Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NISMO ISTI!

Статус
Затворена за писање одговора.
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
462
Reaction score
12
Локација
Tu iza ugla
Ima ono:
Kad te neko lagano jebucka, da izvinu dame, ti se smeškaš.
Kad neko krene na tebe strašnim pritiskom ti se braniš svim sliama koje imaš na raspolaganju!
 

srna

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2011
Порука
2.529
Reaction score
2.622
Локација
Skopje
[
HTML:
QUOTEVidecemo veceras sta ce da balavi, ako mu kojim slucajem ne ispadne jezik koliko se nagojio od "loseg" zivota... .[/QUOTE]
Branko druze nije se on nagojio to je sve muskulno tkivo koje treba da se rasporedi ali momak momentalno nema vremena za to jer treba da spasava vasu zemlju od "bahatih"(citaj Dule Vujosevic) Partizanovaca koji samo traze narodni novac.BAGRA CIGANSKA.Nego koja i kad je ta emisija o kojoj pricate ,mozda je i bilo ovde na forumu ali nisam ispratio.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Iz njegovih izjava se vidi da je započeo otvorenu diktaturu.
U utisku nedelje kaže: "Ako vi Olja imate 3 milijarde vama ću dati zemlju, ma daću zemlju ko god želi da uloži toliki novac"
Sad izjavljuje kako više ne da pare klubovima? Čije pare, čiju zemlju majstore?

Metodologija preslikana kao u slučaju briselskih sporazuma i prodaje, tj predaje Kosmeta. Prvo obećavaš i ložiš sve redom, zatim pustiš kera goniča da smori ovaj narod pa kad budemo na umoru serviraš im gotovu priču. I još ti poveruju da je to u njihovom interesu. To je taj fazon, pa vi vidite da li vam je muka od Duletove priče i da li su on i ćoki isti.

Sad očekujem našu reakciju, prvenstveno mislim da navijače Partizana.
 

Knele

Grobarčina
Учлањен(а)
05.07.2010
Порука
1.377
Reaction score
193
U celom SD Partizan samo KK ima generalnog sponzora a sa druge strane milioni evra se upumpavaju preko telekoma, arene, nisa, jata, amss-a, dunav osiguranja, parking servisa i čega sve ne u režimsku izdrkotinu od kluba. Može cela afrika da se izleči od side sa parama koje idu u crveni obilić i u privatni klub patuljaste mafijaške pudlice poznat pod skraćenicom fmp (frustrirani mrzitelji Partizana). Sreća da je tu veliki vođa da spase decu tako što će da otkači i tog jednog sponzora od KK-a i da oduzme stadion od FK-a i bazen od VK-a. Previše je dece umrlo zbog Partizana!
 

Zeljko_S

Grobarčina
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
1.570
Reaction score
775
Локација
Niksic
Ja se samo bojim toga koliko navijaca Partizana dijeli nas stav po ovom pitanju. Znam ih dosta koji svrsavaju na vučka.
U svakom slucaju, vrlo realan ambijent je onaj u kome od drzavnih preduzeca nista ne ide direktno u klubove a privatnim firmama (medju njima je i Gazprom, bez obzira sto im ne bi palo na pamet da ih sponzorisu bez debelog interesa) ce se vec lako objasniti koga treba da sponzorisu.
Koliko god taj Gazprom nekome djelovao smijesan (a dosta ih je bilo na forumu tada) tada je na neki nacin trebalo reagovati jer je u pitanju bio svojevrsni uvod u ovo sto nam slijedi. Sponzorstvo je bilo odgovor na neku krupnu uslugu koja se vjerovatno zasniva na ustupanju nekih resursa koji svakako nijesu vlasnistvo cz niti njenih navijaca. Ne znam kako se niko nije nasao da odvali samarcinu onom Skundricu jebenom (ako se on uopste ista pitao, a mislim da jeste).
 

lukaimasa

Grobarčina
Учлањен(а)
29.01.2010
Порука
1.387
Reaction score
2.398
Локација
Novi Beograd
Celu Srbiju bolesne dece je mogao da spasi od onog novca koji je potrosio na predizborni program... Mislim da nema sanse da nam zavrne cesmu jer mu Dule sigurno ne bi cutao... Dovoljno je samo reci kako se dugovi fk kurve od 50 milona smanjuju preko drzavne grbace umesto da se lece bolesna dece...

Malo ce da prdi u emisiji, pokupi politicke poene, ispod slame ce nastaviti da puni fk kurvu i fmp od nasih para a nama ce i dalje davati neke mrvice pod uslovom da ga ne prozivaju navijaci na JNA ili Pioniru... Videcemo veceras sta ce da balavi, ako mu kojim slucajem ne ispadne jezik koliko se nagojio od "loseg" zivota... Ako se dobro secam, kad je usao u politiku izgledao je kao cackalica...
Ovo je najverovatniji scenario. Niti moze on nas da ugasi, niti mi mozemo da uzdrmamo njegovu, na zalost, neprikosnovenu, poziciju.
Prosuce kenjazu za plebs, jer mora, najverovatnije, da izede neka govna sa viseg polozaja (MMF, Brisel, Moskva,...), a za to mu treba opstenarodno slepilo.
 

Sekula

Banned
Учлањен(а)
09.08.2007
Порука
644
Reaction score
149
Iz njegovih izjava se vidi da je započeo otvorenu diktaturu.
U utisku nedelje kaže: "Ako vi Olja imate 3 milijarde vama ću dati zemlju, ma daću zemlju ko god želi da uloži toliki novac"
Sad izjavljuje kako više ne da pare klubovima? Čije pare, čiju zemlju majstore?

Metodologija preslikana kao u slučaju briselskih sporazuma i prodaje, tj predaje Kosmeta. Prvo obećavaš i ložiš sve redom, zatim pustiš kera goniča da smori ovaj narod pa kad budemo na umoru serviraš im gotovu priču. I još ti poveruju da je to u njihovom interesu. To je taj fazon, pa vi vidite da li vam je muka od Duletove priče i da li su on i ćoki isti.

Sad očekujem našu reakciju, prvenstveno mislim da navijače Partizana.

Čiju reakciju čekaš? Istok i zapad su rekli šta misle, jug kao snaga ne postoji.Grobarska javnost nema gde da se oglasi jer su sve novine, televizije, pa čak i radio stanice pod kontrolom njega i onih iz njegovog dupeta.
 

maxa14

Početnik
Учлањен(а)
03.12.2012
Порука
121
Reaction score
254
Sve je onjasnio osim kako ce da privatizuje privatan klub???I obrni okreni opet svi protiv Duleta, a samim tim i protiv Partizana!Koja smo mi govna...stasno
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Има ли већег доказа за диктатуру од тога да један човек одлучује о свему, од арапских кредита и грађења чардака ни на небу ни на земљи, пардон, Београда на води, па до финансирања спортских клубова? Шта раде министри финансија, грађевине, саобраћаја, спорта? Изигравају фикусе, кактусе и петуније у кабинету Свевишњег.

Питање је реторичко, ствари су одавно јасне. Од диктатора ништа друго и не очекујем али осећам највеће могуће гађење према свим "перјаницама" некадашње опозиционе Србије, од научних и уметничких ауторитета па до "слободних" новинара, који сви редом гутају ову најгору манипулацију народним незадовољством и здрављем деце.

Кад звезда постане првак, Србија ће боље да живи, а до комплетног благостања и оздрављења нације а посебно деце и омладине, потребна су још два корака:

- дa укинемо државно финансирање Партизана,

- и "укинемо" државно финансирање звезде

Тако је све једноставно, хвала ти Боже правде што баш нама подари Вођу и усрећитеља.

А ти бивша опозициона, храбра и грађанска Србијо, сисај курац. Од сада па довека. Гадите ми се.
 

Kanada

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2014
Порука
417
Reaction score
127
Локација
April? Snijeg do koljena
Bilo koji otpor nije poceo sa ogromnim brojem ljudi.Vremenom ce se taj broj povecavati.Zato koristiti svaku mogucu sansu za proteste na stadionu, hali,koristiti internet sve u borbu protiv supkoustog.Ako misli da ce nas prepasti uvodjenjem ne sponzorisanja Partizana da ucutimo grdno se zajebo.Mediji u Srbiji su u sluzbi ciganije, ali internet nije.Zivo Partizan
 

fkloznica

Grobarčina
Учлањен(а)
18.04.2008
Порука
5.738
Reaction score
2.094
Локација
sektor - M
udarni naslov na blicu.

podaci od pickoustog kkpu 1.9mil od države a czv 1.3..

umri govno lažljivo, jebo te burazer u upravi fmp koji troši državne pare na privatni klub!

mrš u pičku materinu

edit: možda je ovaj post više za temu uprava kkp
 

Dimitry

Grobarčina
Учлањен(а)
26.09.2010
Порука
2.049
Reaction score
177
Локација
Владивосток
Ово што Вучић прича је смешно.
Србија по први пут у историји има два представника у Евролиги и сад ће он ето да им укине помоћ од стране државе. Да помогне јадној деци.

Смешно је и то што је Гаспром кад спонзорише ФКЦЗ приватна руска фирма која је препознала интерес у Србији.
А кад Гаспром спонзорише ККП онда је то јавно српско предузеће.

Смешна је изјава да приватни клуб Небојше Човића треба да изађе на тржиште и приватизује се.




Лепо је ово смишљено. Направи се емисија у којој ће се свађати Човић и Вујошевић. (Мало су се само зајебали у процени, очекивали су тучу и пљување у трајању од сат и по времена).
И онда за два дана у исту ту емисију долази Вучко спаситељ који ослобађа Србију од злих Човића и Вујошевића (који су јелте иста говна)
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Opet mentol zloupotrebljava decu. Pa za šta nam onda služi rfzo? Hajde da ukinom sve državne institucije i da Gospodar osnuje namenske fondove.
 

Jokic

ex jokics
Учлањен(а)
24.08.2007
Порука
7.081
Reaction score
15.770
Локација
Храм фудбала
Po ovom nagovjestaju moglo bi se naslutiti da je kupac za fk cz nadjen i da njega sada zaboli djoka ko ce i sta dalje raditi i kako ce se privatizovati.
Ja bih mu veceras postavio samo dva pitanja.
1.Sta je on kao PPV trazio na ponocnom sastanku u fk cz.
2.Koja je bila njegova uloga na tom sastanku.
Nadam se da ce sve ovo nekako probuditi i razdrmati i ostale ljude u nasem KK i da ce traziti nekakve druge nacine finansiranja kako bi u barem nekom procentu bili manje zavisni od ove nazovi drzave.
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.793
fmp (frustrirani mrzitelji Partizana). Sreća da je tu veliki vođa da spase decu tako što će da otkači i tog jednog sponzora od KK-a i da oduzme stadion od FK-a i bazen od VK-a. Previše je dece umrlo zbog Partizana!

Svaka cast na ovom, a posebno podebljanom dijelu.

Има ли већег доказа за диктатуру од тога да један човек одлучује о свему, од арапских кредита и грађења чардака ни на небу ни на земљи, пардон, Београда на води, па до финансирања спортских клубова? Шта раде министри финансија, грађевине, саобраћаја, спорта? Изигравају фикусе, кактусе и петуније у кабинету Свевишњег.

Ovo je jedna od stvari koja me narocito zabrinjavala zasto niko nista ne pita. Pa ko je do sada znao ko je prvi potpredsjenik vlade?! Covjek radi sve poslove. Licno rukovodio akcijom hapsenja Sarica i slicne gluposti. Tacno volimo diktatore pa to ti je.
 

Владан

ex Vlad
Учлањен(а)
07.06.2012
Порука
13.975
Reaction score
25.978
Локација
ante portas
Da, pare ce da idu u fond za bolesnu decicu,a ceo privatni sektor ce ljubazno udbaskim metodama biti ucenjen da finansira policijski klub iz klonjare i kosarkasko ruglo iz Zeleznika.Vucicu jebem li ti majku da ti jebem majku.
 

Nikola_G

Grobarčina
Учлањен(а)
17.03.2007
Порука
5.441
Reaction score
7.738
Локација
E-WEST
A gde je još razlika do budžeta od 5 ili 6 miliona evra? Ko to dopunjava?
 

RotoShack

Grobarčina
Учлањен(а)
02.12.2012
Порука
6.237
Reaction score
2.793
I jeste primjetili da SNS botovi i dalje rade punom parom. Svi prvi komentari na ove vijesti su iste kao i one na Feketic. Internet je slobodan medij, ali neprestano bombardovanje informacijama cini svoje.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top