Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije, FK Teleoptik

  • Зачетник теме Method Man
  • Датум покретања

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
@Bili Piton , hvala na lepim rečima, ali ako si mislio na moje praćenje Teleoptika (ili možda i košarkašica Partizana), ja to iz sopstvene zabave, a Zemunelo i Hala sportova su mi ionako dosta bliži nego npr. Banjica, a i znatno jeftiniji nego da redovno idem npr. u Arenu... :icon-lol:

Uostalom, stvarno volim fudbal, i ja lepotu, umetnost i borbu tog sporta itekako vidim i u Trećoj ligi...

Fudbalski savez Beograda još nije postavio izveštaj sa jučerašnje utakmice Teleoptika, ali, našao sam nešto bolje!

Kolega Lokner majstorski prenosi utakmice za svoje izveštaje i zadaje ,,domaći zadatak,, komentatorima fudbala na državnim frekvencijama, samo što oni taj domaći zadatak nikako da reše...
...jer oni se bave čitanjem statistike sa interneta umesto da gledaju utakmicu, a ,,Loki,, - voli fudbal.
U tome je (bitna!) razlika.

Uživajte:


Što se mene tiče, ne mogu odmah da sve odgledam i odlušam jer moram na posao, ali, jedva čekam...
Iz ove sezone evo i Lokijevog izveštaja sa zemunskog derbija:

 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Jel zna neko koliko imamo djece u omladinskom pogonu?

Vidjeh da se Zemberi hvali na TS ima 2000 djece i da to sve zajedno oko akademije kosta 2 miliona evra. Nešto slično ne nadjoh za Partizan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Ne znam koliko imamo dece, ali znam da sve što nas košta plaćamo na ,,dođem ti,, - osim onima što drže ključeve od kase, naravno... :icon-lol:
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270

Nadjoh ovdje 600 sportista ukupno. Znaci manje djece nego TSC. Zemberi kaže da imaju 20 centara u zemlji, mi imamo 9 terena u Teleoptiku. Ne znam da li imamo neke centre u zemlji.

I on se uklapa u 2 miliona evra. Znaci ne bi trebalo da nas košta puno više.
 

Humska

Početnik
Учлањен(а)
26.12.2020
Порука
152
Reaction score
447
Локација
Beograd
Od 8. do 18. godine je 11 generacija. U najstarijim kadetskim/ omladinskim ekipama selekcija bi trebalo da je vec zavrsena i max. bi trebalo da imaju 30-35 igraca u trenaznom procesu. To su 3 generacije = oko 100 igraca.
Ostali, mladji ih imaju nesto vise jer se na mnogo njih ceka da porastu, da se uozbilje, razviju.... recimo za grubu racunicu da uzmemo da je prosek za sve mladje generacije 45. Znaci 8 generacija = oko 360 igraca.
Tu treba dodati mladje katagorije Teleoptika koji se vodi kao rezervni pogon. Nemam pojma da li oni imaju sve kategorije ali ajde za ovu racunicu da uzmemo da i tamo ima oko 300 igraca.

Sve ukupno, po mojoj gruboj racuniic trebalo bi da imamo max 700 do 800 igraca u opticaju. Ne verujem da dobacujemo ni blizu 800.
Po mom misljenju i to je previse zato sto sigurno nemamo dovoljno kvalitetnih trenera da isprate toliki broj dece/ igraca.
I isto tako mislim da ovaj Madjar ozbiljno kenja. 2000 dece! Pa gde su im igraci od toliko dece. Pola superlige lige igraju igraci iz naseg i "drzavnog" oml. pogona. Ko im trenira toliku decu? Za 2000 dece treba da imaju 100-150 trenera. Ko planira, kontrolise i sinhronizuje rad tolikih ljudi?
 

Samuraj

Grobarčina
Учлањен(а)
05.10.2006
Порука
1.107
Reaction score
270
Zemberi tvrdi da njihovi klinci pobjedjuju na tim juniorskim turnirima. Kao i da su im bili loši treneri a sad su bolji. Tvrdi da im skauting nije dobar i da sad rade na tome da isti poprave.

Gdje su im igrači? Vidjecemo za jedno 3-4 godine da li rade dobar posao ili ne.

Meni je glavna poenta price da ako njima 2 miliona evra pokriva sve, ne vjerujem da naša škola košta više od 3 miliona komplet troškova. A to bi trebalo da nam je poslije plata prvog tima najskuplja stavka.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Ne znam na kojim turnirima ponedjuju, ali prosle godine su im i kadeti i omladinci atko ispali iz kvalitetnih liga.
Činkenica jeste da imaju vrhunake uslove, ali nemaju- jos uvek- kvalitet, samo kvantitet.
Počeli su to da menjaju, pa videćemo za par godina.

edit: inače, za kadetsku i imladinsku ligu srbije klub moze da licencira samo 25 igraca.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.950
Локација
Žrnov
Omladinci u utorak od 18h igraju revanš u Ligi mladih protiv Šerifa.
Prvu utakmicu su izgubili tamo 2:0.
Imaju momci snage i znanja da nadoknade taj minus, iako su sad za vikend kiksnuli od Spartaka u prvenstvu.

Podrška neće biti na odmet i značiće im, ulaz je slobodan
 

Goran Tomić

Kralj fanzina
Учлањен(а)
07.12.2011
Порука
11.746
Reaction score
29.591
Локација
Beograd
Duh Odite i dalje lebdi nad JNA i nad Šerifom...
Doduše našim ,,klincima,, je potrebna pobeda sa malo većom gol-razlikom, ali...
Mi smo Partizan!
Drugim rečima: sve je moguće. :D

 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.090
Reaction score
5.049
Локација
vezenemam
5:1, pred kraj utakmice.

edit.
produžetak od pet minuta, primamo i drugi gol...tipično naški.

edit2.
pobeda 5:2, čestitke momcima i treneru:clap
 
Последња измена:
Top