Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.952
Локација
Žrnov
Pa nisu troškovi kluba samo tim. Posebno kluba kao Partizan. Da ne razlažemo sada, ali imaš toliko zapsolenih na održavanju + Teleoptik, plus tekući troškovi održavanja...
Nemoj sad jbt kao psihopata, samo nam fali kineska tabla.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.876
Reaction score
13.659
Nije 0-4 protiv mladosti najveći poraz u istoriji kluba, najveći poraz u istoriji kluba što je 9 godina u klubu sedi ko sedi.
I što niko ne sme da ulici ni da mu dobaci ništa. Ali mi ćemo da ih zamolimo da odu.

Koliko su jaki i imaju leđa, pokazalo je to kako su otresli Ostoju ko slinu i vratili ga u kućicu.
Ovaj rezultat sinoć je "odličan", jer se pojavila neka euforija i loženje na fudbal, što uopšte ne treba da bude tema.
Meni bi najdraži bio reset kluba do kraja:
1. proglašenje bankrota i selidba u 3.ligu
2. dolazak profesionalne i posvećene uprave
3. stvaranje marketing tima, prvi put u istoriji kluba
4. a onda krenuti od početka, radna akcija sređivanja okoline stadiona, betoniranje stepenica koje se odronjavaju, krečenje fasade...
5. imali bi prosek 10.000 sigurno, i samo bi raslo, za 2 godine si opet u SL i počinješ da gradiš ekipu koja će za 5 godina ići na titulu i evropu
То је романтична замисао коју бих одмах потписао да се деси али тако нешто у овој земљи је немогуће.... Једино да се преместимо у Шкотску.
Кад би дошли до 3.лиге никад се више не би извукли одатле, а у међувремену би изгубили и стадион и све... завршили би на стадиону Железника као подстанари....
Кад би мало загњурили испод воде циганска марва и њихова васколика логистичка хоботница би нам притисли главу још дубље што годинама уназад и раде јер они свој успех не базирају на својој снази већ на сатирању ФК Партизан и потчињавању свих других клубова који им нису потчињени у овом казамату.
Не постоји више решења за наш проблем, оно је само једно и насликано је на овој слици и све је мање времена остало да то схватимо, а ако време истекне и ми не схватимо будите сигурни да ФК Партизан више неће постојати јер све иде ка томе да постанемо неки FCPBG кога ће да иселе са аутокоманде на неку припиздину и одузму му све што се сада има у Хумској 1 и на СЦ Телеоптик:
1977-cz-Partizan-1-3.jpg
 
Последња измена:

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.288
Reaction score
10.764
Локација
underground
Vratiti se u trecu ligu da bi se posle 5 godina vratili opet u prvu ligu koju ne bi ni Siti osvojio mi se ne cini kao dobro resenje. Resenje je samo jedno a svi bi trebali da znamo koje je to.
Cak i promena uprave u ovakvoj situaciji bi bilo samo medjuresenje u cekanju glavnog resenja.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.044
Локација
Beograd
Ja mislim da je jednostavnije da pokusamo sa tim JNA bude potpuno prazan u nedelju, da okupiramo Kragujevac potpuno, damo krila nama samima da smo posle decenije nesloge konacno barem prividno slozni. Uz malo srece i obe pobede mozda se iz te sloge izrodi neka ideja za akcijom... na kraju,nije ni bitno da li smo slozni ili ne bitno je da uradimo bilo sta zajednicki cime cemo da pokazemo revolt! Ne moze se ocekivati od bilo koga da pokrene bilo sta ako mu ne damo barem pasivnu podrsku koju trazi. Pisalo se da se jug menja, da duvaju novi vetrovi i to su pisali moderatori ovog foruma. Ajde onda da poslusamo apel,molbu ili kako god da je nazovem...jebi ga nista ne kosta, a mozda ce ta barem prividna sloga nesto znaciti!
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Prosto. Ako neće nikakvi privatnici i sponzori da doniraju neki dinar, ulaznice + godišnja članarina.
20€ godišnje 50.000 ljudi da kupi, eto ti milion. Za srpsku ligu ne treba veći budžet.
Za srpsku ligu verovatno jeste. Ali ako hoces da napredujes, stvaras ekipu da se bori za promociju do najviseg ranga, da imas trenera sa timom oko sebe, omladinsku skolu, stadion, pripreme ... negde sam procitao da samo reflektori za jednu utakmicu potrose preko 10.000 EUR struje.
Prvo, to je mizeran budzet za takav klub . Drugo, ne bi skupio 50.000 ljudi voljnih da daju 200 dinara a ne 20 EUR.
Max. 5.000 bi kupili sezonsku i to na staru slavu i neki elan.

Racunaj da je neki minimalni budzet PArtizana, u idealnim uslovima stednje, profesionalnog rada svih u klubu, domacinskog raspolaganja, korektnih ali redovnih plata igracima.... minimalno 8M EUR.
 

Mandragor

Grobar
Учлањен(а)
07.12.2006
Порука
633
Reaction score
3.879
Prosto. Ako neće nikakvi privatnici i sponzori da doniraju neki dinar, ulaznice + godišnja članarina.
20€ godišnje 50.000 ljudi da kupi, eto ti milion. Za srpsku ligu ne treba veći budžet.

Moze, al da se promeni statut ili sta li vec i da tih 50k sto placaju izlaze na izbore da biraju upravni odbor, rukovodstvo i nadzorne odbore. Skupstinu ukinuti. Onda bih podrzao vracanje u zonu ako treba. Ovako je bespotrebno jer rukovodstvo neko drugi bira, postavlja i diriguje njime i dok se to ne promeni nema svrhe.
 

Maks778

Dežurni spam majstor
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
332
Reaction score
1.351
Локација
Vasiona
Negde, od nekoga sam svojevremeno čuo, kako je "trener, pola tima".
Koliko može da doprinese igri, toliko u našem slučaju , može i da odmogne, odnosno da nas ukanali .
Ne može me niko ubediti da Azeri imaju bolje igrače, ali definitivno juče imali, bolji tim .
Duljaj je pre svega, reklo bi se, dobar čovek, dobra osoba. Ali brate, definitivno ima on još da uči za trenera.
Došao je u trenutku, kada niko drugi nije hteo da se prihvati te uloge.
Ukazala mu se prilika, hrabro je prihvatio.
Nije toliko problem u njemu, koliko u onom dvojcu, sa kojima niko drugi nije želeo da radi.
Sinoć u toku utakmice, uhvatih sebe u nekom razmišljanju (Koje sam inače drugima, kada spomenu isto , zamerao).
Uhvatih sebe u razmišljanju. Sada kada na samom startu sezone ispadnemo iz Evrope. Ako ništa drugo, bar će onaj krmak i ovaj drugi koji jednom nogom u grobu..da se spakuju i konačno sjašu sa našeg kluba .
Ali, nije mi dugo trebalo da se otreznim i shvatim da to dvoje..šta god da se desi, oni sami otići neće.
Ispali mi iz Evrope, ostali bez trofeja dugi niz godina, bez struje...ovo dvoje parazita, sami otići neće.
Tako da ..svom snagom uz naš Partizan.
Zaista ne sumnjam da će u revanšu to sve biti mnogo bolje (gore sigurno ne može biti) i da ćemo ovo okrenuti i proći dalje.
Ali, sve je to uzalud, dokle god su onaj Krmak i ovaj drugi, tu gde jesu.
 

Goginhosa

Grobarčina
Учлањен(а)
03.01.2015
Порука
1.263
Reaction score
6.962
Vidim pominju se rjesenja razna. Neko pominje da bi trener (kakav god da je) trebao da se vrati i radi u pekari, a neko pominje da se na nekom igracu po faci vidi da nije fudbaler, ja ne znam kako se na nekom igracu vidi po faci da jeste fudbaler, al’ hajd’.
Jedino rijesenje je 50.000-100.000 Grobara na ulicama sa jasnim zahtjevima i da se ne prekida (kao ovi ”opozicioni”) protest dok sve ne bude ispunjeno. Da svi mediji iznesu tacne podatke koliko fantomskog novca se sipa u kurvetinu. Da se malverzator osudi na zatvorsku kaznu, da se vidi ko su firme koje grade po Srbiji sa kranovima u najodvratnijim bojama. Da se zaprijeti da ce sljedeci put biti haos ukoliko se Partizan osteti jos samo jednom kao na mecu protiv tsc-a. Da se zaprijeti da ce sve da gori, bude li na celu kluba bio retard bez dinara u dzepu i sa stranackom pozadinom. Da se zahtjeva hitna promjena zakona i da se dozvoli privatizacija klubova. Dok se sve to ne desi, romanticne price treca liga, 10.000 Grobara ovo ono, nema od toga nista. I upravi i vucicu i covicu i mutavom terzicu jebem sve zivo i mrtvo raspali se od raka da bog da.
A, da, prije svega toga treba svinjuru i vucelu matorog vezati lancima i izvuci sa stadiona i govnjivom motkom ih prebiti.
 

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
691
Reaction score
1.927
Promaklo mi je, da li se bojkot odnosi i na Evropu ili samo na naše prvenstvo?
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.342
Reaction score
37.560
Odnosio, ne odnosio, momci će na terenu to brzo da reše, još samo 90 minuta... :D
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.751
Reaction score
29.610
Локација
Beograd
Ajde onda da poslusamo apel,molbu ili kako god da je nazovem...jebi ga nista ne kosta, a mozda ce ta barem prividna sloga nesto znaciti!
Ajde da je poslušamo:
Evo, ja vas molim da stadioni uvek budu puni gde god da igra FK Partizan (pa i kad igra u svojoj kući), uz neprekidni (verbalni) pritisak i na stadionu i van stadiona na Vazuru i Vučelića da napuste klub.
Može tako?



Koliko vas sa foruma može da kaže da je nekad bilo na utakmici sa 100 000 ljudi na stadionu? Ili bar sa 55 000?
O.k. Druga su vremena, kapacitet našeg starog JNA je drastično smanjen. Napunimo ga, koliki je, toliki je.

Kažimo, iskažimo tamo sve ono što nam je na duši!
A mnogo toga se u toj duši nakupilo...
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.593
Reaction score
13.581
Локација
Yaoundé
Ljudi, FK ima više navijača od KK, da li ste svesni?
... nažalost...

Ne znam da li je to zato što već pripadam starijim generacijama, ali uvek smo bili navijači Partizana, pa bio to fudbal, košarka ili npr. stoni tenis. Shvatam da je jedan sport popularniji od drugog, ali ne mogu da prihvatim da onaj ko se smatra navijačem Partizana, navija samo za FK, bez obzira što je najpopularniji sport na planeti.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.070
Reaction score
3.988
Локација
Beograd
Nije dobra tema, ali mislim da grešite. Ne računam nas najvernije, ali ima mnogo onih koji su navijači rezultata, pa prate sport koji je popularniji.
Evo čist primer EL ove godine i prve redove, pored terena, tribine nebitno, ljude za koje znao nisam da su naši odjednom na svakoj tekmi. Isto je bilo sa LŠ u fudbalu...

Jednostavno iako su mišljenja podeljena i sam nisam načisto, ali naginjem više trenutno ka bojkotu i smatram da je što kaže @Detelinarac90 radikalizacija protesta/bojkota, jedino rešenje.

90 minuta protiv Sabaha nama život znači. Iz ove perspektive kada nemaš koga da prodaš za neke novce, kada nemaš izvor prihoda, Evropa je slamka spasa (znam ovi sve pokradu) i bez LK, mi smo prdnuli u čabar, tj i ovako smo, ali onda nam je sudnji dan blizu.
 

zive

Grobarčina
Учлањен(а)
20.06.2007
Порука
7.969
Reaction score
10.262
5. imali bi prosek 10.000 sigurno, i samo bi raslo, za 2 godine si opet u SL i počinješ da gradiš ekipu koja će za 5 godina ići na titulu i evropu
Mi bi u ligi šampiona imali takav prosek gledaoca. Na prošlom derbiju smo imali 17k. Protiv Kelna 15k. Ako misliš na online navijače, tu smo sigurno najjači.
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
Jbt lebac da protiv Voše i Tsc ti ličiš na tim a ovo sinoć? Kao da se skupili dan pred utakmicu , fizika u odnosu na Sabah ravna nuli . Oni su bre nas pretrčali u svakom segmentu pre svega po krilima. Ok stoji da je Natko trebao pre Kalulu da igra to je greska Duljaja ali naša sprema fizička je bila loša e sada da li sparina tamo ili smo prve dve igrali na svežinu pojma nemam.
Nadam se samo da će odigrati normalno ili slično kao prva dva kola u sledeći cetvrtak .
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
320
Reaction score
2.044
Локација
Beograd
Ajde da je poslušamo:
Evo, ja vas molim da stadioni uvek budu puni gde god da igra FK Partizan (pa i kad igra u svojoj kući), uz neprekidni (verbalni) pritisak i na stadionu i van stadiona na Vazuru i Vučelića da napuste klub.
Može tako?



Koliko vas sa foruma može da kaže da je nekad bilo na utakmici sa 100 000 ljudi na stadionu? Ili bar sa 55 000?
O.k. Druga su vremena, kapacitet našeg starog JNA je drastično smanjen. Napunimo ga, koliki je, toliki je.

Kažimo, iskažimo tamo sve ono što nam je na duši!
A mnogo toga se u toj duši nakupilo...
Nikakav problem, idi napuni stadion...
A kad vec kacis pesme od Blicaj, evo ti i njihovog stava po pitanju punjenja stadiona...
 

Прилози

  • Screenshot_20230811_142425_Instagram.jpg
    Screenshot_20230811_142425_Instagram.jpg
    661,1 KB · Прегледа: 53
Статус
Затворена за писање одговора.
Top