Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

igor-1

Grobarčina
Учлањен(а)
31.08.2007
Порука
2.133
Reaction score
494
Локација
STADION JNA
Velika je razlika izmedju "ona voli zvezdu" i "bićemo prvaci sveta ".

Prvi film je delo ciganskog govneta koji je odlučio da napravi film o zvezdi ,ali je to izmišljena priča . Skupila se ciganska bagra i napravila film ,. Može nama to da se ne svidi ,ali to je njihovo legitimno pravo . Ko je nama kriv što nam u upravi sede ljudi koji znaju da naprave odlične filmove ,ali im ne pada na pamet da se zameraju većinskoj Srbiji ,nekim grobarskim filmom.

Drugi film je čist kriminal ! Prekrajanje istorije . Neistine ,koje se koriste da bi se javnost što više dovela u zabludu . Moj ćale ,grobar do koske ,mi kaže :"možda je to i istina. Imali smo mi neke generale po tim klubovima " . Jebigaa, mator čovek, nema komp ,nema informacije kao mi .
Šta tek misle klinci ,koji tek nemaju pojma sa istorijom .
Klub je morao da se oglasi . Ovo nema veze sa sponzorima ,sa euroligom,sa Vučićem i Čovićem . Ako mi ovo prećutimo , znači priznajemo ,nema trećeg !
 

Dulence_ns

Grobar
Учлањен(а)
13.03.2012
Порука
336
Reaction score
19
Локација
Novi Sad
treba svi zivi i nezivi ljudi zivi iz tog perioda da se jave,da kazu istinu o filmu,tj kako je lazan i odradjen u ciganskoj propagandi....mislim da i neki ljudi iz kluba treba da se oglase.

Film sam odgledaao sa caletom,i cale se smejao i krstio ,kaze mi 80 posto price je lazno i nerealnoo,toliko smesno da kao kad bi mi napravili film kako smo u ganu osvojili evroligu a nismo ...tako su oni napravili ovaj film-laznooooo i velicanjem nihovog ugasenog kluba.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Imamo PartizanTV,napraviti emisiju o tome sa zivim svjedocima i validnim dokumentima sa tacnim datumima. I repriza 3x dnevno!
Ima li ,nasih' novinara pa neka proture koju recenicu ili im je oduzeto sve na temu istine i Partizana!?

:napred Partizan
 

vratonja

Grobarčina
Учлањен(а)
03.08.2007
Порука
2.801
Reaction score
1.116
Локација
Ivanjica
To treba Panticu predloziti ako sme da objavi...
 

Pera115

Grobarčina
Учлањен(а)
27.01.2011
Порука
2.851
Reaction score
3.675
To bi mogao i Tegeltija na SOS kanalu.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Narode, imate njihove email adrese pa im šaljite molbu da se i oni oglase, kad već ovi iz KKP nemaju muda!
 

Rade

Služba bezbednosti
Уредник
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
3.894
Reaction score
10.022
Tugo jesenja, koji nivo bezmudosti.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.260
Локација
Žrnov
Realno gledano, film je izasao pre mozda i vise od godinu dana pa se ni mi navijaci nismo pretrgli... malo smo kenjuckali kad su premijere po gradovima bile i onda nista, sve dok ovo nije Tuljica poslozio. Cinjenica da smo i mi bili Kostunice...

Sto nas KK nikako ne amnestira- ali meni je 100puta veca bezmudost promocija tima sa ciganskim grbom - na sta su mogli da uticu, od ovog gde imaju uticaja koliko i ja.
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Bas zbog toga sto smo kostunice,napraviti emisiju na PartizanTV i napisati tekst ,ovi' nezavisni novinari to mogu!
Klub da se oglasi malo je kasno,ali emisija,dokumentarac na tu temu i na yt mislim da nije. Klub se vec dovoljno za ovu sezonu i narednu izglupirao nekim potezima... pocevsi od toga sto zelim da zaboravim tu prokletu promociju,one ruckove... :banghead :puke :puke :puke

:napred Partizan
 

Oplenac

Retired witch Hunter
Учлањен(а)
08.07.2014
Порука
5.949
Reaction score
26.997
Ja nisam imao pojma za ovaj "film" do posta kojim je Tuljo sve precizno i lucidno zapazio i objasnio. Domacu novu kinematografiju od "filma" ona voli zgadiju, ne mogu ocima da smislim. Eventualno "tri palme za dve bitange i ribicu", i najbolje udvaranje u istoriji Srbije, i to uspesno! I uz to, najlepsi kombi koji sam ja ikad video:D
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Realno gledano, film je izasao pre mozda i vise od godinu dana pa se ni mi navijaci nismo pretrgli...

Nismo, zato što skoro niko nije gledao taj film. Ja sam, kao i svi vi, čuo za njega, kad su počeli sa emitovanjem, ali me je bolio pajson da gledam cigansko smeće.

To su ipak stvari koje mi moramo da pratimo, jer gamad (izvinjavam se normalnima, a ima im, mada malo) očigledno kroji istoriju. Za dvadesetak godina će verovatno izaći film kako oni dobijalu Duleta pred Grobarima sa 41 razlike, a ne mi njih.

Ne očekujte da se klub javi. Na ovo su oni morali da reaguju odmah, a ne da čekaju navijače.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Nismo isti

Nismo isti,
ali ono sto me previse boli je to sto, da zele, mogu da nas ugase za sat vremena. Drze nas u saci i hrane mrvicama. DIREKTNO ZAVISIMO OD COVICA i VUCICA. Kako se njima digne, mi cemo tako... Boli me sto nemamo ponos. A po tome smo se razlikovali. Bili smo ponosni. Sada to nismo, cutimo i gledamo kako nam ispred nosa prave rekorde, kenjaju kako su uradili za jednu sezonu nesto sto ,,NEKO" nije za 15, kako su napravili vise pobeda u EL nego mi ikada.. i Mi na sve to CUTIMO !
Boli me sto nam se vrh tribine prodao. Boli me sto se kao nesto promeniilo, i trebalo da bude bolje, a sve je gore.
Ovo nisam verovao da cu reci, ali ja stvarno ne vidim da ce se ista promeniti ako Pickousti ne bude na vlasti. Toliko su ojacali, da ih ne moze unistiti niko, bar ne u narednih 4-5 godina.

Sad mi moramo da zapnemo najjace, kao navijaci, za pocetak da izglasamo protiv nazadnjacke price, a onda i ostalo...
 

batakpudla

Grobarčina
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
3.885
Reaction score
11.033
Филм је имао премијеру прошле године, а већина га је одгледала током новогодишњих празника на РТС-у. Сад ова серија иде ваљда сваке недеље. Клуб је закаснио са реакцијом, а и одјек на форуму и друштвеним мрежама не би би нешто много велики да Туљан ово није саставио. Дуци Симоновић је пар дана после премијере рекао да је филм историјски фалсификат. Тако да ако тих дана нисмо реаговали, не верујем да ћемо и сад...
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.475
Reaction score
41.260
Локација
Žrnov
....Ne očekujte da se klub javi. Na ovo su oni morali da reaguju odmah, a ne da čekaju navijače.

Kada da reaguju? Pre ili posle prijateljske u Zelezniku?

Naziv ove teme modifikovati u NISMO ISTI - veca smo govna!

Meni je pritisak na 200 skocio tako da bih molila da neko demantuje, ukoliko se sprdao sa ovakvim stvarima - nije u redu, ali samo neka demantuje pa nema veze...
 

Wolf

Grobar
Учлањен(а)
11.03.2016
Порука
231
Reaction score
355
Divno! Kak' je to krasno! :pop
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top