Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Pato9

Grobar
Учлањен(а)
10.12.2007
Порука
400
Reaction score
1.503
Ako neko ima snimak cele utakmice ili zna gde će isti biti emitovan neka ostavi info.
Hvala
SATRI!
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.763
Reaction score
55.358
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
Kad reče cigan setih se Ozegovica, kad se setih njega setih se Filipovića(likom isti), pa se setih da sam sinoć u naletu ptsda imao razmišljanja da bi Miljko dobro došao (oprosti mi bože) koliko je ovaj bušan bio. Nemam pojma dal je neuigran nisam ga gledao nahvalili ga svi kad je došao kao standardan kurac palac, ali sve što je do sad igrao bio je slab defanzivno.
 

Nisi

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2020
Порука
2.075
Reaction score
14.320
Локација
Kipar
Koliko god na desnom beku imamo problem toliko je Urosevic na levom pouzdan. Jedan od retkih igraca Partizana koji bi mogao da igra u jacim evropskim ligama. Besprekorna fizicka sprema, vec nekoliko godina pruza konstantno kvalitetne partije I u Evropi I u Srbiji. Za mene je velika enigma to sto jos nije prodat.
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.025
Reaction score
7.664
Koliko god na desnom beku imamo problem toliko je Urosevic na levom pouzdan. Jedan od retkih igraca Partizana koji bi mogao da igra u jacim evropskim ligama. Besprekorna fizicka sprema, vec nekoliko godina pruza konstantno kvalitetne partije I u Evropi I u Srbiji. Za mene je velika enigma to sto jos nije prodat.
Čaki kapitenčina!
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Koliko god na desnom beku imamo problem toliko je Urosevic na levom pouzdan. Jedan od retkih igraca Partizana koji bi mogao da igra u jacim evropskim ligama. Besprekorna fizicka sprema, vec nekoliko godina pruza konstantno kvalitetne partije I u Evropi I u Srbiji. Za mene je velika enigma to sto jos nije prodat.
nemoj da im dajes ideju molim te
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.696
Reaction score
22.651
Локација
Beograd
Kad su se slegli utisci, mišljenja sam da je naš stručni štab pročitao Keln kao bukvar. Oni su dobra, disciplinovana ekipa koja radi bezbroj ponavljanja i na tome im svaka čast, klasično nemački, ne odustaju, ali... Oni za celu utakmicu nisu pet puta izneli loptu preko sredine, nego non stop na krila i vekove, a kad igrač 4-5-1 ipak imaš popriličan deo terena između krila i bekova koji je nezaštićen. Prelaskom na 4-4-2, povukli smo na što ljubitelji menadžera znaju krila sa AML na ML pozicije i prostor između bekova i bočnih igrača totalno suzili da su oni uprkos velikom posedu, bili iznenađeni da nisu znali šta će sa loptom, podseti me na onu Duletovu podvalu Barseloni da ne traži TO i da se brani zonom, dok se oni opasuljiše, prošao meč, tako i juče, mi već dadosmo gol i priveli prvo poluvreme kraju. Jedina zamerka bekovima, juče Filipoviću konkretno što kao i Miljko, brani neki kao prostor i daje šansu bekovima da centriraju, napadaj ga bre, neka igra 1 na 1, da to zna, ne bi bio u Kelnu, nego u Čelsiju. Svaka čast momci.
 

tribiani

Grobarčina
Учлањен(а)
02.03.2007
Порука
1.451
Reaction score
4.807
Uprava koja mrzi svoje navijače i ne žele da dolaze na utakmice. Ako je protiv Nice sa onakvim cenama bilo 9000 gledalaca, protiv Kelna sa ovim cenama neće biti ni 5000.
 

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Mogu da stave cenu i 100.000 dinara Vazura i Vucelic se plase i ta tri coveka sto bi dosla na utakmicu.
 

Dusan

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
730
Reaction score
333
Svaka čast na pobedi celoj ekipi i stručnom štabu. Nisam očekivao pobedu, mislio sam da je nerešeno maksimum.

Ovakva postavka, formacija, taktika me podsetila na Simoneov Atletiko Madrid od pre 8- 10 god. 442, čvrsto, tvrdo, kontre. Mali razmak u fazi odbrane, kompaktno. Gol iz prekida. Pozrtvovanost celog tima, zalaganje na max, odbrana i golman odlicni, sreca te pogleda i eto pobede od 1:0. Minimalno, ali slatko.

Gordan Petric i ceo njegov strucni stab nas pozitivno iznenađuju. Samo da ovako nastave. Delujemo kao jako dobra i prilagodljiva ekipa za razne načine igre.
Najteže je ( kao što je i Petric rekao) održati visok nivo igre u kontinuitetu.
 

Cleo

Grobar
Учлањен(а)
03.07.2019
Порука
815
Reaction score
2.733
Локација
.
Poskupela struja, reflektori puno "vuku" struje pa mora da se digne cena za karte
Jebo im pas mater
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top