Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

B & W

Grobarčina
Учлањен(а)
21.08.2007
Порука
1.247
Reaction score
2.899
Meni se grupa svidja! Sve dobri timovi,bolje to nego tri ,,Slovacko,, tipa…
Verujem u tri pobede i jedan remi…i prolaz kao drugi
 

lavex

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.628
Reaction score
8.778
Локација
"preko bare"

Plava Čigra

Grobarčina
Учлањен(а)
08.04.2011
Порука
2.247
Reaction score
3.620
Mislim da ćemo biti obična kanta za napucavanje u grupi, ako se ne dese dramatične promjene u smislu odlaska uprave, "trenera" i pola igračkog kadra, koji bi bio zamjenjen fudbalerima.
 

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.627
Reaction score
8.455
Локација
Македонија
kakav je tip fudbalera Afrikanac?

Pa belac iz Juzne afrike ili Zimbabvea (ex Rodezija) :D
Mala sala

Da ne bude potpuni off sa ovom grupom jebali smo jez u ledja
Da nije govnjiva uprAVa , da imamo trenera na klupi i jos golmana + stabilnog stopera + jos jedan zadnji vezni (ko zna mozda i donesu ovog Cimirota) pa da mastamo da mozemo da se posibamo sa svima.
Ali ovako kvinslinska napredna uprAVa, bez trenera golmane su nam padni stani od 3 stopera jedva mozes sastaviti jednog citavog, sredina nemamo (igra ti Fejsa ko je hronicno povredjen i kao takav nemoze dati maksimum pa sve to izgleda tanko za ekipa kao sto je nasa) u napadu imas Rikarda ko od kad se vratio igra pod blokadama i injekcijama cista sreca da je samo jednom kolabirao.

I onda kaze Dia brate gde sam ja dosao :gaah: pa zove ortaka da malo pripomogne ili da ga zajebe da ne bude osamljen tako zajeban :D

Spremimo zalihu bensedina (diazepama), helexa, bromazepama ko sta preferira jer znate o ukusima se ne raspravlja.

uprAVo crkli majci picoustoj
 

El Patron

Grobar
Учлањен(а)
05.09.2021
Порука
967
Reaction score
4.317
Локација
Nis
Nedovoljan kvalitet igrača u napadu, nezalaganje, fizička inferiornost kod krila, spor centralni napadač.

Ako nejaka Portugalska liga ima 6 klubova Santa Klara jeste fenjeraš.,
U novembru i decembru smo se raspadali jer je forma bila tempirana za ovaj deo godine.
Liga bez briga je imala 1/2 finala i finala daleko jača nego LE. Fejnord je igrao finale.
Razbili su nas, jer je atmosfera u klubu i timu bila katastrofalna, nakon što je bilo jasno da od titule nema ništa.
Naravno, Stanojević snosi veliki deo krivice jer je dozvolio da bude namagarčen od naprdnih podguznih muva koji su mu obećali regularno prvenstvo. Platio je svojim mentalnim, a verovatno i fizičkim zdravljem to.
Nikakve hvalospeve ja nisam pisao ali pljuvačinu koju su on i nekoliko igrača, doživeli od njegovih grobara ovde, ne mogu da trpim, i braniću ih bar dok ne otputujem u banovinu opet.
Razbili su nas jer im tim vredeo 120 miliona €.
Ovde ljudi misle da moze sve da se prekreci i da budemo ok...eee nemoze to tako.
 

ProvencanoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.178
Reaction score
6.062
Локација
100 кураца
Ne znam da li ste skontali, kada smo izvuceni, kamera nije imala koga da snimi od "nasih predstavnika" tamo, ljudi lagano postoji sansa da niko od gadova nije ni otisao na zreb... Jebem ti zivot.
Sto se tice ovog jada koji se odaziva na Kralj.. Ja ne znam jel lik nasmrkan redovno ili sta, sve mu je smesno i sve mu je bajno, u ligi zaostajes 7 bodova, u evropi konobare ne mozes da rutiniras na 1:3. I bandit izadje pred kameru kao da je +17 za nas i da je sinoc bilo 0:5. Kakav horor od kluba.

Sto se tice grupe, jebacina u najavi. Sanicanin i Vujacic na Remzija i Pepea.. Sve ti jebem.
 

Ilyasova

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.902
Reaction score
7.791
Ekipa koja bude nadigrana od Novog Pazara, Mladost Gat, Hamruna, ekipa kome je trkac Fejsa, kome su stoperi Sanicanin i Vujacic, kome je golman Popovic, jedino moze da bude topovsko meso u ovoj grupi.
 

Snickers

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
26
Reaction score
70
Локација
Trinidad and Tobago
Savo VS Stanoje, pisanje posle upozorenja urednika
Neko je gore lepo pomenuo. Za Savin Partizan top grupa.
Za Savin Partizan je svaka grupa top. Posto je covek igrao Evropski fudbal. I igraci bili spremni na Evropskom nivou. I doveo igrace Evropskog kalibra.

Te fore sa izjednacavanjem Savine ekipe sa vasarskim fudbalom kod Kize Milinkovica i slicno prodajte nekom drugom.

Verovatno bi nam trebala Flora u grupi da bude po meri nekih drugih profi trenera.

Naravno, Stanojević snosi veliki deo krivice jer je dozvolio da bude namagarčen od naprdnih podguznih muva koji su mu obećali regularno prvenstvo. Platio je svojim mentalnim, a verovatno i fizičkim zdravljem to.
Ma jadan Stanoje naivan, nije znao u sta se upusta. Velika je to grobarcina i trenercina. Mora da se bas nasekirao. Mentalno isto, mnogo se potresao sto smo morali da promenimo 13 igraca u ovom prelaznom roku za dzabe posle njegovog maestralnog vodjenja ekipe. I sto je dovodio iskljucivo povredjene ili fizicki nesposobne igrace. Od svih koje je doveo Miljkovic je bio ubedljivo najbolji. U njegova pojacanja dodajte i Fejsu.

Svako ko nastavi sa Savo VS Stanoje i slično, direktan ban.

WebCrew edit.
 
Последња измена:

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.628
Словачко ако не добијемо оба пута немамо чему да се надамо. Ако откинемо 4 бода од могућих 12 Ници и Келну друго место је достижно под условом да Словачко пукне обе само против нас. Свакако смо трећа екипа у групи по снази. Нема шта, тешка група за пролаз и биће још тежа ако се тим не консолидује јер са неким писменим стручним штабом би имали веће шансе. Много ће зависити и од мотивације Нице и Келна за ово такмичење. Будеш носиоц групе и добијеш овакав жреб......
 

Mille

Grobar
Учлањен(а)
12.09.2019
Порука
259
Reaction score
2.204
Локација
Beograd
Odlični protivnici, sa kakvima bi klub kao Partizan i trebalo da igra. Ko želi da nas gleda protiv Flora i Šamroka na pogrešnom je stadionu.

Kakve su nam šanse za neke dobre rezultate - ne baš velike. Mi smo i u košarci kroz istoriju gubili međunarodne a i domaće utakmice u nizu, pa smo i dalje među najvećim klubovima u Evropi. A to je samo zato što smo uvek gledali ka svetu i merili se sa svetom, gubili ili dobijali.

Kome je bolje 5:0 sa Lučanima, nego nerešeno sa Realom ili 0:1 sa Mančesterom, takođe je na pogrešnom stadionu.
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.672
Bojim se da cemo sa PETricem primati petarde.U svakom slucaju bice veselo.
 

Nbg88nbg

Grobar
Учлањен(а)
30.06.2019
Порука
595
Reaction score
839
Локација
Beograd
Odlični protivnici, sa kakvima bi klub kao Partizan i trebalo da igra. Ko želi da nas gleda protiv Flora i Šamroka na pogrešnom je stadionu.

Kakve su nam šanse za neke dobre rezultate - ne baš velike. Mi smo i u košarci kroz istoriju gubili međunarodne a i domaće utakmice u nizu, pa smo i dalje među najvećim klubovima u Evropi. A to je samo zato što smo uvek gledali ka svetu i merili se sa svetom, gubili ili dobijali.

Kome je bolje 5:0 sa Lučanima, nego nerešeno sa Realom ili 0:1 sa Mančesterom, takođe je na pogrešnom stadionu.
Ja bi pre da dobijamo floru i hamrun u grupama nego da gubimo od nice i kelna
Taj nas mentalitet gde se uvek busamo i trazimo najjace mi je uvek smetao...pa igracima je bolje da u ls dobiju npr porto i da igraju egal i imaju sanse nego dajte real da se igramo pa puknemo 6 komada...jel nipodostava neko partizan sto je prosao grupu prosle god?
Isto tako niko ne prica ni kroz sta je real prosao u ls prosle god sampioni su i gotovo izbacili city ili porto...
Tako da ako bog da prodjemo ovu grupu nece biti veci uspeh nikome u odnosu na proslu god.
Ja bi uvek izabrao sto lakse za nas i da se dogura sto dalje,a ta prepucavanja to je flora nije nica me bas briga...
 

Moskri63

Grobar
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
333
Reaction score
778
uprAVa trlja ruke jer ima alibi za brukanje i uzivanje u njemu zbog solidno jake evropske grupe... Tuzno.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top