Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Паки

Еx to sam ja
Учлањен(а)
23.06.2009
Порука
4.631
Reaction score
372
Локација
Beograd,hala Pionir sektor A2
Svaka nam čast!Milosavljević treba da ide na časove hrabrosti.Trenutno drhtim od besa pa neću ništa više da komentarišem,mogao bih da kažem nešto što ne bih trebao.
 

Jole

Grobarčina
Учлањен(а)
15.03.2007
Порука
1.076
Reaction score
58
Локација
Београд
Јовановић је изгубио утакмицу + Лафајет са безброј изгубљених лопти. Дечко једноставно није плеј, већ је неки комбо типа Рашић. Док нас је ишао шут за 3, водили смо, чим су нам то зауставили остали смо без решења у нападу.
 

Darko71

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
293
Reaction score
3
Drugo poluvreme odigrano kriminalno, valjda cemo se uigrati do macabija, bice bolje
 

Давид

Уредник - Стара гарда
Учлањен(а)
26.06.2007
Порука
3.747
Reaction score
60
Локација
Београд
Сунце ти јебем шта урадисмо. Целу утакмицу их мељемо, уђемо у последњу четвртину са +11 и исту изгубимо са 30:17. На крају 75:73 за Олимпију.
 

Nikola_KKP

Grobar
Учлањен(а)
30.03.2010
Порука
475
Reaction score
2
Jbg nije lako kada na ovaj nacin izgubis mec, a imali smo +10 36 minuta, sta je tu je, ako pobede Makabi ja im sve oprastam :)

PS: treba nam jos jedan ili novi plej! HITNO!
 

555

Početnik
Учлањен(а)
18.10.2009
Порука
194
Reaction score
7
Локација
Beograd (Sremcica)
Skenjan sam totalno posle ovakvog poraza. I u prvom kolu smo izgubili dobijenu utakmicu, ali ovo sad je stvarno strasno. Celu utakmicu vodimo i na kraju sjebemo sve dobro sto smo odradili. Verovao sam da Lafajet moze da se popravi, ali sada stvarno sve manje i manje verujem u njega. Trojke su nas vadile, ali tesko da cemo imati ovakav sut cele sezone. Ocajna odluka Vlade da se pravi faul na 11 sec do kraja.
 

Aleksa

Grobar
Учлањен(а)
28.03.2010
Порука
761
Reaction score
687
Локација
Nis
Mi nebismo bili Partizan da se ovo nije dogodilo,stavite se u situaciju navijaca MAkabija prosle godine!
Vladin poraz,ne treba bezati od cinjenice...
I kada ne budes prvi ti!
 

Ala-Munja

Del boy
Учлањен(а)
31.01.2007
Порука
8.413
Reaction score
489
Локација
...
:banghead:banghead

Нисмо смели ово да изгубимо. А и судије су нас добро заклале на крају јебем их уста да их јебем. Радује добра игра 3/4 ипак.
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Joj......ne mogu da verujem!Tako sam se iznervirala....Kako smo glubo izgubili, da to nije normalno!Uzas!Ma,iz aviona se vidi da nam fali dobar plej!Mogu ljudi da pricaju sta hoce, ali ja sam ubedjena da ovaj Lafajet nije kosarkas za nas!Puno smo bolje igrali kada on nije na terenu!
 

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
Evo opet dobijemo Himki i svi dizu u nebesa. A vidji sad, svi pricaju kako smo raspad sistema i sta znam jos!
 

Zagor

Guest
Надам се да се сви сећате како смо губили и већу разлику са Дулетом на клупи, и некад је на једвите јаде задржавали. Сетите се, рецимо, кретања резултата прошле године у Вршцу, пре него што је почела туча...

Јесте глупо до бола губити овако, али је у складу са ониме што се знало - екипа ће још неко време осцилирати...
 

Simke83

Početnik
Учлањен(а)
11.09.2008
Порука
19
Reaction score
0
Rasic je razbijac za lafayeta! kakve smo mi lopte gubili to ej strasno! i zasto onaj faul ne bi nam dali kos iz igre garant! Rizikuje Vlada bezveze
 

orfelija

Grobar
Учлањен(а)
11.01.2010
Порука
294
Reaction score
2
Локација
crnobeli grad
Ma daj sta ce biti bolje!dokle vise ovako?otarajte ovog Lafajtea i dovedite krstenog igraca,covek gubi lopte a da ga niko ne napadne,jbg ne mogu da se suzdrizm jako me boli ovaj poraz
 

KEPAKG

Početnik
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
137
Reaction score
9
Ма дај како смо ретардирано изгубили...
Водимо 38 минута сасвим заслужено и овако изгубимо...Током целе утакмице смо имали 10ак разлике и на крају то испустисмо.

Лафајет опет доста лош,лик само трчи и шутира,ни један продор није имао.Гист имао солидну минутажу и није нешто показао,мада има времена за њега.
Кецман,Божић и Милосављевић најбољи.
Џаваји промашио оба бацања пред крај,после Весели једно.
Ђекић као и увек,убоде једну тројку на почетку и после га нема нигде.Клобучар доста лош.
Код Олимпије најбољи Илијевски и онај Грегори.Невероватно какве је све шутеве погађао овај амер..

Све у свему незаслужено смо изгубили,али шта је ту је...можда и није требао фаул да се прави,ако је већ требао онда је морао над оним Пинкнијем а не над Ожболдом.
 

Дебело дете

Grobarčina
Учлањен(а)
16.10.2009
Порука
1.381
Reaction score
15
Локација
Humska 1
E bas smo jadni... Presudila su ona bacanja koja smo promasili( Jawai i Vesely)! Jednostavno ovo nismo smeli da izgubimo...
 

Dino

Grobarčina
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
1.557
Reaction score
11.054
Izgubismo...steta,bas steta,utakmica je bila vec gotovo dobijena.Ovakvog indijanca od igraca nisam video jos od onog portorikanca koji je igrao u ciboni,ko da je sam na terenu!Na stranu to sto je dobar igrac,brz sa odlicnim sutom,ali jbm mu mater zabraniti mu da sutira kad mu prdne na pamet.Ili da se decku objasni da ne igra sam i da ne sme da sutira preko ruku,jer upropasti sve sto njegovi saigraci urade u napadu ili da se dovede novi plej.Cenim da bi mu DV obe ruke slomio da ovako nesto radi.
Nema veze,sto pre zaboraviti ovo i pripremiti se za makabi!
 

Shamai

Početnik
Учлањен(а)
22.01.2008
Порука
39
Reaction score
0
Ljudi ocekivati play da se uigra sa ekipom tako brzo koliko pojedini ovde ocigledno ocekuju uopste nije realno, covjek prvo treba da shvati sistem da bi postigao nesto u njemu, svi znamo koliko se samo puta Bo "zabio" pod kos i izgubio loptu dok nije "shvatio" kako sta, zato lafaeta ovako prozivati i nije fino.
A kao sto neko rece, vratice nam se u vaznijim utalkmicama, ekipa treba da se jos mnogo uigra da se ovakve stvari ne dogadjaju, zato puna podrska i dalje, ne treba na osnovu slave od ranijih sezona graditi ocekivanja za ovu kad se zna kroz kakve promjene tim prolazi...
 
Учлањен(а)
05.10.2010
Порука
266
Reaction score
0
Локација
Celarevo
Znaci ljudi besan sam kao ris! Ovako da izgubimo nemogu da verujem...Jos me jebe onaj stream u zdrav mozak, i jos mi onako losu zavrsnicu da odigramo da je to neverovatno !!! I kakav crni faul kad vodimo jaoooo...Lafajet i Gist ocajni, al dobro ajde nek im bude "dok se ne uigraju"...Kecman i Bozic sjajni, Milosavljevic takodje! Ovome Lafajetu dati jos 2-3 meca fore, i videti da li ostaje ili Jeralls...Lik postaje skrt veoma u nekim situacijama, nadam se da ce se prilagoditi?!
Al jbg sta je tu je, idemo dalje, GAZIMO MAKABI !
 

Dadokg

Početnik
Учлањен(а)
03.07.2009
Порука
126
Reaction score
0
Локација
Kragujevac
Ljudi ovu utakmicu je prodao trener na kraju i poklonio pobedu Olimpiji. Fauliras onakvog penaldziju na kraju. Poklanjas dva poena i vodjstvo. I na kraju neorganizovan napad i poraz. Ocekujem da ce i sam Vlada to da prizna.

A Lafajet ce ovako da tera cele sezone, da siluje, pa ako ga usere usere ga.
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top