Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
...
EDIT:prošlosezonski prosek je 2855.Čak 1500 manji nego ove sezone!
Znači povećanje od 50%, što je zaista fantastično. OK, mora se reći da je i prošlogodišnja ekipa i fenomenalna sezona koju je ona napravila dobrim delom donela to povećanje, da je ta sezona 09/10 dodatno naložila ljude...Ali, sve u svemu - prosečna cifra koju sad imamo kao posetu u Pioniru u NLB-u je jako, jako dobra, iznad svih očekivanja! Pa jebote došlo se do toga da KK sad ima u NLB-u istu, ako ne i veću prosečnu posetu nego FK u Superligi!!! Ne znam sad napamet kolika nam je prosečna poseta na JNA bila jesenas, ali tu je negde...
Samo da pitam, da li ce jos neka televizija sem Arene prenositi final four?
Mislim da su šanse za to (da i neko drugi prenosi) otprilike 0%. :D Stavi sebe u položaj šefa Arene. Nešto si uložio da baš ti prenosiš NLB ove sezone i onda baš na F4, onda kad je najveća pažnja javnosti usmerena na tu NLB-ligu i kad su ti u izgledu najveći marketinški prihodi - baš tad ti da deliš kolač sa nekim drugim?! Nema teorije. Ja se samo nadam da će makar Arena 1 da prenosi (a ne Arena 2, 3 ili 4) jer njihov 1. kanal mnogo više ljudi može da prati nego ostale njihove kanale.
EDIT: Prošle godine jeste finale u Zagrebu bilo i na "Košavi" (ako se ne varam), ali...prošle godine je Arena tek tad otprilike, pred F4, "uletala" u etar (regularni, ligaški deo NLB nije prenosila čini mi se uopšte), a ove sezone Arena od starta ima ekskluzivitet prenosa. Sa druge strane, ove sezone je recimo u Hrvatskoj totalno haotično - i kod njih prenosi Arena (hrvatska), ali je bilo dosta mečeva gde je i HRT prenosio, posebno njihove međusobne mečeve, ili recimo kad je Partizan gostovao Ciboni i Cedeviti...Znači vrlo je moguće da će HRT prenositi (naravno samo ako Zagreb bude učesnik, uprotivnom radiće kompleksi što znači da neće prenositi), sigurno će i RTCG prenositi (čak i ako ne bude Budućnost tamo, uveren sam u to, Crnogorci tu imaju ipak nešto manje kompleksa od Hrvata), verovatno i BHTV...samo što se može očekivati "zamračenje" ovih kanala u Srbiji kad se budu igrale utakmice na F4...no ovo su sve samo moja nagađanja i prognoze, nemam neki potpuno pouzdan info ovog sekunda.
 
Последња измена:

Bandit

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
2.409
Reaction score
797
Локација
Niš
Ja kao korisnik SBB-a, prosle sezone sam finale mogao da gledam na 3 kanala, Arena (tada su imali neki dil sa SBB-om), Kosava, i HRT(nije bio zamracen). A sad ne postoji ni jedan kanal koji prenosi NLB, tako da ako bude HRT prenosio bilo bi glupo da ih zamrace...U svakom slucaju hvala na odgovoru.
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
IP TV telecom Srbija ima arena paket u osnovnoj ponudi. Ne vidim problem, jako jeftin i koristan paket.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Je-Ne-A;403379 EDIT: Prošle godine jeste finale u Zagrebu bilo i na "Košavi" (ako se ne varam) је написао(ла):
prošle godine je Arena tek tad otprilike, pred F4, "uletala" u etar (regularni, ligaški deo NLB nije prenosila čini mi se uopšte)[/B],

Ja mislim da je Arena i prošle sezone od starta prenosila,tačnije ubeđen sam u to.Košava je prvi prenos napravila kad se igrao derbi 19.novembra.
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Tako je.Arena je NLB ligu od starta prenosila samo sto je ove godine to mnogo obimnije i bolje(ima vise direktnih prenosa i utakmica)...

Secam se da se mnogo ljudi zalilo, i onda je Dule stupio na scenu koji je na svakoj kzs prozivao nase televizije.Onda je Kosava onako kako dolikuje morala da poslusa "carobnjaka" :)D) i otkupila prenose...
 

Dr.Hofmann

Guest
Dobro prenosile su te neke žnj. televizije koju hvata samo Beograd i oni koji u Srbiji imaju kablovsku ,ali me čudi da ne postoji interesovanje niti jedne državne televizije bilo Srpske bilo Hrvatske, Bosanske da prenosi NLB ligu,šta je po sredi nisam upućen?
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ne mogu da usklade sport sa rijalitijima.Svaka TV sa nacionalnom frkvencom ih ima bar po 2.Radila je Košava prošle godine,ali je to bilo prilično loše.A i njima počeo rijaliti.Fox(prva tv) se izjednačava sa pinkom jer trenutno ima više rijaliti programa.Gej 92 ne može da stigne od insajdera.Jedino kao ok rešenje se nameće Avala.
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Kad igra Igokea bude prenos na BHT 1.
Tako je do sada bila praksa.
A mislim da ce i ovaj put!

Uglavnom, karata skoro da nema, baš je bila frka oko njih.
Bice puna dvorana i nadam dobroj podršci sa tribina.
Mora biti bolje od one kad je Partizan igrao sa Igokeom na pocetku sezone u dvorani Borik!

P.S. Da li ce doci neko sa strane da bodri KKP?
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Ja mislim da mogu da ti odgovori, to je nemoguce jer pocinje fudbal a ionako se nesto ne prati nlb liga sto se navijanja tice...
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Партизан диже на ноге Српску

Европи су на достојанствен начин рекли збогом, у недељу (17) ће због тога, али и много чега још учињеног у минулих десет година, бити дочекани као хероји. Међутим, не у Пиониру, или Арени, већ у 250 километара удаљеним Лакташима.

У том месту у Републици Српској које броји 6.000 становника кошаркаши Партизана су више од радо виђених гостију. Црно-бели су тамо домаћи, подједнако као и Игокеа која ће формално дочекати шампиона Србије у 23. колу НЛБ лиге. Зато се, осим тих пар стотина преваљених километара не може ни рећи да је чета Владе Јовановића отишла на гостовање.
- Сећам се када смо у предсезони гостовали Игокеи. Имали смо невероватну подршку, осећали смо се као код куће. Верујем да ће тако бити и овога пута, чека нас права домаћинска атмосфера. Добро је познато колико су људи из Републике Српске везани за Србију, поготово за Партизан. Право је задовољство играти за такву публику – рекао је Рашко Катић, снажни центар Партизана МТС и један од црно-белих момака у најбољој форми.


Клипа: Долазе нам пријатељи
Гостовање шампиона НЛБ лиге у Лакташима изазвало је огромно интересовање навијача, не само у Лакташима и Бањалуци, већ и целој Крајини. Дворана ће, без икакве сумње, бити претесна да прими све оне који желе да на делу виде прошлогодишњег учесника фајнал фора Евролиге.
То је још један силан мотив за домаће кошаркаше да пруже максимум како би савладали реномираног противника.
- Ниједна екипа не изазива толико интересовања као долазак Партизана. Црно-бели су прави мамац за публику, поготово у овом делу Републике Српске, где имају велики број навијача. Партизан је наш спортски пријатељ, али неће имати попуста у Лакташима. Свим силама ћемо се трудити да га победимо, иако смо свесни да то неће бити нимало лако – истакао је Слободан Клипа, тренер Александровчана.

Zurnal.rs
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Jel Pera kapiten jos ne igra?
Trebali bi da dobijemo u Laktasima,kao uostalom i sve tekme do kraja.
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Nece igrati Pera ni na ovoj utakmici zbog povrede.

Ne sumnjam u nasu pobedu ali nece biti nimalo lako.Igokea igra dobro pogotovu na svom terenu.Dobili su tamo i Cibonu i Olimpiju...Tako da nema opustanja i sa punom koncentracijom da udjemo u mec.

BORBA BRE!!!
 

Zenevac

Početnik
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
192
Reaction score
0
Локација
zeneva
uz svo postovanje za bratski klub iz RS, ali ovaj mec moramo dobiti, kako zbog stalnog imperativa koji zelimo stavljati ispred sebe u ovakvim takmicenjima i zbog pobednicke atmosfere do kraja takmicenja, tako i zbog srpske kosarke i poena koje svaka pobeda donosi. i dalje preti opasnost od gubljenja jednog mesta u "guma" ligi, sto bi dodatno urusilo kosarku u Srbiji. jbg, na nama je da peglamo tudju nesposobnost. :napred Partizan
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Bratski klub iz RS to večeras nije od 17h do nešto ispred 19h. Protivnik kao i svaki drugi u ovoj ligi. Protivnik protiv kojeg smo favoriti i protiv kojeg očekujemo pobedu. Bratstvo neka se slobodno nastavi posle 19h, pa do prvog sledećeg susreta, neke naredne sezone.

Bratski klub je izborio opstanak u ligi, glavni cilj su ostvarili, nemaju nikakav imperativ i zato će biti danas posebno opasni. Meč neće biti lak za nas. Nimalo.
 

Shadow

Grobar
Учлањен(а)
08.02.2007
Порука
911
Reaction score
497
Je l ce biti neki prenos na sajtu ili ako ima neki link ?
 

Genius

Hrabro momče
Учлањен(а)
14.11.2006
Порука
1.866
Reaction score
48
Локација
Beograd
pukosmo ...

kako me nervira ovo kad znam da mogu a boli ih kurac...

sad ce da izgube prvo mjesto i na kraju cemo da igramo sa olimpijom u polufinalu umjesto da igramo protiv buducnosti...

gistu se sve tolerise .. jaka isto poceo da se ispucava ..

veseli nas najbolji igrac ali u problemu sa faulovima .. definitivno njemu treba da se skrene paznja da ne igra vise odbranu .. kad je niko ne igra ne mora ni on ... korisniji je u napadu mnogo vise

milosavljevic za 20 minuta nije ni sutnuo .. uspio da sjebe 2 napada ...

jerels ako ga ide sut onda gubi lopte .. nesto mora da sjebe :( ....
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top