Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Liga Konferencije 2023/24

Статус
Затворена за писање одговора.

-Sale-

Grobar
Учлањен(а)
01.06.2011
Порука
693
Reaction score
1.950
Ilić i Marković juče su bili odlični.
Ogromna energija obojice, rekao bih po tom segmentu na nivou Belića.
Mnogo mi je drago zbog njih jer su ih svi omalovažavali.
Samo napred momci bićete vi odličan tandem.
 

Kiza Srbija

Grobarčina
Учлањен(а)
04.04.2010
Порука
1.913
Reaction score
4.237
Eno zvalavog jutos u 8h na rts-u... zali se na utakmicu, kaze sudija ne svira korner a oni vicu vucicu pederu... a voditeljka: ali mi se trudimo da se to ne cuje
Aaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa
Ljudi, mislim da mi jos nismo svesni sa kakvom dilejom imamo posla, tek ce nas unistiti a vec jeste...
I nemojte da podcenjujete sabah... oni su ispred nas, imaju upravu koja radi u interesu kluba, znaci ljudi koji vode klub zele da taj klub napreduje, mi imamo upravu koja zeli da klub unisti, imamo onu budaletinu na celu drzave koja zeli da klub unisti, i mi njih izbacimo paaa jbg kako to onda nije uspeh
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
Na osnovu cega tacno vrsni poznavaoci fudbala zakljucuju da Duljaj nije trener za Partizan? Zato sto mu je ovo prvi tim koji vodi? Covek je preuzeo palicu kad je veliki deo ovih igraca istumban na JNA od jebene Mladosti sa Satelita. Izuzev Bakua, svako izdanje do sad je bilo apsolutno na mestu (ukljucujuci i poslednjih 5,6 utakmica prosle sezone). Igraci koje je doveo, stil igre i javno kenjanje u usta vazuri i vuceli pre i posle svake utakmice bukvalno predstavljaju ono cemu Partizan u ovoj okupatorskoj drzavi treba da tezi
Svaki trener koji uspostavi komunikaciju sa timom na nacin na koji je to Duljaj uradio jeste trener za Partizan! Za sada ova nasa igra ne deluje lose, ali naravno ima nekih manjkavosti. Primera radi,slozicemo se da je Kanute solidan,ali smo juce na njegove greske mogli da popijemo gol. Belic je zaista srce tima ali onaj pas unazad vise ne sme da mu se ponovi. Takodje,mora da kanalise agresiju prilikom startova. Svidja mi se ta prica pitbul fazon ali je uvek na ivici crvenog kartona. Medjutim nije ni on sam kriv. Mnogo napada dozvoljavamo protivniku i jednostavno covek je prezaposljen i mora da napravi gresku. Sta zelim da kazem, sve dok nam je glavni igrac zadnji vezni i dok se njegovi potezi najvise primecuju mi imamo problem. Nadam se da ce cela prica da se okrene u drugom smeru, a to je da ceo tim igra perfektno, a da Belic skine svega par lopti ili dobije zadatak da nekoga stavi u dzep. Tada ce biti manji rizik od njegovih kartona ali istovremeno i znatno lepsa igra Partizana,vise golova itd itd. Mi smo kroz istoriju imali niz tih fantasticnih zadnjih veznih (u novijoj Duljaj, Everton, Nadj, Zdjelar, Zuka....) ali uvek kada je neko od njih bio glavni igrac, mi smo bili u kurcu i gubili titulu.
Sto se Duljaja tice, ja licno nisam njegov fan iz razloga koje sam u prosloj sezoni naveo i nemaju veze sa trenerskim poslom. Ako bih ga gledao kao trenera sada u ovom momentu njemu fali pobeda u derbiju i nista vise...
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Za sada ova nasa igra ne deluje lose
A vidiš, ja iskreno nisam video neku igru. Mi jesmo bili sinoć bolji, nećemo sada o (ne)kvalitetu protivnika, ali koliko je ta "dominacija" donela prilika, onih pravih fudbalskih prilika?

Dok su nam nosioci imali snage i bili na terenu, to je još i delovalo nekako, ali od nekog 60. minuta naša "igra" je posustajala. Da nije bilo one Nathove majstorije nešto nisam siguran da bi ih lako probili. Možda sam i ja nešto prespavao, ali osim one šanse na kraju kada je Kalulu dao sebi prejak for u prilici mi nismo pravili izgledne šanse.

Evo sad gledam statistiku, golman gostiju je imao 3 odbrane ukupno, 2 pre prvog gola i onaj udarac Ilića. Osim toga mi nismo ozbiljnije pretili.
 
Последња измена:

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.674
Ne bi me cudilo da uefa gledajuci u sitna crevca , kazni Partizan zbog onog navijaca koji je uleteo za vreme penala.
 

PFChampion

Grobarčina
Учлањен(а)
11.04.2010
Порука
8.889
Reaction score
13.728
На моменте смо имали игру и смислене акције и видели су се обриси неке идеје како би требали да играмо али док то не постане константа свих 90 минута не може да се каже да имамо игру. За сад се понајвише ослањамо на индивидуални квалитет и креацију појединаца и наравно највише на ову фанатичну борбеност која постаје симбол ове селекције играча. Само да не кикснемо у лиги и да било како и како год прођемо у групе па ће током паузе све мало да се слегне и биће доста боље. Ипак, без појачања биће мучење, очајнички фале најмање 2, а објективно 3 играча.
Svaki trener koji uspostavi komunikaciju sa timom na nacin na koji je to Duljaj uradio jeste trener za Partizan!
Свидело ми се код Дуљаја то што за разлику од многих тренера не објашњава тактику и не филозофира крај аут линије јер реално играчи такав неки савет не могу да усвоје у тим моментима нити он може да им их пренесе како треба али може да утиче на став екипе по питању пресинга на противника што он ради сваки секунд кад је у могућности, кад се лопта нађе на тој страни. Како се само раздрао на Павловића у једном моменту :D али не дере се за све и свашта него тачно зна када то треба, а то је баш за те ситуације кад је пресинг у питању, кад види да играч калкулише уместо да брзо и правовремено изврши притисак и много ми се свиђа што инсистира на пресингу и изгарању и овај фанатизам играча је великим делом (можда и највећим) његова заслуга. Тако да Дуљај мотивационо перфектан....а тактички је јасно да још ту мора да се ради.
 

Batallion

Grobar
Учлањен(а)
30.08.2019
Порука
321
Reaction score
2.050
Локација
Beograd
A vidiš, ja iskreno nisam video neku igru. Mi jesmo bili sinoć bolji, nećemo sada o (ne)kvalitetu protivnika, ali koliko je ta "dominacija" donela prilika, onih pravih fudbalskih prilika?

Dok su nam nosioci imali snage i bili na terenu, to je još i delovalo nekako, ali od nekog 60. minuta naša "igra" je posustajala. Da nije bilo one Nathove majstorije nešto nisam siguran da bi ih lako probili. Možda sam i ja nešto prespavao, ali osim one šanse na kraju kada je Kalulu dao sebi prejak for u prilici mi nismo pravili izgledne šanse.

Evo sad gledam statistiku, golman gostiju je imao 3 odbrane ukupno, 2 pre prvog gola i onaj udarac Ilića. Osim toga mi nismo ozbiljnije pretili.
Jebi ga, bas sam birao reci... Realno o nekoj dominaciji sada nema govora. Ali igra postoji jer postoje i rezultati. Ne bi bilo nekoliko vezanih prihvatljivih rezultata da bas nemamo nikakvu igru. Mi smo sinoc ozbiljno osteceni za crveni karton protivnickog igraca, a koliko se secam u tom momentu smo vodili 2 0 (mozda gresim). Da je to tada sudjeno ne bi bilo potrebe da Belic dobije crveni, a verovatno ne bi bilo potrebe ni da se sutiraju penali. Sto se tice tima kao celine svi vidimo da ima kvaliteta. Meni se licno bas svidja Saldanja. Brz je, ume da sutne,da doda, ali i da padne sto je takodje vazno za napadaca koji je cesto u 16. Ne treba zaboraviti da je tu manje od mesec dana. Dodovoljno mi je da se prisetim prvih Leonardovih partija u Partizanu i da skapiram da Saldanju treba istrpeti jos malo. Juce je dao gol, nad njim napravljen faul za gol Natka, nad njim napravljen faul za gol Severine protiv Niša... Ono sto mi se ne svidja i dge sam potpuno ocajan jesu centarsutevi nasih bekova. Mislim da to nemamo vec vise od decenije. Pravi ispit za ovaj tim je svaka sledeca utakmica i odmah da kazem protiv sam odlaganja nedelje. Zaista mislim da nas u Kragujevcu ceka ona atmosfera koja ce trebati ovim fudbalerima koliko god da su umorni. Bez Kragujevca, tesko da ce doci do prekidanja tog"bojkota" ili do neke ozbiljnije akcije za vreme "bojkota", ali ajde da vidimo... Napred Partizan!
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.365
Reaction score
37.720
Ja mislim da je više stvar bila do indivudalnih kvaliteta pojedinaca nego do neke organizovane igre. Bar mene ono viđeno sinoć više plaši u nastavku sezone nego što me raduje.
 

IN 10

Grobarčina
Учлањен(а)
03.04.2008
Порука
2.514
Reaction score
5.145
Bilo je dosta dobro, ima razloga za neki umjereni optimizam.
Luda golmanska glava, Belic koji je za godinu dana od Gatuza postao Kante i Iliceva partija su glavni utisci.
Za Natha odavno znamo da je majstor, za Saldanju se to vidjelo na prvu, a valja pomenuti i da cemo izgleda imati dva upotrebljiva beka, bar za nivo fudbala na kojem smo trenutno.


Svaka cast Duljaju na izjavama u poslednje vrijeme, svaka cast na selekciji tima i pojacanjima, jasno je da ima ideju. Vidjecemo da li ce to znati da sprovede u djelo.
Fale jos ta dva-tri igraca, novi kondicioni trener, malo uigranosti i puno takticke discipline. Nedopustivi su oni zuti minuti Kanutea i onaj bol u kurcu Kalulua.
 

The_B

Grobarčina
Учлањен(а)
21.02.2023
Порука
1.080
Reaction score
4.047
Локација
Beograd
Nakon proslavljenog podviga i tek treće utakmice u istoriji kluba gde mi nakon -2 prolazimo dalje u revanšu moram da kažem da Igor još uvek, debelo mora da peče trenerski zanat.

Pitanje koje bi mu postavio je: da li su Duljaj, Ilić i Nadj izašli 2003 pre produžetaka protiv Njukastla?

Od 78min do penala mi nismo postojali na terenu jer nam je Duljaj izmenama odsekao i glavu i rep, nekako smo bez nogu i ruku, i bez šuta na gol tumarali po terenu kao da si u jednom trenutku imao na drugoj strani Partizan a na našoj Javor.

Opet, svaka čast na prolazu ali bilo pojačanja ili ne, neki trenerski potezi su mogli da okrenu utakmicu na drugu stranu. Kao što si sam rekao: “Kakav umor, nema alibija sezona tek krenula”

Složio bih se, ali meni deluje zaista bez trunke opravdanja (jer i sam debelo imam dileme oko Dukijevih trenerskih kvaliteta) da je razlog to što onaj debil Miša Pilates ekipu sprema za ne 90 već bukvalno 70 minuta. Pogledao sam na semafor kada je Saldanja tražio lekarsku pomoć, bio je 70-ti minut, od tog minuta bukvalno najmanje polovini igrača duša je u nosu. Saldanja prvi, on čovek nije mogao više i to se odrazilo na igru i tu je Duki morao da menja, a ne da čeka 110 minut.
Izmene stvarno ništa nisu donele i to je činjenica, ali ona izjava posle tekme gde on kaže da traži, kuka, ali ne zna da li ga neko čuje za pojačanja, govori mnogo.
 

BiP

Grobarčina
Учлањен(а)
11.05.2018
Порука
1.182
Reaction score
6.979
Локација
NbG
Najbolji deo naše igre sinoć je izvođenje penala. Na svetskom nivou i svaka čast svim izvođačima na hladnokrvnosti i preciznosti. Svaka čast i golmanu, ne samo na odbranjenom penalu, već na svemu prikazanom od početka sezone. Do sada naše najkonkretnije pojačanje. Šteta za Belku ali to je jednostavno njegov stil i nemam mu šta zameriti (zato sudiji jbmsvepospisku). Za Natha nemam šta preterano reći osim umetnik, a razmišljanje za našu struku kako nadoknaditi očekivanu nemogućnost da u svakoj utakmici igra po 90 min. Mi bez njega jednostavno nismo ista ekipa.
Kalulu kao da je uvek na pogrešnoj nozi pa onda uz tešku muku najbolje rešenje ispadne lopta unazad (samo da je ne izgubi). Juče je sa svojih 1.6m bio bolji u igri glavom nego na zemlji (za penal još jednom svaka čast). Do sada od njega dobismo najbolji promotivni spot za mreže.
Odbrana samim tim što nismo primili gol dobija ok ocenu, a žao mi što onakav pristup i igra od sinoć nisu krunisani golom malog Ilića. Jedno od prijatnijih iznenađenja i moj glas za najboljeg igrača sinoć je otišao njemu. Samo neka tako nastavi malac, milina je bila gledati te.
Sa druge strane ne znam šta pojedini vide kod Baždara u ovoj sezoni i konkretno u sinoćnjoj utakmici (osim penala za koji i njemu ponovo aplaudiram). Nedorečeno i nekonkretno, pristup mlitav. Jbg možda ja nisam dovoljno fudbalski potkovan pa ne vidim neke stvari plus sinoć hendikep što smo ostali sa igračem manje u polju ali ako nastavi ovim putem nisam siguran u kom će pravcu otići njegova karijera. Svakako mu želim da bljesne u našem dresu ako je ikako moguće i donese neke konkretne stvari. Znamo svi da je projektovan za prodaju u što kraćem roku i nadam se da nas cena "držanja njega u izlogu" neće koštati rezultata.
I za kraj pohvala za Duljaja za španovanje ekipe i veliku plus što Pantića sinoć nismo gledali na terenu. Iskreno se nadam da ga više ni minut nećemo gledati na terenu.

Svaka čast svima koji su bili, a za jug još jednom- prst na čelo, ima toliko kompromisnih rešenja za nastavak borbe, a borba svakako nije puštanje prilika da prolaze. Nisam ja taj koji treba da iznosi predloge šta južna tribina treba da radi ali ako želi na duže staze podršku ostatka navijača Partizana, koji konačno vide razloge za borbu za naš fudbalski klub, moraće da dokaže da je iskrena u ovoj borbi.
UPRavO pederu.
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.765
Reaction score
29.652
Локација
Beograd
Глава пуна утисака, срце трокира, а душа у носу, али један од свакако најупечатљивијих утисака је - Михајло Илић!
Ма браво бре сине! У годинама кад још требаш да играш за омладинце ти покидаш у европској одлучујућој утакмици, свака част! :clap

Свака част и за голмана Ацу који два пута брани исти пенал и одведе нас у следеће коло! :clap

Свака част и за одбрану која је сачувала нулу, и за пеналџије који су били сигурни као никад до сад! :clap

Белић врхунски, судија :picka-ciganska: му дао картон за старт на лопту, али је њима гледао кроз прсте за исте ствари! Нисам погледао снимак па да боље видим све судијине одлуке, али сад ћу, управо ће почети на Арени...

Наставићу утиске вечерас... :D
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top