Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
Ko mi bude rekao da je lafajet play, ima ozbiljnih problema sa ovim sportom. AMIN
Vlada je izgubio ovu tekmu (pod uslovom da je trazi da se pravi faul), jbg to necu da komentarisem ima moju podrsku i dalje.

Steta za dobro sutersko vece. Za Jaku nemam reci (pogubljen?)
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
e to samo mi srbi umemo.. da vodimo 37-8 minuta, sa po 8-16 razlike.. i onda da u zadnjih par minuta sve to bacimo u vodu i puknemo... heh, ali dobro isto tako smo umeli i da pobedjujemo kada smo gubili i po 39.5 minuta.. samo mislim da je ovo godina kada cemo izgubiti skoro sve neizvesne zavrsnice.. ispucali smo se sa tim pobedama u zadnjoj sekundi prosle godine... evo ovo je vec druga neizvesna tekma za redom koju gubimo... bice, a nadam se da gresim, mnogo ovakvih poraza ove godine...
 

Zoran-PG

Grobar
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
296
Reaction score
23
Локација
Podgorica
Dobi nas olimpija na nacin na koji smo mi dobijali nebrojano puta u evroligi u dva minuta preokret i pobjeda. Nevjerovatan pad u poslednjoj cetvrtini sut nas je sluzio veoma dobro al nam to nije pomoglo. I sudije ne znam sta da kazem jebem im mater pa razlika izmedju slobodnih koje smo mi i oni izveli je sramotna. Ima vremena jos da nas uvjeri u suprotno al mislim da smo ove godine tanki na pleju, a i vladina odluka u zadnjem napadu nije mi bas jasna al dobro sta je tu je idemo dalje. Pada makabi i ovaj poraz se brise...
 

Indzi@

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
51
Reaction score
0
Cuj ovog nista idemo dalje idemo u kurac igras jebene 3/4 kako treba odbrana ok i sve i onda primas na +11 u zadnjoj cetvrtini 30 koseva to su idioti eto sta su to !!!
To se nikom nemoze desit samo njima igrat 30 min kako treba i napad i odbranu i onda primit 30 komada u zadnjoj cetvrtini pa na pol su samo primili od te iste ekipe 26 , sta su radili zadnju cetvrtinu ??? Psuili travu ili sta jBT !!! I kad onda neko od vas kaze za Partizan FK pa oni su mila majka za ove idiote +11 i primit 30 koseva od oni pa Majemi sa L.J. i onim mededima od kosarkasa za 12 min nedadne 30 koseva
Dode mi da placem jos ovaj gore rece na +1 on pravi faul koji idiot je taj trener onda
 

mrzim_sve

Legenda
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
2.728
Reaction score
2.044
Локација
Na groblju...
Ovo je katastrofa! Mi krsteno nismo odigrali napad dok su nas isle trojke... Posle se sve svelo na igru "dodaj vruc krompir drugome"!? Stvarno ne mogu da verujem da Partizan moze da izgubi utakmicu u kojoj ima 14 koseva razlike!?

Plus ovaj poslednji faul na Ozboltu!? Dobro nisu pravili na Ilijevskom... Na kraju Kecman ide na ulaz a ispod kosa nikog zivog.

Sta uradi to crni Jovanovicu!?
 

Dr.Hofmann

Guest
Al je nakon poraza lako lajati pa to je strašno...

Sve će to doći na svoje mesto samo polako i strpljivo.
 

brankobg

Grobarčina
Учлањен(а)
02.05.2008
Порука
1.232
Reaction score
1.586
Tako je to kada nemas normalnog pleja. Onda ti je svaki napad sut za 3 poena jer plej ne ume da hoda a kamoli da organizuje napad. Slabasan, lopta mu ispada kao da drzi sapun. Pa jel moguce da smo ovo izgubili??? Jos je samo falilo da se Bozic teze povredi a povredi ce se ako nastavi da igra preko 20 minuta.

Terajte ovog Lafajeta (ovakvih plejmejkera ima na kilo),covek je prosecan igrac i ne moze da donese kvalitet koji mi trazimo.
 

Al_Bundy

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.003
Reaction score
3.235
Локација
Prijedor
Ne mogu da vjerujem! Pa šta je ovo jebote?? Lafajet pogubljen totalno! Slobodnjaci?!?!?!?!?
Pa naučite više da šutate te penale, jebem ih ja da ih jebem! Kecman se pogubio zadnjih pet minuta! Zašto Jovanović nije tražio tajm-aut kad je vidio da su ovi u naletu???
Ne mogu ni pisati od bijesa...
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Tačno sam znao da će ovi na forumu "koji je rezultat, koji je rezultat????" da izmalerišu...jebote ko da prvi put koriste internet, ne znaju na MILION mesta gde mogu da prate kretanje rezultata, rikne im "live" na sajtu lige i odmah kao da ih je neko bacio u bunar...:banghead

3 od 4 bacanja mi mašimo u zadnjih minut - minut ipo...jebala nas bacanja da nas jebala...

Prosto je neverovatno kakav smo pad imali u zadnjih 4-5 minuta...do tad sve funkcionisalo jako dobro (i pored nekih debilnih grešaka), uvek smo adekvatno odgovarali na njihov silazak na 7-8 poena razlike i onda ovako nešto...

Kako sam besan....Ovi su bili zreli ne da ih pobedimo nego da ih razguzimo večeras...I onda još "uspeš" da izgubiš od njih...

Sreća pa ovo nije toliko strašno u ovoj fazi, ali...propustili smo OGROMNU šansu da pobedom uhvatimo neviđeni zalet za ono što dolazi...

Preporučujem onima koji nisu gledali da ni pod razno ne gledaju neki snimak...samo će da ispizde i da razbiju nešto ili nekog oko sebe...kao što sam ja malopre uradio...

EDIT:

Napušite se kurca svi koji pljujete Kecmana za večeras! Ali napušite ga se po sto puta!!!! Čovek uzeo loptu, ostali statični, on preuzima na sebe, kreće na ulaz, zatvaraju ga, šutira sa poludistance i pogađa obruč...A ŠTA DA RADI? ŠTA DA RADI KAD SU MU I U PRETHODNOM NAPADU GURALI VRUĆ KROMPIR U RUKE, NIKO DRUGI NIJE SMEO DA POKUŠA!?!?! Čovek je celu utakmicu "sipao" kao blesav, pogađao i moguće i nemoguće...

I napušite se kurca više za taj napravljeni faul pre našeg zadnjeg napada! Kako su nam u poslednjim minutima svirali ličnu i na mrk pogled "najbolje" da nismo pravili faul i da nam ga iznude 2 ili 3 sekunde pre kraja! Još Milosavljeviću onaj pobegao i bio u situaciji za potpuno otvoren šut ili ulaz!!! Kako debilni komentari...Čekaju ishod i onda pametuju...Da su nam 2-3 sekunde pre kraja dali koš iz igre ili iz bacanja onda bi bilo "pa što nismo pravili faul"...jebem ti komentare da ti jebem...
 
Последња измена:

ajranovic

Grobar
Учлањен(а)
16.07.2009
Порука
711
Reaction score
2
Локација
Kragujevac
stat02.jpg
 
Учлањен(а)
24.12.2006
Порука
252
Reaction score
0
Локација
GROBARI-WORMS
Gist je tek doso njemu treba jos jedno 1-2 tekme pa da vidimo kakav je on.
Ionako je domaci sampionat NAJBITNI!

A sto se tic NLB - tek je pocetak bicemo garant medju prva 4! a tim jos nije uklapan sa Gistom

Svako ko pljuje po KK PARTIZANU taj nije prvai navijac (vidim da se na fb digla buka i vredjane na tim, trenera itd.)
 

Indzi@

Početnik
Учлањен(а)
10.07.2010
Порука
51
Reaction score
0
Znate sta pada ovde jedino nama svima tlak ili raste nekima zato bolje da nepisem vise nista jer ovo niej ok nikako !!!
 

PFCBGD011

Grobarčina
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
1.971
Reaction score
121
Iskreno, malo mi lakse dok citam ove poruke ovde jer vidim da su svi besni koliko i ja...Ne mogu da verujem do kakvog su me ludila doveli u roku od 5 minuta aktivne igre. Potpuni krah. Vlado, prst na celo ili zovi Duleta i pitaj za savet.
 

Zagor

Guest
Cuj ovog nista idemo dalje idemo u kurac igras jebene 3/4 kako treba odbrana ok i sve i onda primas na +11 u zadnjoj cetvrtini 30 koseva to su idioti eto sta su to !!!
To se nikom nemoze desit samo njima igrat 30 min kako treba i napad i odbranu i onda primit 30 komada u zadnjoj cetvrtini pa na pol su samo primili od te iste ekipe 26 , sta su radili zadnju cetvrtinu ??? Psuili travu ili sta jBT !!! I kad onda neko od vas kaze za Partizan FK pa oni su mila majka za ove idiote +11 i primit 30 koseva od oni pa Majemi sa L.J. i onim mededima od kosarkasa za 12 min nedadne 30 koseva
Dode mi da placem jos ovaj gore rece na +1 on pravi faul koji idiot je taj trener onda

Је л' Срба има два налога?
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Neozbiljan smo klub! a jel zna neko zasto?zato sto kompletiramo ekipu u novembru mesecu,cekamo dobre strance posle CUT,pa ovaj Lafajet i njemu slicni nista ne bi bio losiji da su ga doveli u avgustu,Popovicu vrati se sve ti je oprosteno!
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Takav smo mi narod :banghead:banghead

Za vas kao indzija,odjavite se sa foruma,samo trazite dlaku,setite se hemofarma,setite se Zagreba,setite se Zlezde,setite se Sirokog...
Ajde lakse malo....
Sa ovakvim ljudima nemamo buducnost!Zato prekinite!Niko nije smeo da pisne Duletu za neku gresku,posto Dule zna najbolje,zasto ne toliko poverenja Vladi?Samo ste cekali da se ovo desi i da pocnete da ga pljujete,ja stojim iza toga da je kriv,ali da su RETARDI-SIGURNO NE!
 

Simke83

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
19
Reaction score
0
I katicu objasniti kako napraviti faul! Posto svaki njegov faul je kos i slobodno
 

Enslaved

Grobar
Учлањен(а)
30.11.2006
Порука
10.292
Reaction score
34.322
Локација
vaginamandibularia
Utakmica ide Vladi na dušu. Suđenje neću da komentarišem, klasično klanje. Katić kriminalan, dao 6 poena a napravio 3 puta faul koš za njih, pa još svaki mlitavo, kao devojčica. Gistu je prva, mada je u odnosu na Robertsa sav mlitav i jebiga. A fizički je najzverskiji igrač koji je ikada nosio dres našeg klua. Lafajet katastrofalan, uvati 5-6 lopti pa se u stilu nevinog kurca zakuca bez gledanja i pogubi x lopti. Prvo dao jedno 3 bez promašaja, posle bacao bezveze.. Ako ovako nastavi.. Utisak večeri je svakako naš slovenac, koji je odsabotirao. Jebiga. Kecmanu i Peri naklon do poda, sjajni igrači. Milosavljević je bio solidan, i ništa više od toga. Ova Olimpija je na normalno suđenje tu negde kao mi, s tim da ćemo se valjda uigrati vremenom pa da ih oderemo u Pioniru i vratimo im istom merom batinanje koje pičke sudijske mrtve šatro nisu videle. Vlado Jovanoviću, prst na čelo, ne sme igrač da ti divlja ni jedan a kamoli njih više.

Aboridžin je sjajan i ima snage za maksimum tri četvrtine. Da Katić nije jeo svašta što se ne jede, ne bi Džavai ostao na cedilu i umro na terenu.
 

grobarstvo

Guest
Sta reci posle ovakvog poraza?Jos ne mogu da verujem da smo ispustili onoliku prednost.Svestan sam da ce biti jos dosta oscilacija tokom sezone,ali za neke situacije nema opravdanja.Jos je rano suditi ,ali Lafajet cist promasaj.Trba nam plej koji ce da prodrma ekipu a Lafajet jos vise koci.I dalje se nadam necemu ,ali...
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top