Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Moje mišljenje je da primamo puno golova zbog sledećeg:
Napadači- krila i centarfor moraju u fazi odbrane se vraćaju do naše polovine i pokrivaju prostor od 35 tog do 50tog metra od našeg gola.
To i ostavlja prostora za bar 10-15 šprinteva u fazi napada. Toliko svaki igrač može u 90 minuta utakmice,ako je iole fizički oblikovan na treningu.
To dalje povlači da njihovi bekovi i zadnji vezni nisu u zoni konfora i ne mogu da vuku loptu do naše polovine bez brige i njihovi ofanzivni vezni moraju,ali baš moraju da se vraćaju na svoju polovinu po loptu, odakle je teško proturiti završni pas,već moraju da nekako pretrče naših 5-7 igrača da bi došli u situaciju za efikasan završni pas.
Srednji red ( ofanzivni i defanzivni i oba beka)
Pokrivaju prostor od 25-40 metra našeg dela terena. Ukoliko se njihobi bekovi spuste blože našeg gola naša krila moraju ali moraju da ih prate.
U tom slučaju imamo 6-7 igrača i tih deset,petnaest metara terena. Ako se prave faulovi,tu se prave,kada lopta dodje na 35 metara ili bliže zaboravite faul.
Ako lopta dodje na 35 metara naši štoperi,bekovi,veznjaci a po potrebi i napadači ( ako njihovi bekovi istrče) moraju se postaviti ispred lopte. U tom slučaju punimo odbranu sa 7 do 8 igrača a po potrebi i svih 10 u ekstremnim situacijama.
Ako ostavljamo prazan teren i to po deset,petnaest metara i do u dve linije nismo dobro postavljeni.
Ovo mora biti jasno i igračima i treneru a zašto ne igramo tako ...ima puno razloga
 

vladokv

Grobar
Учлањен(а)
01.10.2020
Порука
339
Reaction score
837
Локација
Kraljevo
zapravo ( barem iz neke moje perspektive ) situacija kod, nekih igraca ajde da se ogradim, je drasticna do temere da oni neke elementarne stvari ne rade kako bi trebalo pocev od polozaja tela u odnosu na loptu / protivnika, pa do toga da ne znaju kada se pomera ka lopti / od lopte u zavisnosti od situacije. Ima jedan bas tuzan primer kojem se iznova i iznova iscudjavamo kako mu se ponavljaju identicne greske. To su stvari koje prelaze u neku vrstu automatizma jer se uce ( trbebalo bi da se nauce ) u nekom mladjem uzrastu. Treba doci do tog kolektivnog momenta sa linijama..
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Dok sam kucao Čik je već napisao,manje,više isto samo sažetije.
Živeli, brate
 

President

Partizanovac
Учлањен(а)
25.11.2009
Порука
8.888
Reaction score
6.229
Локација
§§§§§
Što smo morali da pobedimo večeras?
Partizan uvek mora da ide na pobedu, UVEK I UVEK!!!


*******

Izvučeni su rivali za Evropu. Uglavnom su ljudi nezadovoljni jer nam je grupa jaka. Ja samo znam da ne bih skidao osmeh sa lica da smo ovakve ekipe dobijali ranijih godina, pre 5, 10, 15+, kada su u Evropi igrali najbolji a ne ekipe koje su u gornjem delu sredine tabele svojih liga.
Biće teško jer smo mi u totalnom kanalu ali i ovde, u ovoj grupi, u ovom lošem trenutku za nas, u svakoj utakmici na pobedu! Kurtonsku igru i neke čekalice, čuvanje rezultata, remija i šta ti ja znam, to može ako se ide da se osvoji ovo takmičenje. Inače, hoću fudbal, hoću da vidim da žele da pobede a kad se vidi želja i neko znanje, neće teško pasti kad ostajemo bez bodova. Evropa je tu, cilj je ostvaren, a sad bih stvarno da gledam neki normalan fudbal, sa igračima koji žele pobedu!
 

Saša Aleks

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2012
Порука
1.692
Reaction score
4.343
Локација
Brèko, BIH
Upravo u mecu Bundeslige pocinje Keln protiv Stuttgarta na n sport
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.673
Локација
Beograd
Nica gubi kući od Marselja 0:3 na poluvremenu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Poenta cele price vezane oko defanzive je da se skrati prostor za igru.
Razmak između linija je frapantan
Napadači- krila i centarfor moraju u fazi odbrane se vraćaju do naše polovine
Ako ostavljamo prazan teren i to po deset,petnaest metara i do u dve linije nismo dobro postavljeni.
Ljudi bre za taktiku, linije, pokrivanja, vraćanja, treba snage, trčanja, brzine!
Nisu igrači šahovske figure pa da ih samo pomeriš na tabli!

Fejsa je spor, posle čitam čovek igrao povređen, o čemu dalje da pričamo?
Rikardo igrao pod inekcijama, a izgleda da je tako već duže vreme, o kakvoj njegovoj defanzivi onda možemo da pričamo?
Natho je u godinama, spor je, koga on može da stigne pozadi, koliko puta može da istrči ofanzivu-defanzivu-ofanzivu, o čemu dalje da pričamo?
Belić je neiskusan, veoma mlad, greši, šta s njim može?
Jović padne kad dune promaja.
Menig na razmišlja dok igra fudbal.
Onaj špic što nam je došao povređen otkako je došao.

Kakva bre zamisao sa takvim igračima?
A odbranu i golmana nisam ni spomenuo.

Nego, izađemo na teren pa se nadamo da nas sreća posluži. Ništa drugo.

To oko toga koliko duboko i visoko i gde i kako, to može sa Dijabateom, koji ima snage volje i predispozicija da može ono što od njega zatražiš.
Da se pomolimo da je i Traore takav, pa da probamo da skrpimo nešto.
I da čekamo da povređeni ozdrave, starci da se podmlade, a mladi da dobiju na iskustvu i čvrstini.
Jedino tako.
 

MikiBL

Grobar
Учлањен(а)
09.07.2021
Порука
362
Reaction score
965
Локација
Banja Luka
Ovo danas...Nica nemoćna, potpuno nadigrana od Olimpika M.
Ali...
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.700
Reaction score
22.673
Локација
Beograd
Možda su ga naciljali, ali ne verujem da će nakon Milika Juve dovoditi napadača, štaviše, prilično sam ubeđen. Njima tek za koji mesec treba da se vrati Kjeza koji uz Vlahovića treba da čini okosnicu ekipe, a ovaj mora da se dobrano plati, pa da ti još sedi na klupi.
 

MAK

Grobar
Учлањен(а)
14.03.2016
Порука
629
Reaction score
2.053
Juve može da preuzme mod cigančice,kurvičice pa da ga debelo plati da sedi na klupi
 
  • Like
Reactions: BaX

nasa stvar

Grobarčina
Учлањен(а)
01.09.2019
Порука
1.121
Reaction score
2.498
Локација
JNA
Ako je AIK tanak, kako bi okarakterisao nas tim, ne deluje mi bas debelo :D
Dosta smo jači od njih i ovako bez trenera, ovde je potreban Suma a Amdrade iza Sume, sada imamo Traore i ispred Dijabate, Đening koji igra iz prve iz radnog ali nespremnog golgetera.
Zamoliću admine da ne banuju ljude na osnovu koskarenja.
Zbog koskarenja Jasmine dobio sam 4.5 bana.
Nije problem da dobijem još 26 bana ali ja sam Grobar i ne koskarim!!!
Poštovao sam je kao damu ali tu piše i muško i ona i zaštićena kao beli medved.
Jasmina u opštinu imaš sanduče, piše žalbe, idi se žali.
 

srbijagoda

Početnik
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
1
Reaction score
0
Zna li neko da li se mogu nabaviti karte za Slovacko pojedinačno? Na sajtu im stoji da prodaju samo paket ulaznica
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Kada li će paketi za nas, zna li se sta ?
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Keste vidwli cene karata za ligu Konferencij? Paketi od 2800 do cinimi se 10000 a pojedinacne od 1500 do 3500,sezonci 30% popusta imaju na pakete
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.515
Reaction score
29.309
Локација
Novi Sad
Treba im jebati mater za te cene, cist bezobrazluk.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top