Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

Mlađe kategorije i KK Partizan

Bobrock

Grobarčina
Учлањен(а)
07.07.2021
Порука
2.757
Reaction score
14.148
Локација
Madagascar
Pioniri(U15) Partizana su se kvalifikovali u Kvalitetnu ligu Beograda bez poraza

Rezultati kvalifikacija:
1.kolo-Partizan-AS Basket-91:49(07.10.)
2.kolo-Partizan-Beovuk 72-92:38(14.10)
3.kolo-Zarkovo-Partizan-48:79(15.10)
 
Последња измена:

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam

Laki T.

Grobarčina
Учлањен(а)
17.07.2019
Порука
1.088
Reaction score
5.046
Локација
vezenemam
U 9.kolu kadetske lige KKP - Sloboda (Užice) 92:70.
I generacija 2007/8 ima nekoliko zanimljivih igrača, da im poželimo da jednog dana zaigraju i za prvi tim.
Kod Užičana među najboljima danas igrač zanimljivog prezimena - Kuhinja (Tarik Kuhinja).
 

ђедВук

Grobarčina
Учлањен(а)
01.07.2014
Порука
3.591
Reaction score
13.569
Локација
Yaoundé
Klinci i novi dresovi za nastup na Evroliginom NGT. Lično, ovi crno-beli su mi bolji i od onog što je prvi tim nosio u Kupu Radivoja Koraća. Čak mi ni ovi vojnički maslinastozeleni ne deluju loše, iako imamo lošu istoriju sa tom bojom.

GHdWtSyWYAAbfMs.jpg

GHdWtSwWMAAfYio.jpg

Danas od 13:00 sa ražnatovićevom megom...
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Ovo sa dresovima bas zahteva neke odgovore? Kad je nesto dobro valja pohvaliti, i marketing KK radi dobar posao, spot pred pocetak EL, onaj spot od juce, najave utakmica, sve to je podignuto na visi nivo ali mora jos jace i bolje, uglavnom svima svaka cast za sve. Ali ovi dresovi? Sta je bre ovo? Voleo bih odgovore bar da nas slaze neko i izmisli nesto...
 

Zalosna Sova

Grobarčina
Учлањен(а)
29.06.2019
Порука
2.275
Reaction score
10.716
Локација
underground
Jel realno da smo ovako razbili megu ? Moze li neko ko bolje prati da pojasni to ? Zar nisu oni bili dominantni u svim kategorijama?
Kako god cestitke nasim momcima.
 

grtalica

Grobar
Учлањен(а)
25.06.2022
Порука
237
Reaction score
1.632
Локација
Canada
Ovo sa dresovima bas zahteva neke odgovore? Kad je nesto dobro valja pohvaliti, i marketing KK radi dobar posao, spot pred pocetak EL, onaj spot od juce, najave utakmica, sve to je podignuto na visi nivo ali mora jos jace i bolje, uglavnom svima svaka cast za sve. Ali ovi dresovi? Sta je bre ovo? Voleo bih odgovore bar da nas slaze neko i izmisli nesto...
Vojni klub pa sivomaslinasta :buhaha
 

Haris_Brkić

Grobarčina
Учлањен(а)
29.07.2022
Порука
1.022
Reaction score
7.653
Klinci izdominirali nad regionalnim menaÐerskim projektom..da crkne zalizana nakaza i pajtosi mu.
Savo Drezgic za dva koplja ispred generacije :respect
 

MiM

Početnik
Учлањен(а)
29.06.2018
Порука
164
Reaction score
971
Локација
JNA
Malo da znaš o svom klubu, ne bi to pitao.
Bukvalno idemo iz krajnosti u krajnost... Mozda nekom za 50 godina padne na pamet da uradi nebo plave dresove i to je istorija. Bukvalno me nista ne veze za zelene boje i da se neko igra sa tim. Nema veze. Malo po malo nam uvaljuju kroz te price ove novitete pa i grb na dresu redizajniran itd... Mozda to prolazi kod nekog meni se licno nista to ne svidja. Samo crno samo belo samo crno-belo!
 

Sava93

Početnik
Учлањен(а)
23.02.2023
Порука
158
Reaction score
496
Локација
Ruma
Uspeo da navatam vremena za drugo poluvreme, klinci odigrali za medalju. Bilo uživanje gledati, uigrani samo tako, nema sebičluka, nema ispucavanja, sve inteligentno i borbeno. Lično realno ne pratim te mladje kategorije, čak sam i valjda ovde naleteo da ne treba očekivati puno (što mi bilo malo čudno jer se uvek naglašavalo da je klub i tu angažovan), ali eto muški odigraše. Drezgića definitivno od naredne sezone kao trećeg pleja, mali mora da igra makar u ABA, ne smemo da protraćimo takvog talenta. Tu su još neki zanimljivi igrači, ali neću ništa o njima, ipak ih prvi put gledam. Sve u svemu bravo za momke, samo tako da nastave.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.437
Reaction score
40.890
Локација
Žrnov
Bukvalno idemo iz krajnosti u krajnost... Mozda nekom za 50 godina padne na pamet da uradi nebo plave dresove i to je istorija. Bukvalno me nista ne veze za zelene boje i da se neko igra sa tim. Nema veze. Malo po malo nam uvaljuju kroz te price ove novitete pa i grb na dresu redizajniran itd... Mozda to prolazi kod nekog meni se licno nista to ne svidja. Samo crno samo belo samo crno-belo!
Ja shvatam da su drsovi tribute generaciji 70ih.
Da li je nijansa ok, mozemo diskutovati… licni ne vidim nista lose u ovom potezu.

1709307735620.png
 

serAlex

Grobarčina
Учлањен(а)
21.05.2007
Порука
7.317
Reaction score
37.436
Taj deo kapiram, ali onda su dresove morale da prate i frizure makar, ako brade i brkove još uvek nemaju. :D

Nego sam se ja štrecnuo da mi nije riknula crna na TV-u. Nemam sad para na bacanje, svaka para mora da se ostavi za momenat kad Ostoja objavi cene za sledeću sezonu. ;) ;-)
 
Top