Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

grobarstvo

Guest
Sto se tice prenosa,za sada se pominje samo Arena.A pola Srbije je nema.:banghead
 

Pekarski

Grobarčina
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
9.376
Reaction score
1.445
Локација
Na najvišem nivou
http://www.kkpartizan.rs/online/

  • NLB LIGA
    Partizan mt:s - Budućnost m:tel
    09.10.2010. , 17:00
  • DOBRO DOSLI NA ZVANICNI
    SAJT KK PARTIZAN mt:s LIVE!
  • Trenutno su u ponudi utakmice
    NLB lige koje će se igrati u dvorani Pionir.
    Mogu se naručiti posebno, kao i u paketu.











Evo vam prenosi.
 
Последња измена од уредника:

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Zajebi to Pekarski, to mora da se plati, to se ne računa...kao ni "čitavih" 100 dinara koliko košta ufur protiv Budućnosti, ili "čitavih" 100 evra za sezonsku (i to ona ful cena, bez popusta za navijačke grupe) u kojoj gledaš jedno minimum 25 utakmica u "Pioniru", a biće verovatno i svih 30...

KK je uvalio kosku navijačima samo tako. Dao je takve cene da ne možeš da se opereš od blama ako si navijač pa te nema u hali.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Je-Ne-A
u pravu si za sve sem za godišnje.Mnogi nemaju da odjednom daju toliko para za kartu iako se višestruko isplati.
A što se tiče dnevnih karata to je bukvalno džabe,100 dinara za 2 sata uživanja pa to nema nigde...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Znam neke ljude koji su krenuli prosle godine da skupljaju pare za godisnje, za neke stvari treba na vreme misliti :wink: Cene su identicne kao i prosle godine.

Sledece 2 utakmice upste nece biti naivne. Buducnost i hemofarm su ranije usle u ritma zbog kvalifikacija za evroligu.

Buducnost je tradicionalno nezgodna ekipa sa jakom odbranom i dosta trcanja. Ranijih godina su imali problem sa sutem za tri poena. Ono sto sam ih gledao malo ove godine u najboljoj formi su Djedovic i Scekic.

Inace imaju neke slicne postavke u igri kao i mi (zbog saradnje Radonjica i Duleta u CG reprezentaciji), sto danas na konferenciji za stampu napomenuo i sam Vlada.

Nas glavni nedostatak je sto nemamo glavnog organizatora igre i zato ocekujem knap utakmicu i nasu pobedu.
 

TALICNI TOM

Dva vrana gavrana
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
2.576
Reaction score
95
slazem se sa MVP-om,ali bih dodao jos i V.Dragicevica kao mozda i glavnu pretnju pogotovo trenutno zbog nedostatka cetvorke koja treba da nam dodje ...uz njega imaju i mladog Dubljevica koji je " ubio " i Djekica ( i Muslija ) koji su ga cuvali na nedavno zavrsenom prvenstvu za mlade ... mrzi me sad da trazim ali je imao ucinak 20+ poena i 10+ skokova ...
 

Mister MVP

Urednik - Košarkaški Derviš
Уредник
Учлањен(а)
17.06.2007
Порука
5.375
Reaction score
3.922
Локација
NBG
Ali tu je Sava Lesic :)

Partizan gleda u Budućnost

Nova era u istoriji Partizana počinje u subotu od 17 časova, kada crno-beli protiv Budućnosti u "Pioniru" otvaraju sezonu u NLB ligi. U Humskoj više nema Duška Vujoševića, čoveka koji je postao sinonim za uspehe crno-belih i dominaciju Partizana u regionu, ali u klubu ističu da ambicije ostaju iste - najviše.

"Tim je promenjen, trener je nov, ali je sistem stari", počeo je priču kapiten Petar Božić. "Željan sam utakmica, željan sam rada i svakog treninga. Mislim da i ja u ovim mojim poznim igračkim godinama mogu da se unapredim posle svakog treninga. Ambicije su mi maksimalne i tu energiju širim na ostale saigrače".
Novi trener Vlada Jovanović zna da se prihvatio teškog posla. Ekipu su napustili skoro svi nosioci igre iz prošle sezone (Marić, Roberts, Mekejleb, Rašić, Vraneš), a mladi Čačanin je nasledio čoveka koji je i zvanično postao "legenda Juga". "Partizan 'brani' Duletovih devet sezona, a naročito prošlu u kojoj su postignuti nestvarni uspesi. Na kraju sezone nije delovalo da će toliko igrača otići, ali to se desilo. Ostali smo bez 70 odsto tima. Nema, međutim, bežanja od ambicija, koje su, kao i uvek - najviše", poručio je Vlada Jovanović koji se nije složio sa opaskom jednog novinara da je Partizan u prošloj sezoni bio dominantan u NLB i domaćoj ligi:
"Znam koliko smo znoja morali da prolijemo za sve trofeje koje smo osvojili, nije to bilo dominantno. Sami znate da smo NLB ligu osvojili usred Zagreba pogotkom sa 20 metara. I ove sezone nastavićemo u istom duhu, po dobro oprobanom sistemu. Marljivim radom pokušaćemo da napravimo našu sreću, makar osvajali trofeje šutevima i sa 25 metara".
Jovanović je priznao da ne zna kada će tim biti kompletiran i da se klub odlučio da ne žuri u dovođenju igrača da ne bi pogrešio u proceni. "U poslednjih deset godina Partizan je imao jako dobru selekciju igrača koji su birani prvo po ljudskim, pa posle po igračkim kvalitetima, tako da ne bih želeo da ja omašim. Sada smo došli u cajtnot, jer počinje sezona, ali smo se odlučili da ne budemo ishitreni. Za utakmicu protiv Budućnost ćemo se ponašati, a to sam rekao i igračima, kao da smo kompletni i da niko ne nedostaje. Podgoričani su zbog evroligaških kvalifikacija morali ranije da uđu u formu, tako da će biti veoma opasan protivnik. Agresivni su, dobro trče kontranapad, dosta koriste i Partizanov sistem, što je prirodno jer trener Budućnosti Dejan Radonjić godinama sarađuje sa Duškom Vujoševićem u reprezentaciji Crne Gore", zaključio je Vlada Jovanović.
Utakmica u "Pioniru" počinje u 17 časova, ulaznice će se od podneva prodavati na blagajni dvorane po cenama od 100 dinara za tribine i 200 dinara za parter

kosarka.rs

25 sati 53 minuta jos
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Cene su identicne kao i prosle godine.
Колико се сећам, пре три године је карта коштала 60 евра, претпрошле године 80 а прошле 100 евра тако да сам очекивао да ће ове године годишња коштати барем 120 евра. Исплати се у сваком случају.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Znam neke ljude koji su krenuli prosle godine da skupljaju pare za godisnje, za neke stvari treba na vreme misliti :wink: Cene su identicne kao i prosle godine.

Znam i ja sebe koji sam počeo da skupljam pare za godišnju pa su se negde izgubile,jbg nemam sopstvene prihode pa zavisim i od drugih.
I ja sam očekivao veću cenu godišnje ali mislim da je ovo dobar potez uprave.Pogotovo za dnevne ulaznice jer klub na njima ionako ne može da zaradi pa je onda bolje da dođe što više ljudi
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
А толико је тешко отићи на сајт Арене и проверити има ли преноса???
Колико питања могу бити бесмислена...:puke
 

SpineBreaker

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
228
Reaction score
0
Локација
Prokuplje
@PAKY 92
samo ti nemoj da mi pricas o besmislenim pitanjima.Nemam ja vremena da po ceo dan sedim za kompijuterom kao ti.
@To sam ja
Hvala!
 
Последња измена:

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Људи зна ли неко да ли је дошло до неких измена у саобраћају? Ја долазим до Пионира 95-ицом као и увек па сам хтео да питам да ли је њена траса измењена. Чуо сам неке такве приче јуче.

Хвала унапред, извињавам се ако је офф.
 

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Doslo je do promena, okupljanje je u parku Manjez pa se odatle krece gepartovom ulicom u povorci. Dodji obavezno, nemoj samo fensi da se obuces :buhaha

Nisam mogo da se suzdrzim, nadam se da mi necete uzeti za zlo.
 

b-pfc

Grobarčina
Учлањен(а)
20.04.2009
Порука
1.616
Reaction score
91
Локација
БГ
Шта глумиш бре?

Од чега ниси могао да се суздржиш?? Да глумиш неког бају овде? Да зајебаваш друге? Па није ово форум за зајебавање јеботе, иди бре ради нешто.
 

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Ja sam čuo da će biti i na RTCG.
@bogicpfc Ma yajebavao se čovek malo šta se odma ljutiš.Otkud toliko negativne energije od jutros,kapiram da svi željno čekamo početak utakmice ali ne treba sad da se pokoljemo ovde.
 

Urije

Grobarčina
Учлањен(а)
03.05.2010
Порука
1.587
Reaction score
3.128
Локација
PRIJEDOR-CRNO BELI GRAD
@to sam ja
Jos jednom hvala.
Ljudi,pa necemo se valjda zbog zajebancije da se svadjamo !?
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Шта глумиш бре?

Од чега ниси могао да се суздржиш?? Да глумиш неког бају овде? Да зајебаваш друге? Па није ово форум за зајебавање јеботе, иди бре ради нешто.

Ma da, nije ovo forum za zajebavanje, izgleda da je ovo postao forum za dobijanje servisnih informacija. Trebalo bi da se zove AMSS.net
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top