i pokrene
 

Sacayak

Grobarčina
Учлањен(а)
14.12.2010
Порука
4.920
Reaction score
6.183
Локација
Српска
Džaba nam i 3 štopera, i dva beka, kad je odbrana neusaglašena, ne samo to nego i veza odbrana - sredina bez lopte na našoj polovini. U jednom trenutku dvojica čuvaju krilo da ga spriječe da centrira. On odlično centrira pored njih i pogodi u trepavicu njihovog igrača. Hiljadu je ovakvih situacija bilo. Lako naprave višak.

Vidi se da smo malo vježbali ofanzivne prekide, ali treniranje defanzivnih se mora svaki dan po 100 puta ponavljati. Svaki seoski klub nam može zabiti gol.

Situacija je takva da ćemo ući u Ligu konferencija, nek' nam je srećno tamo, ali u suštini smo toliko loši da će nas rutinirati svaki iole pismen trener u LingLong Superligi.
 

zoig

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
295
Reaction score
2.644
Локација
Beograd
Šta se dešava sa nama? Malo je falilo da bude 5,6-1, ok možda i njima da bude 2, ali ide se dalje. Napad je bio skroz korektan, odbrana bušna ali šta da se radi?
Živković, Popović, Andrade, Dijabate, Rikardo dobro odigrali. Natko nije igrao a ipak se nismo raspali.
Ja sam zadovoljan...
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Samo rezultat je važan ako mene pitate, u ovom momentu. Samo dobijaj uz 300 njihovi promasenih sansi. Lagano.

Napred Partizan!
 

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Ne znam, jeste visoka pobjeda, ali mene jeza hvata kako smo mi loši, kako loše stojimo na terenu, kako smo fizički jadni, da ne znamo presing da odigramo i vežemo više od 4 pasa.

Odbrana amaterska, dva dodavanja u odbrani i nabijaj naprijed, zadnji vezni se sakrova od lopte.

Presing na ovakvog protivnika je pola gola, a mi puštamo posjed protivniku bez pritiska.

Prolazimo ove, ali briga ostaje.

Treba nam 6 dobrih igrača, trener, da bi zaličili na nešto. Ovako ćemo u prvenstvu biti puki učesnici, a u ligi konferencije možda i topovsko meso za dobre protivnike.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.157
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
U kakvom smo stanju, ovo je (i) dobro. Defanziva place za Zdjelarom i Scekicem, al sta je tu je. Koliko napred ume da deluje interesantno, tako nazad deluje..fk Zarkovo.
Pobeda najbitnija, usli smo u kurac od takmicenja federacija, konfederacija i ostalih acija. Sad se nekako jos sabiti, povezati par pobeda pa da se bar igraci opuste.
Za ostalo, tu subalkohol i narkotici.
Svakako i uprava napolje!

P.s. koliko ce trebati fk Partizanu da pokvari Dijabatea?
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.961
Meni mi djelujemo ko vojska sa dobrim arsenalom, ali komanda goli kurac i vojnici demoralisani i neobuceni da izvrse osnovne zadatke. Imamo dobrih momenata, kontra ona iz kojeg smo dali gol, dupli pas kod prvog i cetvrtog gola itd, ali onda kao banda raspustena. Mislim da bi ovu ekipu dobar trener (Marko Nikolic) utegao do jaja, plus 2-3 igraca, cetvrtfinale takmicenja i sigurno fajt za titulu, ali onda se sjetim koga mi u upravi imamo.
 

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Petric mi deluje ,a verujem i da jeste ,tu kao ono cisto da se zove da imamo trenera…kapiram da ima vise njih koji se konsultuju kako da postave ekipu,on samo to prenese pred utakmicu ili trening,i to je to…
Treba nam bre trener nemoj da se zajebavamo…
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
966
Reaction score
4.310
Локација
Nis
Dobili smo trenera, bravo Petricu.

Pop - nesiguran
Centralni bekovi losi
Urosevic - bravo za gol, u defanzivi slab.
Zivkovic - bravo zile...nije lose
Sredina - odlicna
Napad - odlican

Izgledalo je to mnogo bolje....tacno nam fali jedan igrac sredine i cetiri igraca u defanzivi da bi bili top.
 

Dekstasijel

Početnik
Учлањен(а)
24.06.2022
Порука
96
Reaction score
257
Локација
Beograd
Zasto je Natho nezadovoljan, nisam skontao? Ili je neko pogresno vidio
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
364
Reaction score
1.547
Локација
Novi Sad
Ono kretanje (gubljenje) po terenu, oni startovi, ono odbijanje od svih mogućih igrača....usuđujem se da kažem da je Kristijan Belić u top 5 najgorih igrača koji su igrali u ovom klubu za ovih 15-20 godina koliko ga pratim.
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Bravo za Gordana što je imao herca da donese sopstvenu odluku i promeni nešto a ne da krstari na autopilotu. Andrade i Dijabate sve bolji i bolji.

Ko se seća prošle godine, najbolja tekma u prvenstvu nam je bila protiv Metalca kad smo igrali u ovoj formaciji. Protivnik je dovoljno niskog kvaliteta da je imalo smisla ovo probati i mislim da ovo odgovara većini igračkog kadra.

Podržati makar ove momke, pošteno igraju i ima pismenih fudbalera itekako ovde.
Ako imamo ikakvu ambiciju za derbi, u narednih pet dana dovesti veznog i štopera jer nam je pozadi igra jeza a da gledam Belića zaista ne mogu.
 

Bili Piton

Grobar
Учлањен(а)
12.05.2018
Порука
757
Reaction score
5.775
Локација
Nekontrolisano kretanje u više pravaca
Meni je ovo ličilo kao da su Petrić i Nadj pre utakmice dogovarali taktiku pa su se utrkivali kome će da padne gluplja ideja. Ajde da krenemo sa tri centralna, dva krila i jedan defanzivni, znači šest u odbrani, ostali napred , a sredina nepostoji, a i koji će nam, duvajte loptu napred, preskočićemo sredinu. I ne treba nam lopta u nogama, dajte Im loptu, nemaju pojma pa će da pogreše. Tako sam Ja to projektovao u glavi gledajući danas naš tim.
Čestitke Za pobedu, treba nam još mnogo toga da imamo iole nekakvu šansu da se nečemu nadamo.
 

Andra

Grobar
Учлањен(а)
22.08.2018
Порука
806
Reaction score
4.275
Локација
Beograd
Mislim da je sada, nakon ubedljive pobede, bitnije nego ikad jebati mater gamadi parazitskoj koja unistava klub, i nikako ne dozvoliti da nam neki niz dobrih rezultata (a narocito kada su oni dosli protiv protivnika kao sto su Hamrun i GAT) poremeti prioritete kada je u pitanju nas fudbalski klub. Sto se tice igre, ima i pozitivnog i negativnog, ali sve je to sekundarno u odnosu na glavni utisak ne samo ove sezone, nego citavog perioda od promene rukovodstva kluba.
 

Mister 10

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
540
Reaction score
1.895
Andrade mnogo bolji kada je blizi protivnickom golu. I dalje to nije kako bi trebalo da bude,ali konacno neke pozitive u igri.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top