Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Zagor

Guest
Умерени оптимизам је мајка мара за овакве ситуације.

Чини ми се да је наш тим изашао из оне зоне потпуне непредвидивости, и да постоје ствари које су константа у нашој игри.

На конто појачаног самопоуздања услед дељења пацки по нашој лиги, ценим да ће многе ствари изгледати још боље него пре месец и по дана.

Мељи!
 

Igorpg

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
925
Reaction score
76
Očekujem danas ne ubjedljivu ali sigurnu pobjedu. Mnogo bi značilo i za domaću ligu da osvojimo nlb, a mislim da imamo super šansu da odbranimo trofej po četvrti put.

Bolji smo od ostalih ekipa za klasu, a u finalu mislimda je svejedno protiv koga ćemo igrati. Olimpiju smo redovno dobijali u gostima a ove godine smo prokockali 20 razlike, a i slabiji su mnogo u odnosu na prvi dio sezone.

Srećno večeras pa da pokupe to zlatno prstenje:D
:napred Partizan
 

Webb

Grobar
Учлањен(а)
01.03.2009
Порука
587
Reaction score
134
Локација
Nis
Sve one mane koje smo imali ( los start, ocajan play, ogromne oscilacije u igri) su sada ispeglane takodje smo imali dovoljno vremena da se pripremimo i odmorimo. Nas najveci neprijatelj u borbi za jos jednu titulu u nizu bice "opustanje", 110% 40 min! I titula nece izostati.

Srecno momci pa da slavimo zajedno!
 

Milos90

Grobar
Учлањен(а)
19.05.2007
Порука
206
Reaction score
6
Локација
Beograd
Danas za Gista nema da brinete, igrace kao u prvom delu sezone...opet sam mu nabacio drugaricu sa kojom se "druzio" :) posle njenog tretmana uvek je bio najbolji strelac utakmice.
Uz organizovanu igru i dobar sut kao u Vrscu lagano dobijamo.
Samo hrabro!
 

Markisa

Grobar
Учлањен(а)
08.03.2009
Порука
993
Reaction score
14
Danas ne bi trebali da imamo problema,ali oprez.
Buducnost je dosta meceva ove sezone otvarala preko Sehovica tj preko njegovih ulaza,tako da bi trebali da obratimo paznju na to,kao i na back door pasove za Dragicevica.
Ali siguran sam da su nasi to vec spremili .
Srecno:pfc:
 
Учлањен(а)
29.06.2008
Порука
14.784
Reaction score
55.553
Локација
Ja sam ceo život s tobom...
:buhaha
И јави пошто то планинарење(не шалим се ја)
Биће зајебано са овим тзв ђетићима,незгодни су нам,али ја се уздам у њихов губитнички менталитет и мањак оваквих утакмица.
Надам се наставку добрих куртиних партија.
 

vac13zmaj

Početnik
Учлањен(а)
20.04.2008
Порука
164
Reaction score
1
Локација
Skopje
Samo jako momci,Buducnost nije nimalo naivna ekipa,maksimalan pristup i dolazi pobeda sigurno,nadam se na finale sigurno,a tamo sta bude,zajebano bice veceras krka-olimpija moze krka tu da iznenadi,sto bi bilo lakse za nas u finalu,ali o tome kasnije,prvo da izgazimo Buducnost!

Napred Crno-Beli!!!
 

Marinac

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2008
Порука
1.086
Reaction score
15
Ajmo da lomimo sve zivo, idemo Gospodari prstenova :D srecno...
 

ptica

Grobar
Учлањен(а)
17.07.2010
Порука
389
Reaction score
0
Sretno momci i odigrajte odgovorno i muski kao sto znate i nema da brinemo.
A lijepo bi bilo onda u subotu da dodju u Hram sa peharom :D:
 

kecman

Grobarčina
Учлањен(а)
23.01.2008
Порука
3.702
Reaction score
356
Ocekujem da mozemo da dobijemo utakmicu velikom razlikom, ako je Vlada uspeo da namoli nase Amerikance i Australijanca da odigraju ozbiljno...Ako se to desi primicemo 60-70 poena i dobiti. U suprotnom primicemo 100 poena i izgubiti...
Pecat ovom turniru daje Dusko Vujosevic, sva tri trenera kojima je bio mentor su na turniru sa svojim ekipama, Vlada ima najbolji tim, ali i najveci pritisak, Dzile ima uigranu ekipu i vec je postigao izvanredan rezultat, a Dejan Radonjic ima najvise iskustva od svih...
Nadam se da ce Vlada uspeti da nadvlada svoje "klonove" Dejana Radonjica i Dzileta...
 

Marin

Grobarčina
Учлањен(а)
14.09.2008
Порука
2.463
Reaction score
2.238
Ajmo momci srecno sala na 10 minuta do pocetka utakmice je skoro prazna svi koj imaju dream box mogu prenos da prate na feed
11555 h 3333 3/4 Amos 4.
 

Crno-beli

Partizanovac
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
19.482
Reaction score
2.060
Ja imam na SBB-u RTCG (mislim da je to satelitski program) i ima prenos uživo!
 

djavo

Partizanovac
Учлањен(а)
17.01.2007
Порука
771
Reaction score
25
Jel i tebi ide brže ton od slike
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top