Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.760
Reaction score
29.644
Локација
Beograd
Igrali smo kao go kurac.
Fizička sprema svih naših igrača je na nivou moje pokojne babe, osim Kalulua koji je mnogo gori od tog nivoa.
Večeras smatram da se okrećemo obavezama u domaćem kupu, ali sledeći četvrtak je sledeći četvrtak...
Upravo, treneri i igrači, vidimo se i čujemo se prethodno u nedelju na stadionu JNA...
 
Учлањен(а)
04.12.2012
Порука
3.235
Reaction score
1.943
Локација
Подгорица
Сасвим очекивано јасно је да немамо квалитет, умјесто да се појачамо ми се ослабили. Слободно се може рећи да је Европа готова. Неко радовање да се сјебао национални коефицијент не знам колико је паметно, јер ако сјебан оне тамо сезоне можда би имали сигурну јесен у Европи ако будемо међу три, а у супротном тешко ћемо гледати.
 

ulaz "O"

Hodajući porok
Уредник
Учлањен(а)
01.06.2017
Порука
2.158
Reaction score
14.443
Локација
Brdo Banovo
Једна од највећих бламажа у историји.
Само се надам да смо сви свесни да кривци нису ни на клупи ни на терену и да овај пораз неће усмерити пажњу са управе на играче и да њима неће изостати подршка, а управи све по списку. Места за критику према њима и тренеру итекако има али није време да они поново буду жртвена јагњад преко чијих леђа ће некрсти у управи да наставе да мандатирају јер ако опет допустимо да сви буду криви осим њих онда не треба да постојимо ни као клуб ни као навијачи

TO BI BILO TO.

UPRAVA NAPOLJE!
 

Tolle

Grobar
Учлањен(а)
05.07.2014
Порука
824
Reaction score
2.833
Сасвим очекивано јасно је да немамо квалитет, умјесто да се појачамо ми се ослабили. Слободно се може рећи да је Европа готова. Неко радовање да се сјебао национални коефицијент не знам колико је паметно, јер ако сјебан оне тамо сезоне можда би имали сигурну јесен у Европи ако будемо међу три, а у супротном тешко ћемо гледати.


Dubina mulja u kojem je FK Partizan u cetiri reci.
 

Brka

Grobarčina
Учлањен(а)
04.08.2007
Порука
1.226
Reaction score
4.038
Локација
Uvek uz Partizan
Сасвим очекивано јасно је да немамо квалитет, умјесто да се појачамо ми се ослабили. Слободно се може рећи да је Европа готова. Неко радовање да се сјебао национални коефицијент не знам колико је паметно, јер ако сјебан оне тамо сезоне можда би имали сигурну јесен у Европи ако будемо међу три, а у супротном тешко ћемо гледати.
Tebi se brate izvinjavam što sam se pitao šta je sa tobom, sve si bio u pravu i posle tsc i posle vojvodine
 

Čik

Grobarčina
Учлањен(а)
03.09.2021
Порука
4.717
Reaction score
22.782
Локација
Beograd
Sram ih bilo, suzdržavam se da ne kažem teže reči, ali hoćete podršku iz Arene, e pa dobijete kurac u dupe da dobijete!
Ovako jadno, bedno i postiđeno ne znam kada sam se osećao, nas jebeni Fejenord nije upropastio kao ovi!
Šansu krštenu nismo imali, a Duljaj(izmene šablon) je položio večeras zanavek, pa ovo je bilo u stilu Bata Đore koji juri pobedu protiv rusa i vadi Kežmana iz igre sa sistemom 5-5-0.
Nerealno šta sam gledao...
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
Nadam se da će sada ova "euforija" oko Duljaja konačno da se smanji. Čovek ničim izazvan dobio poverenje navijača, a nije uradio ništa. Pobedio Vojvodinu, e možeš misliti. 4to mesto biće premija!
 

system

Grobarčina
Учлањен(а)
29.09.2008
Порука
3.303
Reaction score
15.370
Локација
U pizdi materini
Nismo uigrani, nismo kompletirani, dug put, druga klima, velika vlažnost, visoka trava, neugodan protivnik, loš horoskop, Dači treba još koja sezona da 'proradi', ne voli nas sudija, dodati po želji...

Da prečistimo sad sve do petlića sad pa i ne bi bio problem, ovako...

Nama azeri pokazuju gde smo i to je problem za pare i koeficijent me zabole jer i onako nemamo nikakve koristi od toga. Mi možemo da prođemo ove i pored dva gola zaostatka ali ovo više stvarno nema smisla, ponavljam stoti put da smo sami krivi.
 

PARTIZAN INSTITUCIJA

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.007
Reaction score
11.827
Локација
JNA
Kako seješ, tako ćes i da žanješ. Ništa čudno, samo rezultat rada ljudi u klubu.
 

Dr.Hofmann

Stara garda
Учлањен(а)
05.03.2023
Порука
350
Reaction score
2.484
Локација
Vukovar
Bolje je da odmah ispadnemo iz evrope, ova ekipa nema šta da traži ni u takmičenju kao što je Liga konferencija.
Naterao sam se da pogledam utakmicu,nemam šta da kažem osim da sam imao utisak kao da gledam trećeligaški fudbal, sa obe strane, samo što je manje loš protivnik umuvao 2 gola,eto na tom nivou smo mi danas.

Koga mi da pobedimo, nadigramo u evropi, pa makar se ta evropa zvala Liga konferencija, nikoga.
Ajd što naši igrači pojma nemaju ali što svi stoje i vuku se po terenu e to je velika sramota.

Nisam se uopšte iznervirao doveli su me u fazu da sam skoro potpuno ravnodušan.
Što bi se ja nervirao kad nikog nije briga za Partizan,apsolutno nikoga, pokazali su se svi ti bivši igrači,sportisti,da su jajare.

Klub je postao jedna prava razvalina.

Sad posle visoke vlažnosti,temperature, linija, namrštenog protivnika bi kao šlag na tortu došlo jedno odlaganje prvenstvene utakmice u Srbiji.
 

tobacco

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
2.569
Reaction score
8.009
Jedna od najvećih zabluda naših navijača je konstantno pominjanje fizičke spreme. Ne može pita od govana, on kad trči 100 metara 16 sekundi i kad mu je kapacitet pluća ko kod dugogodišnjeg pušača Žitana, tu nema kondicionog da ga pripremi.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top