Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd

Laze_PFC

Grobarčina
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
2.628
Reaction score
8.462
Локација
Македонија
Puno mi je srce :clap
Ko bi rekao da cemo DVA puta da oderemo ove svabske jarce nakon ono sto se dogodilo u kupu.
Gordan i igraci nam priredili su nam ono sto svi hocemo. Bore se, trce, napadaju, daju maksimum na terenu i rezultati su dosli :respect
Nema puno sta da se pise kad ovako odigramo. Damo dva ne primimo ni jedan (i to clean sheet u oba meca sa njima), plus imamo precku i jos neku sansu za gol. Imali su i oni ali jebiga ipak su Bundesligas nemozes ocekivati da ne stvore nista da ih skroz zatvorimo.


Nama zelim da u sledecem kolu dobijemo Slovacko, a Kelnu remi sa Nicom :D

Pozdrav za ekipu iz chata bila dobra atmosfera i tamo veceras :D
 

diego_armando

Grobarčina
Учлањен(а)
30.08.2008
Порука
6.324
Reaction score
3.995
Локација
Kobasicarija "Venac".
Strepeo sam do tamo negde 92 minuta, i sad me sramota. Ovi momci i ovaj trener su pravi partizan! Sve pohvala i zahvalnost do neba za ovih sedam dana.
Kome dati glas za igraca utakmice? Nemoguce! Svi su bili fantasticni ili barem stopostotni prema svojim mogucnostima.
Gordan petric apsolutni superstar iz senke. Covek sa pogledom nesrecnog medveda sa vasara je napravio pozitivni haos u partizanu.
Idemo na azurnu obalu. Moze se do prvog mesta!
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.758
Reaction score
14.154
Локација
Madagascar
Puno mi je srce :clap
Ko bi rekao da cemo DVA puta da oderemo ove svabske jarce nakon ono sto se dogodilo u kupu.
Gordan i igraci nam priredili su nam ono sto svi hocemo. Bore se, trce, napadaju, daju maksimum na terenu i rezultati su dosli :respect
Nema puno sta da se pise kad ovako odigramo. Damo dva ne primimo ni jedan (i to clean sheet u oba meca sa njima), plus imamo precku i jos neku sansu za gol. Imali su i oni ali jebiga ipak su Bundesligas nemozes ocekivati da ne stvore nista da ih skroz zatvorimo.


Nama zelim da u sledecem kolu dobijemo Slovacko, a Kelnu remi sa Nicom :D

Pozdrav za ekipu iz chata bila dobra atmosfera i tamo veceras :D
Pozdrav brate zivjeli :ziveli ja koliko sam pijan ucinilo mi se da si napisao bila bi a chat sam mislio na viber izvinjenje :buhaha:buhaha:buhaha
 
Последња измена:

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Moje prvo gostovanje van Srbije je Nica, pre prvog kola sam kupio avio karte i kao, ok tamburanje u grupi nema veze idemo ljubav je to.

Sad?! Ne mogu da dodjem sebi da na deobi prvog mesta idem tamo. Tebi je život dao sve, a meni Gordan Petrić je!
 

Rebellion

Grobarčina
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
1.432
Reaction score
4.172
Локација
127.0.0.1
Gordan Petric je alhemicar. Cudotvorac. Ne treba dizati euforiju, u skladu sa njegovim ponasanjem. Samo uzivati. Srce ogromno. Nije samo rezultat, zbog kog sam presrecan, nego igra i ponasanje ekipe me cine toliko zadovoljnim. Dugo nisam bio ovoliko zadovoljan stavom fudbalera. Napokon.

Hvala ti Gordane!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.384
Reaction score
37.824
@Grncarija
- Sram vas bilo!
- Zašto? Pa mi smo došli njih da gledamo.
- Bez obzira!
:D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top