Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

bolex

Grobar
Учлањен(а)
18.12.2008
Порука
319
Reaction score
1.019
Bravo bre!! Kad je ukusan pasulj,ukusna je svaka pobeda!! Samo gazi,melji,nebitan protivnik za Gordana i ostatak druzine!! Lepo,svi igraci su bolji pod vodjstvom GP! Idemooooo!! Cak smo prvi u grupi,bez poraza uz pozitivnu gol razliku!
 
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
3.065
Reaction score
18.297
MNOGO SMO JAKI BRE! Tatko kao momak od 25! Dia mađija! Šta može s loptom ovi panjevi iz Kelna ne mogu ni na PES-u :D Caki ore teren, može još jednu da odigra ako treba! Traore pokriva sve kao Kante dok je igrao za Lester! Belić samo u meso Najdžel DeJong stil :D

DAJTE NICU!
 

BaX

Grobarčina
Учлањен(а)
01.11.2019
Порука
1.211
Reaction score
7.030
Локација
i Ruma je CRNO - BELI grad!
Braćo, kada smo mi postali ovako rutinerska ekipa u evropi? :šal

Dijabate zmajčina od igrača, koliko samo dobrih poteza, defanziva, sve ima čovek!
Riki bratina, konačno!
Pop ok, Sveta i pogotovo Vujačić odlični.
Urošević maestralan, njegova asistencija je potez utakmice :respect
Filipović, Belić dobri, Natko borben, ali danas malo slabiji učinak.
Priželjkivali smo novog Evertona, eto nam ga u vidu Traorea, jebeno grize lik.
Menig čovek baš nema sreće, jbg, biće bolje, ući će protiv Nice.
Izmene odradile posao.

Puno mi je srce! Fleš Gordane, igrači, kapa do poda svima! :respect

Jedina crna tačka su ovi koji očigledno rade protiv svog kluba, protiv Partizana.
Bakljada x2, sjebavaju dobar momentum nakon gola + opet Ratko Mladić!?? Dokle, jebeno, dokle?
 
Последња измена:

trivunelli

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2017
Порука
1.796
Reaction score
7.592
Локација
25-i maj
Sta reci braco napacena kad Vujacic deluje kao Tiram protiv Nemaca. Zamerka Belicu jer je jebeno rizican lik,lagano je mogao da nam sudi penal zbog njega ali se izvadio posle kad je posle ozbiljnog pada podigao se za sekund bez valjanja po podu a vidi se da boli kao u oko. Eto da ne brinu Informer,mozzart i Nova.rs dade ga Rikardo i ozbiljnoj ekipi. Bas,bas je lepo biti navijac Partizana veceras!
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.795
Bravo bre! Da je neko na pocetku ovog takmicenja rekao da cemo imati 6 bodova iz dvije utakmice protiv Kelna, rekao bih da je lud i da me pravi budalom. Ovo je bilo ono sto svaki navijac zeli da vidi od fudbalera Partizana. Iako nije sve bilo idealno, i dalje je ostajao onaj osjecaj sigurnosti na lopti i znanje sta se zeli. Dijabate je masina. Samo sam cekao kad ce da se srusi koliko je trcao na sve strane, a on svaki put kad ga prikazu se samo smjeska. Dok Petric sa druge strane kao da se izvinjava ovom njihovom treneru sto je morao da ga pobjedi :D

Jedino ruzno je ovo ciganisanje Arene koja nase utakmice ukljucuje nakon sto je pocela utakmica a ni sad kad smo domacini nisu mogli sacekati dva minuta za izjavu nego idu 10 minuta ranije na cigane.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Да додам, јебем матер говнима са Арене који од милион програма баш су на овом нашли и цигане преносити, па се одјављују одмах по завршетку утакмице.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.870
Reaction score
13.629
Горди Партизан меље све пред собом :respect

Ово не да је било рутински него смо затворили све живо и неживо испред нашег гола.

Очекивао сам да можемо да узмемо 4 бода али целом плену са укупним скором од 3-0 се нисам надао.

Свака част момцима. Било каква дубља анализа у овом моменту је сувишна. Наши странци су сила, а дугогодишњи домаћи играчи осовина!

Сад следи борба за историјско прво место у групи !

Да будемо први и да реванш меч осмине финала играмо у нашој кући!
 

ZatucaniZapadnjak

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
1.117
Reaction score
5.472
Локација
Beograd
Popu hvala na tome što nas je održao sam u igri prvih pet minuta s onim odbranama, lako smo mogli da potonemo ali nije dozvolio (o ispucavanju za asistenciju Dijabateu da ne pričam)

Filipoviću hvala što imamo beka na toj strani koji ume sa obe noge
Kifli i Sveti hvala što su stavili glavu tamo gde niko ne sme nogu
Uroševiću hvala na svemu ali pogotovo onom resetovanju jarčeva na kraju, borba bre

Traoreu i Beliću hvala na disciplini i inteligenciji u presecanju svake lopte
Nathu hvala što je dao i više nego što je mogao, duša mu je bila u nosu od 50. minuta ali je ostavio sve na terenu i još s kamatom

Menigu hvala što u svakoj kontri pravi opasnost svojom brzinom
Dijabateu ne bih ništa rekao jer nema reči da se opiše šta čovek igra u oba pravca
Rikardu hvala što je naučio da igra za druge a ne samo za sebe i nagrađen je golom


Navijačima hvala (sem sa j.t.) koji su došli u velikom broju i nadam se da neće aminovati i podržavati ovakvu otvorenu sabotažu s ovim dimnim bombaba i bakljadama


Gordanu hvala što drži duh Miše Tumbasa sa svojom spontanošću i genijalnošću

Posle 24 godine pao je klub iz Liga5 na JNA

Nica nek se spremi jer joj niko neće doći u pomoć

ČIST SEKS
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
To je ta igra! Presing do peterca! Natho 90 minuta presinga. Belic ko edgar davids! Gordan ih je tako mudovito pritisnuo sa svojih 150 kila! Svima svaka cast
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Gledajuci picetak sezone ovo je bajka.Ono sto Dijabate radi na terenu je za mene nestvarno.Mi imamo i kapitena Urosevica i vodju Natha i to je milina gledati.Svaka cast svim igracima, moram da priznam da je za mene ovo iznenadjenje i da kazem hvala!
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top