Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
Kada sam video ko sudi bio sam siguran da ćemo imati normalno suđenje. Nego, nisam čuo da su skandirali "lopovi, lopovi". Doduše možda i jesu, ali pošto ne znam slovenački ... ... :D

- Mirna ruka Džerelsa i njegova četiri pogođena bacanja su presudila. Moram da pohvalim momke, imali su jako tešku sezonu, od devetog mesta stigli smo do prve pozicije, a sada smo osvojili i titulu. Teško da će tako nešto biti ponovljeno. ' izjavio je Jovanović.

Vlado, hoćemo li u opkladu da ćemo i sledeće godine igrati finale NLB i to najverovatnije u Tel avivu i naravno pobediti ponos Izraela nekom frljokom u poslednjoj sekundi.
 

Sarma

Grobarčina
Учлањен(а)
06.12.2010
Порука
2.021
Reaction score
170
Локација
Vienna
Sta kaze skot Jagodnik? Imali smo srece kod mrtvh lopti? Da nema to mozda neke veze sa glavom i srcem? I ako smo je imali - zasluzili smo je borbom i bacanjem za loptom, a ne skokom dupetom u stomak protivnika. Majmun...
 

Unkrauter

Grobar
Учлањен(а)
06.04.2010
Порука
418
Reaction score
75
Локација
Budva
Ma ko mu j... mater. Neka cvili, kompleksaš matori.
Uživancija.
Pravda za Jagodnika!
 

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
Kakva dominacija! Ima li ko jači? NEMA! Bravo crno beli šampioni!:clap

Gospodo Grobari, ispravite me ako grešim, ali ovo je naš prvi trofej na tlu evropske unije. Polako se približavamo tom kapitalističkom svetu. I onda za par sezona samo niotkuda BAAAM!!!- i evroliga je naša.:D

Još jednom svaka čast Vladi i ekipi. Sinoć su pokazali ono što smo čekali cele sezone.
 
Последња измена:

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
I sinoc se pokazalo da Partizan ne gubi finalne utakmice... Mi se dosta mucimo u regularnom delu, u polu-finalu i sl. Ali kad se dodje do raspodele trofeja tu nam realno ne moze niko nista. Za ove sto pisu da nam se sce poklopilo... Ne bih se slozio! Jednostavno, nivo igre Partizana u svim utakmicama za trofej je nesto sasvim drugo u odnosu na druge utakmice. Tu prethodni % malo igraju ulogu. Zapravo u tome se ogleda sampionska navika i zelja sa kojom idemo u pohod na trofeje.

Hvala svima u klubu jos jednom na neopisivoj radosti, a svima nama koji smo ih osporavali tokom sezone - pokazali su da i dalje pravo drze kurs i da se sampionski pelceri prenose bez obzira na sastav.

Pozdrav i zagrljaj Danilovica i Kecmana me je ucinio najponosnijim covekom na svetu! To je duh Partizana!
 

MilKol

Grobar
Учлањен(а)
13.12.2010
Порука
845
Reaction score
110
Локација
Voždovac
Svaka čast na prikazanoj igri i na osvojenom trofeju. Ovo postaje toliko ustaljena praksa da će svako, ne daj Bože, odstupanje od iste, u nekom narednom milenijumu predstavljati ekskluzivnu vest. :D Još jednom svaka čast šampioni.
 

Фидел

ex PAKY 92
Учлањен(а)
29.03.2010
Порука
1.423
Reaction score
73
Локација
Havana
Институција наставља континуитет, и даље смо држава у држави, и даље смо синоним за успех
Свака част Влади.
Јако тешка сезона за њега и гледао сам неке његове изјаве синоћ
Јасно се видело колико му је све оно значило, какав терет му је пао с леђа, колико му значи искрена подршка Дулета, Саше, Тоше
За разлику од Дулета, Влада показује емоције, док код "оног":D ниси могао провалити дал' је задовољан, дал' је надркан...мајстор. Изузетак је Загреб прошле године...:)

И ја да се придружим похвалама на рачун РТС-а. Тијанићу пуши га!!!
Што се тиче Едина, најјаче је било када је рекао: "Одлично прво полувреме, док у другом има доста прекида, судије почеле да свирају као симфонијски оркестар":buhaha
 

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
Gospodo Grobari, ispravite me ako grešim, ali ovo je naš prvi trofej na tlu evropske unije. Polako se približavamo tom kapitalističkom svetu. I onda za par sezona samo niotkuda BAAAM!!!- i evroliga je naša.:D
2008 smo takodje u Ljubljani osvojili Nlb ligu ali u dvorani "Tivoli", tako da ovo mu dodje drugi trofej sto smo osvojili na tlu EU.

Rekao sam da bi bar prosecan sut za 3(od nekih bar 30%) i solidan sut sa slobodna bacanja(od minimum 70%) da ce to nam doneti pobedu u finalu, tj titulu u Ligi, tako i bi! Sudije nisu bili toliko ni lose, jest da su malo navlacili da stranu Olimpije, ali to je bilo pa skoro i nezebelezlivo. Jos jednom svaka cast Vlade na drugu titulu, prvu na "Jadranu" i da sto vise trofeja osvojis!:clap Svaka cast svim igracima koji su doprineli u osvajanju ovog trofeja, narocito nasim crncima koji su bili dvizecka snaga naseg tima u ovom finalu!:clap
Kao i svim Grobarima koji su se iscimali do Ljubljane i napravili fenomenalnu atmosferu!:BB
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Da nam se nije brat Je-ne-a negdje izgubio ? :)
Nije se brat izgubio, nego me neće kamera baš svaki put...:D Juče sam izabrao da vršim pritisak direktno na zapisnički sto, da im dahćem za vrat, znači negde sa desnog "krila" našeg kopa, kad se gleda na TV-ekran...

Stigoh pre 3-4 sata nazad, oka nisam sklopio celu noć...

O utakmici neću uopšte, imao je ovaj forum svog direktnog izveštača iz Stožica, verujem da su mu izveštaji dobri, čitaću ih kasnije...Ja ću o "crticama" nevezano za teren, verujem da će mnoge interesovati:

Celog dana je bilo ludo na Prešernovom Trgu. Stigla stoka grobarska i okupirala onu jednu baštu (mada ne i jedinu) i udri po pivu i po pesmi i dreci...

Onog cigana, u ciganskom dresu sam snimio dok se spuštao ka trgu iz jedne ulice...gledam nesrećnika i ne verujem gde je krenuo i kako je smrdljivo obučen tamo krenuo...Opletoše ga naši onako mekano, više iz zajebancije, a on nesrećnik kad je video gde je stigao - uhvatio "džadu" i u punom sprintu beži od stoke! :D

Meni je neverovatno da je juče bilo tako mirno među navijačima (našim) i "navijačima" (njihovim) - i u gradu, i ispred hale, i u hali...Bilo je puno naših i van kopa, i to zauzeli mesta između "zelenih" i čini mi se da nije bilo nijednog jedinog incidenta, da niko od naših nije dobio ni poprek pogled, a kamoli neku ružnu reč...jebiga, boje nas se i to se odmah odrazi na respekt. :D

Što se našeg kopa tiče - treba li da naglašavam da nisu imali karte za ona mesta iza naše klupe, da su tamo zauzeli mesta "preko reda"? :D Slovenci (redari + murija) kao pokušali da ih "ubede" da ne bi trebalo tu da zauzmu mesta, da su to najskuplje karte, da su ljudi platili karte za ta mesta...Odgovor je bio - "Volim gaaaaaa, ko okaaa dvaaaa...." Razumeli su redari i murija odgovor, prestali su da ubeđuju naše...

Posle utakmice je bilo jako veselo u "miks zoni", a i dole u garaži, čekajući da naš autobus krene...Slavilo se, pevalo se, "lizao" se pehar i od strane ljudi iz kluba, ali i od navijača...Stiglo i "X" flaša piva...Saša Danilović je bio totalno "odlepio"...Jebote kako se radovao...A "navukao" se posebno na ono "zašto ćutite, ruše vam naselje...", valjda mu je melodičnija od drugih pesama...a cigani su mu izgleda svi koji igraju protiv nas...:)

A i ostali su se baš, baš radovali, uključujući Tošu i Mlađana koji su inače puno mirniji, čak i u slavlju...Toša je bio malo prozivan (iz zajebancije naravno) što nije nabo Zdovca na poluvremenu, kad je ovaj dobio tehničku pa se brecao na Tošu koji se drsko i iskusno nametnuo tu u blizini i vrhunski (iskusno) isprovocirao govedo...

Onda usred tog slavlja izlaze kao popišani Zdovc, Ožbolt i ostali iz miks zone i pravo pored nas prolaze tu u u garaži...Naši ih ne jebu ni 5%, kao da ih nema, i udri još jače po pesmi...oni kao kusi psi podvili repove, savili glave, gledaju dole u beton i sve u fazonu "samo da nestanemo odavde, što pre i što brže"...

Kad je Vlada Jovanović izašao, krenulo je spontano "Uzmi Vlado treću titulu, treću titulu, treću titulu"...Uzeće je naravno, i treću ove sezone, vrlo uskoro...

A onda je usred te garaže dole izrečena jedna vrhunska filozofska misao: "MNOGO JE LEPŠE KAD SE POBEDI, NEGO KAD SE IZGUBI"! :D

Srećno nam bilo, sad smo već pravi pravcati "kicoši" sa tim silnim prstenjima na svakom prstu!

PS
Setite se mog potpisa, pre ovog koji sam stavio nedavno i koji mi sad dole stoji...vratiću taj potpis čim otkinemo ciganske fudbalske glavudže sutra...Ono o tome kako će se zvati trener KK Partizan i narednih godina...Čovek je juče definitivno "potpisao" ulaznicu među velike trenere...
 
Последња измена:

jug ns

Grobar
Учлањен(а)
20.12.2007
Порука
248
Reaction score
8
Локација
U " Tašti " kod Novice
Da li je neko bio jutros na doceku kosarkasa kod stadiona?
Snimio mozda neki materijal?
Ako jeste mogao bi da ga metne na sajt da pogledamo
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
I samo da znate, juče je bio 21. april i naš TREĆI TROFEJ kojeg smo u istoriji uzeli toga dana! Prvi put 21.04.1987. kada je Grba u finalu plej ofa "stavio" trojku ciganima za našu titulu, drugi put 21.04.1999. kad smo uzeli kup, i juče treći put trofej na taj dan.

A da, još nešto: Sa 5 dodatnih bodova osvojenih juče, mi sad imamo 36 bodova više od vršačkih džukaca, kao "najozbiljnijih konkurenata" :)D) za jurenje Evrolige 2011/12. Čisto da znate da šampion Srbije dobija 35 bodova (vicešampion 27, treći 19 a četvrti 9 bodova), znači ne moramo da budemo ni među 4 u našoj ligi i opet igramo Evroligu sledeće sezone. :buhaha

EDIT: Ovo je možda pre za topik "KK Partizan 2010/11", prebacite ako treba...
 
Учлањен(а)
20.02.2007
Порука
799
Reaction score
5
Локација
Kumanovo R.Makedonija
Cestitam tituluuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu
sampion sampion sampion, sampion sampion sampion, sampion sampion sampion, sampion je PARTIZAAAAAAAN, Partizan Partizan Partizan, Partizan Partizan Partizan, Partizan Partizan Partizan, Partizan je sampion..............
nisam gledao sinoc na vesti U92 sam cuo da smo pobedili :D
ali kad je reko onaj dousnik iz slovenije, pobedio domacin, ja se ziv potresem, i kazem jebiga sudije su kumovali, a posle to partizan je slavio :D kazem UHHHH
MNOGO SMO JAKI
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Sve cestitke Vladi i igracima...dominacija se nastavlja...


A J M O C R N O B E L I
 

rkeu

Grobarčina
Учлањен(а)
15.10.2006
Порука
1.558
Reaction score
919
Kakva je ono borba bila sinoc,a u takvoj borbi smo gotovo nepobedivi.To smo dokazali u mnogo utakmica sa tako zestokim ritmom i tucom na terenu.
Sjajno je sinoc odigrao Dzerels u napadu,Gist u odbrani,Rasko se borio kao lav,Kecman ulaziou tucu,Milosavljevic isto dobar kao i svaki pojedinac u timu bez izuzetaka.Trener je definitivno dorastao da vodi jedan tako veliki klub kakav je nas KK,i kroz koju godinu iskustva njega sa nama i nama sa njim svasta mozemo da ocekujemo...
Jos jednom ti hvala PARTIZANE na svim lepim trenucima koje si nam podario i koje retko ko moze da nam pruzi!
Mi smo jedna velika dinastija i porodica i to nikad i niko nebi trebao,smeo ni mogao da urusi!
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Наравно, честитке играчима, Гробарима и свим осталима који су заслужни за овај успех нашег Партизана. Синоћна утакмица је неодољиво подсећала на утакмице под Дулетовом диригентском палицом, чврсто, стрпљиво и дисциплиновано.

Нисам веровао у Владу и освајање НЛБ Лиге све до почетка Ф4, а онда сам видео Дулета и моје сумње су нестале. Само његово присуство, а можда и која реч, су били од великог значаја.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top