Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

vukMKD

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
599
Reaction score
785
Локација
Tamo gde vecno sunce sja...
Meni je bitnije da uspostavimo svoju igru od samog starta, da dominiramu u polju i da stvaramo sanse, a dal cemo postici gol u prvih 15 do 20 min. je manje bitno, videli smo to protiv Radnickog.
Raduje me sto smo se vratili na onakav nacin protiv nislije, to zna da podigne igrace, i to sto smo se ispromasivali, pogotovo Saldanja, ocekujem u cetvrtak dva njegova gola.

Plasi me to sto ostaje nepoznanica, bar za sada, sta se to desilo u prvom mecu sto smo delovali kao amateri, ako je do razlike u klasi izmedju dva trenera onda nema teorije da prodjemo, a, ako je zbog uzasne klime i recimo da nam nije bio dan, onda lako se moze desiti da ih pregazimo.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Под број један морамо да будемо агресивнији и да трчимо брже и више од њих па све остало. Кроз целу историју фудбала то је оно што прави највећу разлику... Имамо са чиме да их потучемо, све од нас зависи.
 

XEPOJ

Grobar
Учлањен(а)
15.09.2008
Порука
439
Reaction score
1.719
Локација
Ohio
Nikada mi nece biti jasno kako to delite? Niko ne može da me ubedi da neko je kao navijač KKP-a i onda ne navija za FKP?! Kakva bi to bila šizofrena cepanja!

Ok je ako pod "navijač" podrazumevate da neko ide na utakmice - koraškaške ili fudbalske, pa je ond KKP ili FKP navijač.

Ali evo ja ne idem ni na rukomet ni na vaterpolo pa sam opet navijač RKP-a i VKP-a. Nije navijač samo onaj ko ide na utakmice.
Ja mogu da govorim samo u svoje licno ime, navijam za svaki klub u nasem sportskom drustvu, al jednostqvno kosarkaski klub i kosarka su mi bili uvek najdrazi i najblizi. Od samih igraca i trenera koji su prolazili kroz nas tim uvek su mi kao klincu idoli bili nasi kosarkasi. A ovo sam vise mislio na ljude koji se izjasnjavaju kao navijaca Partizana a nikad nisu videli ni hale ni stadiona, niti znaju nabrojati vise od dva igraca bilog kog naseg tima. Eto to je neko noje vidjenje.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.110
Reaction score
5.159
Локација
vezenemam
Ne vidim nista pozitivno u eventualnom prolazu. Rumune ili Dance ni u ludilu nismo u stanju da izbacimo, a bodove za kurvine direktne plasmane iz smrdske lige u ls nema potrebe da skupljamo.
Ako je ovo ozbiljno, hajde onda da gasimo klub, raspuštamo sve i pređemo na e-sports (ili kako god se zovu te novotarije), gde možda još imamo neke šanse.
Kao da smo jednom pobeđivali bolje od nas, ili gubili od lošijih...a za razne kurvetine me zabole baš. Videlo se i videće se koliko su im bitni ti "naši" bodovi u jebropi.
p.s.
A valjalo bi neki znalac i Željku i Saviću da prišapne da se ne trude previše- nemamo šanse za EL, bolje da štede pare i živce dok je vreme.
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.278
Reaction score
34.153
Локација
vaginamandibularia
Ako je ovo ozbiljno, hajde onda da gasimo klub, raspuštamo sve i pređemo na e-sports (ili kako god se zovu te novotarije), gde možda još imamo neke šanse.
Kao da smo jednom pobeđivali bolje od nas, ili gubili od lošijih...a za razne kurvetine me zabole baš. Videlo se i videće se koliko su im bitni ti "naši" bodovi u jebropi.
p.s.
A valjalo bi neki znalac i Željku i Saviću da prišapne da se ne trude previše- nemamo šanse za EL, bolje da štede pare i živce dok je vreme.
ok
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Podatak da smo samo Spartu 1966 i QPR prošli kada smo imali minus 2 i više zaostatka iz prvog meča mi ne uliva nadu u pozitivan ishod.

Nisam spavao posle meča u Azerbejdzanu. Ja prvi nisam očekivao pobedu (tipovao 2:2) ali da izgubimo meč i da onako budemo fudbalski poniženi nisam ni u snu mogao da sanjam.

Vi ne shvatate šta je njima RFS uradio pogotovo u Letoniji. Ovo je bruka kako smo mi odigrali.

Osnovni problem koji imamo je činjenica da iz poslednje linije ne znamo da izadjemo sa Svetom i Ilićem i zbog toga konstantno preskakanje terena.

Hteo sam da pošaljem detaljnu analizu prvog duela, gde sam zaustavljao video i kada bi vam pokazao kako je stajala poslednja linija u nekim momentima vi biste se zaprepastili. Primera radi, Filipović je Letiću ostavljao prazan prostor na toj strani jedno 5x5 površine. A kad krenemo da iznosimo loptu totalno bez sinhronizacije bekovi bivaju odsečeni i onda naravno Ilić i Sveta krenu sa dubinskim loptama na Saldanju.

Ovo je žalosno. Da sam trener, sam bi sebe išamarao ispred ogledala i zapitao se šta ja radim?!!!

Evo daću vam plastičan primer,

Zamislite samo situaciju gde Aleksa Avramović počinje napad iz svog reketa i da protivnik vrši presing. Aleksa daje pas ka Zeku koji se nalazi u uglu terena na protivnikovoj strani. I taj pas biva 9/10 puta presečen….
Eto tako trenutno igra naš FK
Bolje se razumeš od mene.
Nzm dal dobro vidim Al po meni greska u zadnjoj liniji je do bekova. Onda kolko se meni čini to treba da pokrije igrač iz veze .
Pa oni su nas ubijali po krilima …
 

Nikola9875

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2019
Порука
367
Reaction score
1.586
Локација
Novi Sad
S obzirom da je očigleno dozvoljeno neograničeno širenje defetizma, red je da se to izbalansira sa neutemeljenim optimizmom.

Ako bi ove sezone ušli u Lk i u njoj prezimeli, uz brisanje bodova iz sezone 18/19 (kojih i nema baš puno), sledeće sezone bi najverovatnije bili nosioci u svim kolima kvalifikacija za Lš, nebitno da li bili šampioni ili ne.

Duhoviti odgovori u vidu doskočica kako ćemo ponovo biti 4., STOP
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.892
Reaction score
13.749
Кад смо код неутемељеног оптимизма титула носи пласман у шампионски плеј-оф за ЛШ што значи обезбеђене групе ЛЕ и са овим коефицијентом тешко да би били носиоци у том плеј-офу али борба за клупски коефицијент и бољи пласман у Европи није важна само због тога већ омогућује и да брже станемо на ноге оног момента кад падне Мордор. Друго место носи 2.коло кф. за нешампионе што ствара разне компликације па је најбоље да будемо први у лиги и избегнемо ово замешетељство.
 

Direktor_Grobar

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.997
Reaction score
15.831
Локација
Beograd
Bolje se razumeš od mene.
Nzm dal dobro vidim Al po meni greska u zadnjoj liniji je do bekova. Onda kolko se meni čini to treba da pokrije igrač iz veze .
Pa oni su nas ubijali po krilima …
Cela poslednja linija je u problemu u oba pravca, samo što kod iznošenja lopte (taj početak napada) štoperi igraju ključnu ulogu. Tu smo tanki i zato nam je igra oooo ruk.

@Nikola9875
Najviše bi voleo da prodjemo i njih i Dance/Rumune. Nema defetizma, u užas situaciji smo i bio bi podvig da napravimo preokret. Možemo, ali nešto preko noći mora da se desi, a to je u domenu naučne fantastike…
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.044
Reaction score
7.888
Sa našim prepoznatljihim "ludilom" na tribinama,šanse za prolaz Partizanu skaču za 50%..u protivnom su nepostojeće.

Samo mišljenje, ne želim ponovo da pokrećem debatu..svako valjda sam nosi svoju glavu..i srce naravno.
:partizan-fan: :napred-partizan:
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.802
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica

dusan.petrovic

Grobarčina
Учлањен(а)
18.05.2018
Порука
1.473
Reaction score
5.880
Локација
beograd
Da odigramo kao pritiv Santa Clare i neće biti problema. I tamo smo isto odigrali lošu utakmicu, cak smo i gubili 2 0 u jednom trenutku. I tada su ljudi bili pesimisti i nisu verovali da mozemo da ih izbacimo, ali uz perfektno pripremljenu utakmicu, ovde smo ih pregazili. Verujem da ce Duljaj sa svojim stručnim štabom pripremiti ekipu i da možemo da ih okrenemo vec u prvom poluvremu.
 

Grncarija

Grobar
Учлањен(а)
31.08.2019
Порука
1.390
Reaction score
5.173
Локација
Beograd
Jel se zna da li Južna tribina dolazi na utakmicu? I šta je sa ostalim grupama koje su prestale da dolaze na utakmice, jel ima nekih naznaka od njih ili će i dalje samo pojedinci da dolaze na istok/zapad?
 

Paja Čutura

Grobarčina
Учлањен(а)
27.05.2007
Порука
1.668
Reaction score
5.600
Статус
Затворена за писање одговора.
Top