Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.

PROFESOR

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
4.627
Reaction score
2.109
„НАРОД ЧЕКА ПАРЕ"
 

showtime.pekka

Grobarčina
Учлањен(а)
02.06.2011
Порука
1.377
Reaction score
1.128
Шта је следеће?

1) Kristallnacht
2) Endlösung (ако се не варам - хвала Професору што ме је подсетио)

Питам, јер Völkischer Beobachter у виду ђубрета од горе наведених новина, тв пинка, курира и осталих "медија" имамо већ.

Нека ми нико не замери на немачком језику, али аналогија са другим режимом је више него јасна...

Једино позитивно у целој причи је што после сунца долази киша... И што ћемо опстати и бити поносни на то да смо били на страни која се борила против диктатутре, лоботомије, испирања мозга, бедне демагогије и (квази)филозофије масе...

Надам се да Дулету неће изостати подршка свих (нас) нормалних људи, чије се размишљање и перцепција не заснивају на изјављивању верности психопати.

Надам се да ми нећете обрисати пост, јер је све повезано и читав овај накарадни систем прети да се обруши на нас...

п.с. економиста може да буде и онај власник печењаре из Обреновца који је завршио на брзину неку вечерњу школу и сада се потписује као дипл. економиста, што је у најмању руку пљување по раду сваког ко студира на државном економском факултету. То не би било драматично, да дотични није на челу Колубаре...
 
Последња измена:

Silvija Mizdrak

Grobarčina
Учлањен(а)
18.06.2008
Порука
3.301
Reaction score
10.818
Локација
Beograd
Nisam od onih "čuvara vatre", ali štagod uradio, Dule ima moju bezrezervnu podršku, nekad možda smeta način na koji to uradi, doduše, ali na duže staze gledano i taj način je nekad podesan da neke stvari izadju na videlo. Mada, u svoj ovoj medijskoj i svakoj drugoj torturi, pitanje je da li se i tako može videti šta nam se sprema. Ja i dalje smatram da on od sada pa nadalje treba da se posveti samo i isključivo svom poslu a da barjak i vruć krompir preuzme Saša Danilović...
 
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Ja se samo nadam da nema previše naivnih ovde, jeste onaj duel bila priprema terena, ali Gospodar ima plan odavno, kao i njegov idejni vođa dr. Šešelj kome nije izlazio iz dupeta.
Šešelj je išao na opciju jedne nacije, a ovaj sad jednoumlja i ulizivanja navijačima samo jednog kluba.
Bojim se da Srbiju čekaju teški dani od jeseni, jer po mom mišljenju ekonomski samo tone sve dublje.Politički marketing i šminka koju Gospodar onako populistički vješto poput Gebelsa prodaje, je samo zamagljivanje pravog stanja i situacije.
Šta naš klub, tj. sportsko društvo čeka sutra , nije možda teško predvidjeti, ali nadam se da će se naći snage i zdrave pameti
 

Drej

Početnik
Учлањен(а)
09.12.2011
Порука
187
Reaction score
10
Imamo posla sa opasnm bagrom, koja ce tek krenuti da pokazuje svoje pravo lice.
Izgleda da ce se desiti tacno ono cega sam se plasio, sada ce pussyface da glumi vodju, da poklanja pare deci za koju ga zaboli ona stvar....
Poenta je ukinuti i ovo malo finansija koji Partizan dobija, takodje ukinuti, ciganima odnosno fmp-u, ali im preko svih veza naci pregrst privatnika koji ce ih finansirati (zato je tu andrej vucic i ekipa), i jos vise nego do sada, a vrsiti pritisak na privatnike da se slucajno neko ne drzne da finansira Partizan.

Definitivno je ovo sve perfidni plan kako bi se ugasio ceo Partizan, bar da ne postoju vise u ovom obliku. Pogledajte samo sudjenje u fudbalu i sada u domacoj ligi u kosarci. Sve ce vam biti jasno, na sve nacine ce se ukrasti i ostetiti i niko nece smeti da pisne, znaci oni kradu a javnost okrece glavu, a cigani likuju..

Izvinite sto mracim ali bojim se da je situacija doista jako mracna i teska.
A tek je govno dohvatilo vlasti.. Sta ce biti kada se ucvrsti, jos vise osili i uobrazi, e ne bih nam bio u kozi. Imamo na vlasti jednog izdajnika + psihopatu koji ce da lize dupe celoj evropi, a posle ce da se vrati u ovu banana republiku i da leci svoje frustracije ponajvise na udruzenju koji siluje njegovu voljenu kurvu vec vise od decenije, a to je nas voljeni klub
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.451
Локација
tamo daleko...
A pazi molim te, sada ce da poklanja pare deci, kao iznervirali ga veciti. Pa sto nije ranije bio tako human, mamicu mu njegovu pokvarenu. Covek je na jeftinim poenima izgradio (i dalje gradi) sebi popularnost, da li je moguce da smo toliko glupa i nesvesna nacija?
 
Учлањен(а)
23.10.2013
Порука
271
Reaction score
305
Локација
Pet kilometara od epicentra veltšmerca
Činjenica 1: Društvene mreže već satima, nakon smrti nesrećne Anastasije Trajković, bukte gnevom spram Partizana i Zvezde koji se kupaju u parama koje su uskraćene bolesnom detetu. Besne i pošteni ljudi koji, nažalost, o srpskom sportu ne znaju ništa. (A ni poznavanje ekonomije i politike im nije bogzna kakvo, ali to je druga priča.)
Činjenica 2: Vučić poput gnevnog boga grmi o zavrtanju novčane slavine sportskim klubovima. Lova će ubuduće, kaže, ići baš bolesnoj deci.
Gotovo siguran ishod: Vučić večeras objašnjava da su Partizan i Zvezda primali ogromne i otprilike jednake svote. Sklapa šake i objavljuje da je tome kraj. Oduševljen narod odobrava gromkim "TAKOE". Niko se ne pita otkud Vučiću pravo da samostalno odlučuje bilo šta. Partizanu se zaista zavrće slavina. Zvezdi se pod zemljom provlači crevo.
Zajebano. Ali mi, dragi moji, i dalje ne damo titulu, zar ne?
Pa onda, ako smem dati jedan apokrifni citat u stilu GTR-a:
"Let us therefore brace ourselves to our duties, and so bear ourselves, that if Partizan lasts for thousand years, men will still say: This was their finest hour".
 

morrel

Партизановац
Учлањен(а)
04.01.2010
Порука
4.391
Reaction score
811
Локација
Winterfell
Lebac te jebo da su sutra izbori uzeo bi čoek 90%.

Ovo će biti veća prevara od petog oktobra.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Mrzim kad sam pametan

Ne volim kada sam u pravu. Kao posle onog sa Stanojem, kada sam napisao da se spremimo za nešto što do sada nismo doživeli, a svašta smo preživeli, tako sam i jyče napisao šta nas čeka danas. Dakle Vučić mlađi lupa rekwt privatnicima, Vučić stariji gura pare ispod stola, što znači da će Cigani i ubuduće imati bolji marketing.. Bože daj da bar deo tog novca ode bolesnoj deci, ma neka sav novac koji smo mi do sada dobijali ode deci, ali treba biti lud i blesav istovremeno pa u to poverovati. Veći deo novca koji bi pripao nama ići će Vučićevoj prvoj ljubavi, a novac koji je njegova prva ljubav dobijala do sada neće biti ni taknut. Pu, mamu ti j...m
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Вучић лепо поентирао, маса у екстази.

Да сумирамо:
- добићемо курац.
- чак и да цигани не добију финасније од државе, увек ће се ту наћи Гаспром, Арапи и сл. који ће се водити као мега подухват Легенде који је привукао стране инвеститоре.

''Ко је нама крив што нико неће да нас финаснира, а они су баш способни, доведоше толике стране инвестиције, без икаквог утицаја политичара...''

Решили су да нас сахране, али прво да нас добро обогаље.
 

kuki

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
3.490
Reaction score
13.451
Локација
tamo daleko...
Ovo će biti veća prevara od petog oktobra.

Zato sto je narod za 14 godina gluplji nego tada. Da ne pisemo sada kakvih 14 godina je to bilo. Sve ide svojim tokom, kako su nam zacrtali. I naravno da ce masa da svrsava na vucija sada. Pre 10 minuta mi je drugar Grobar, koji bas i nije u toku, poslao poruku sa linkom iz nekih novina gde se vuci proserava i prosipa demagogiju, sa komenatorm - eto, dobar je on, tako treba :banghead.
 

TokyoPFK

Grobarčina
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
1.113
Reaction score
4.026
Локација
Београд
Ovo je kao kad imaš dva sina, jednom od njih ostaviš kuću, penziju i čitavu uštedjevinu, onda se posvadjaju i ti izjaviš ''Ma baš me briga, od sad vam ne dam ništa više.''

Pa nek oduzme ono što je poklonio Zvezdi, preko sedam miliona godišnje samo od Gazproma i telekoma, neka to usledi ka bolnicama i deci? Nama je svakako pomogao minimalno, ali sumnjam da će to uraditi.
 

Pera93bgd

Grobarčina
Учлањен(а)
04.06.2012
Порука
1.485
Reaction score
80
Локација
Autokomanda, Beograd
Ja koliko znam covek koji ''nema vremena da se bavi vecitima'' ne upada na stadion u ponoc i pravi vanredne konferencije i postavlja svoje ljude u sve strukture srpskog sporta, ali mozda sam ja samo glupi glodar.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.224
Reaction score
1.534
Celu Srbiju bolesne dece je mogao da spasi od onog novca koji je potrosio na predizborni program... Mislim da nema sanse da nam zavrne cesmu jer mu Dule sigurno ne bi cutao... Dovoljno je samo reci kako se dugovi fk kurve od 50 milona smanjuju preko drzavne grbace umesto da se lece bolesna dece...

Malo ce da prdi u emisiji, pokupi politicke poene, ispod slame ce nastaviti da puni fk kurvu i fmp od nasih para a nama ce i dalje davati neke mrvice pod uslovom da ga ne prozivaju navijaci na JNA ili Pioniru... Videcemo veceras sta ce da balavi, ako mu kojim slucajem ne ispadne jezik koliko se nagojio od "loseg" zivota... Ako se dobro secam, kad je usao u politiku izgledao je kao cackalica...
 

rus

Grobarčina
Учлањен(а)
22.11.2007
Порука
1.401
Reaction score
4.411
Ljudi ovo je kraj, sah i mat... Navukli su Duleta na tv duel samo da bi neutralcima bilo servirana prica, kao isti su... Uspeli su...svi neutralci kazu da im je muka i od Covica i Vujosevica i da ne treba nikoga finansirati. Zna se kako prolazi opozicija u diktaturi...
 

andertejker

Početnik
Учлањен(а)
03.02.2007
Порука
57
Reaction score
4
Kao sto sam rekao, da mi osvojimo titule ove godine i da ih dobijemo u derbiju, za dalje cemo videti.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Снимање филма ''Фекетић 2'' је у току.

Јебу нас јер само служимо за јебање.


Пази багре:
- спашаваш болесну децу тако што се ''заврће славина'' спортским клубовима?!

А што ниси смањио финасирање кампање?
Колике су вам плате?
Колико иначе крадете и штетите земљу?

Колики су уговори Телекома, Ниса, Гаспрома, Арапа... са Партизаном а колики са звездом?
Колико је тек отишло ''испод жита'' у циганмалу?

Пу багро!
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Povecati pritisak do maksimuma, svaku konferenciju kukati na drzavu, na aprthejd....I to sve sekcije sportskog drustva. Da im pukne glava, da polude, da se pobacaju svi sa terasa, prozora, kad ih izreketiramo i odnesemo trofeje na kraju sezone.
 

PFC manija

Grobarčina
Учлањен(а)
13.07.2010
Порука
5.074
Reaction score
437
Локација
ИСТОК!
Реакције људи:
Sreća te smo skandirali Vučiću inače bolesna deca nikada ne bi dobila fond
A pare koje smo pumpali u zdravstvo pumpaćemo i dalje, je li? Pa će Zvezdara biti i dalje onakva, a za to krivi klubovi.
Vucko u akciji spasavanja dece - Feketic drugi deo.
Potrosio milione na kampanju. I sad su mu na pamet pala bolesna deca. MRS majmune jedan licemerni!
PPV da kaze koliko je para prosuo u mesec dana kampanje, pa da nastavimo o finansiranju !!!
A npr milionski penali za raskid ugovora Busplusa nisu mogli biti iskorisceni za lecenje dece,licemeru?
Hoce li na celu Fonda za pomoc bolesnoj deci biti Nebojsa Covic ili Goran Vesic
Kažite mu da su poeni dobijeni na bolesnoj deci gubitnički JER karma je kurva (izvinite što psujem)
Fond za lečenje dece jer Zdravstveni fond je za sitne troškove u ministarstvu, gorivo i zimske gume za službena vozila.
svaka cast vucicu posle samo dve godine setio se da pare ne treba klubovima nego bolesnoj deci

Да додам да је Дуле кажњен са 2 утакмице, а судије су такође кажњене (или је то заслужен одмор?).
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top