Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencija 2022/23

Статус
Затворена за писање одговора.

Bili

Početnik
Учлањен(а)
09.07.2022
Порука
50
Reaction score
95
Локација
Beograd
I onda zasto ne pratim fk i zasto ne pisem na temama vezanim za fk..
Ozbiljan mazohista ,da ne kazem nesto uvredljivo, treba biti i pratiti ovo..
 

Milan Pa80

Početnik
Учлањен(а)
04.08.2018
Порука
98
Reaction score
292
Локација
Pancevo
Svaka cast svima sto su dosli danas, ko na protest ko na utakmicu.
Veliko BRAVO!

Izabrati ovakav fk, dolazak umesto arene, ili sada trcanje na Nbg, svaka cast braco.

Upravo umri, i vi i ko vas je postavio. Mozda uspete u onom sto niko nije uspeo, da ujedinite navijace Partizana.

To je sve sto trebate da znate o utakmici
Погледајте прилог 19579
A zamisli tek koji ce mazohizam biti za onoga.ko dodje u nedelju na Jna
 

Micun

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
837
Reaction score
3.308
Локација
Beograd
Eva jedno zapažanje, iz malo pozitivnijeg ugla. Dogodio se protest, bilo nas je nedovoljno, ali se protest dogodio. Nije bio izmisljen, nego pravi protest uz sve mane koje ima. Znači pokrenuli smo se iz potpune hibernacije i treba da nastavimo, kad smo videli da nam nece nebo pasti na glavu ako se pojavimo! Protest ponovo! Uprava napolje! Idemo dalje!
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.462
Reaction score
41.128
Локација
Žrnov
Prw utakmice mi se javljala petqh tikva, moji kazu "nece biti tokva, ali hoce augzburg".

20 min ihras odlicno, das gol, drugi visi u vazduhu- sve imas na svojoj strani, i onda - nepogoda.

Posle odgledanog snimka, niko me moze da me ubedi da igrac, makar i nekvalitetan kao sanicanin, onaj penal nije namerno napravio!

Sramota!
 

Djuradj89

Grobar
Учлањен(а)
03.09.2019
Порука
230
Reaction score
1.817
Локација
Kraljevo
Prw utakmice mi se javljala petqh tikva, moji kazu "nece biti tokva, ali hoce augzburg".

20 min ihras odlicno, das gol, drugi visi u vazduhu- sve imas na svojoj strani, i onda - nepogoda.

Posle odgledanog snimka, niko me moze da me ubedi da igrac, makar i nekvalitetan kao sanicanin, onaj penal nije namerno napravio!

Sramota!
Не верујем да је намерно, мислим да је само ограничен. Лајкујем ти коментар јер си пред утакмицу упозоравала на Саничанина.
 

mladen107

Grobar
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
354
Reaction score
1.385
Локација
Novi Sad
Ovaj prelazni rok + pripreme su za jebeni zatvor. Ne secam se jadnijeg posla bilo kog sportskog kluba... Brate, bilo ko sa iq 110+ bi nesto uradio za jebena 3 meseca. Imas sigurnu ligu evrope sl sezone... imas 3 meseca da nesto uigras, da nadjes neko pojacanje... brate ispade stolica jos dobar... bar se resio pola parazita... Petricu svaka cast za sve do sad ali budi covek i reci nisam ja za ovo. Imao si nesto vremena, nikakav napredak nisi pokazao.

Ako ti nije dato, trebao si da kazes. Ovako ih pokrivas pola godine.
 

majonez

Grobar
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
577
Reaction score
810
Sanicanin ili nije dovoljno inteligentan kao igrac ili je stvarno nesto mutno.Na kzs gledam Urosevica i Petrica.Urosevic samo sto ne pukne od sekiracije,pojeo bi mikrofon.Petric nekako klaj-klaj stil
kaze puno nervoze oko stadiona.Pa pukli ljudi,posle ovakvog proleca.Ovo mora da se zaustavi,nikad gori tim u zadnjih 10 godina.
 

Detelinarac90

Louis Le Prince
Уредник
Учлањен(а)
17.07.2021
Порука
4.540
Reaction score
29.474
Локација
Novi Sad
Jedan uzas od jebenog fudbala. Bio sam na severu na decijoj tribini, kontam ima tamo bar 11 klinaca koji bi pokidali danas bolje od nekih na terenu.
Petric ne znam sta misli i sta radi ali vreme je ili da se objasni konkretno u cemu je problem ili da prosto podnese ostavku i to je to. Nema ljutis, nema vredjanje, priznas da ti ne ide ili da ne umes ili sta vec i to je to, a ovo uvijanje znate pa nije, pa nismo, pa jesmo, pa noge, pa teren, nisu igraci, nismo mi.... alo bre jebote, pa dosta vise. Ja sam uvek tu da pruzim podrsku igracima pa i treneru, ali i tu postoji ta neka crna linija.

Kontam mozda i u nedelju odem, jebiga, bolest....
 

Chika Rale

Grobar
Учлањен(а)
29.06.2022
Порука
640
Reaction score
2.349
Локација
Beograd
Od svih ovih igrača sačuvao bih samo nekoliko i to kao rezerve,
a za mnoge od njih sam se načuo jakih hvalospeva.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top