Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.043
Локација
vezenemam
Izgubismo od miškove ergele 77:84.
Očajno prvo poluvreme, gubili smo i -20+, pa ih okrenusmo u drugom.
Rezultatska klackalica u poslednjoj četvrtinu, mali Goljović u anđuša-modu, Drezgić se umorio, i to je to.
Čestitke klincima za sezonu, ima tu 2-3 zanimljiva igrača svakako, samo neka nastave da se pravilno razvijaju!

A što se tiče miška i njegove nakaze od kluba, da li se iko od naših bivših igrača, čak i legendi, zapita "jbt, šta ću ja ovde sa ovim govnetom", ili se ipak radi o čistom profesionalizmu i korišćenju prilika za usavrašavanje? Možemo li onda za koju godinu od tih legendi očekivati i da se javnu odriču KKP, ako bude trebalo zbog posla/pozicije, kao što su pojedine (starije) legende već i radile?
 

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Juce je poceo juniorski kvalifikacioni turnir za Jedinstvenu ligu Srbije.Nasi momci ce se za najvisi rang boriti protiv Mene(domacinturnira),Vizure i BKK Radnicki

Nasi momci su uspjesno startovali na turniru gdje je savladana ekipa Vizure 78:76

Danas od 17:15h nasi momci se u drugom kolu sastaju sa ekipom Mege a sutra od 15:00h sa ekipom BKK Radnicki

Prenos meca Mega-Partizan(17:15h) na youtube
 
Последња измена:

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.043
Локација
vezenemam

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.386
Reaction score
2.377
Локација
Novi Beograd
Sticajem okolnosti sam odgledao ceo kvalifikacioni turnir (moj klinac igra u Vizuri, u stvari više ne igra nego što igra, i bili su u toj kvalifikacionoj grupi), osim Drezgića, čije je zalaganje veoma upitno kada ga spuste u juniore, ni jedan drugi igrač ništa nije pokazao. Mega nas je nabila 20 razlike, Vizura, koja je prošle godine igrala 2. ligu (znači treći rang takmičenja) je imala šut za pobedu i promašila u poslednjoj sekundi.
Baš smo tanki sa juniorskom ekipom.
 

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.087
Reaction score
5.043
Локација
vezenemam
Prošlogodišnji kadeti (uključujući i Drezgića) bili su više nego solidni.
Šta se dešava ove godine, trebalo bi da je većina njih sada u juniorima?
Šta je sa malim Plisnićem npr?

Zanima me i šta je sa ex-juniorima KKP, od kojih su pojedini svojevremeno bili i na pripremama kod Željka.
Petrović je u ciganskom OKK (dobro mu je krenulo u KLS), a gde su Radovanović, Tarlać....?
Jesmo li se potpuno odrekli tih momaka, ili ih neko još ima u vidu (bez obzira što se nažalost kako izgleda odustalo od priče sa filijalama/razvojnim klubovima)?
 
Top