Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Petar-Skopje

Super Moderator
Уредник
Учлањен(а)
19.01.2007
Порука
4.299
Reaction score
2.878
Локација
MKD
jel zna neko zasto ne igra Gits?
Otisao je u Americi.(Bar tako pise na mondo)

Sto se same utakmice tice, COVECE KOJE IZIVLJAVANJE!!!:respect:D:
Rekao sam pre utakmice da ocekujem da Djekic i Jaramaz dobiju sansu i dobili su i to veliku. Pogodio sam i za Klobucara da ce biti medju najboljima. Jedino sam pogresio za Milosavljevic(ali uopste ne mislim da je bio los).

Ali petorka u zadnjih 5 minuta: Besovic-Djekic-Lucic-Jaramaz-Klobucar :šal
 

Grobar_BL

Grobar
Учлањен(а)
14.10.2009
Порука
680
Reaction score
16
Naša najveća pobeda je u igri ovih " klinaca", pogotovo u II poluvremenu.
Jaka, Bešović, Jaramaz, Đekna, Milisav, Lučić...
To sam čekao cele ove sezone, da se skinu pritiska i da odigraju momački.

Svaka čast momci. Fin poklon za SNG!:)
 

Marija

Grobar
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
687
Reaction score
5
Локација
Tamo gde si ti
Nadam se samo da je Klobucar shvatio da moze da pogodi kos i da ne treba da bude istraumiran nego opusteno i lepo da igra kao veceras.Drago mi je i zbog Djekne i odlican potez Vlade da odmori Gista.

Jedino mi je zao sto mali Bogdanovic nije bio u protokolu jer mislim da je ovo bila odlicna prilika,ali dobro ima vremena.
Besovic i Jaramaz odlicno iskoristili svoje minute.:clap

Bravo Crno-Beli.:D:

Idemo dalje,ceka nas serija teskih utakmica i paklen raspored...
 

MladenGPG

Grobarčina
Учлањен(а)
24.04.2008
Порука
2.538
Reaction score
41
Ja nisam zadovoljan. Ocekivao sam stotku. :)
Veoma dobro, pored ovako zgusnutog rasporeda dobro nam je dosao ovakav jedan trening i odmaranje najboljih igraca. Svi su dobili sansu i to posebno raduje. A o Klobucaru i dalje ne znam sta da mislim. Njegov sut je tako cudan da me prosto nervira kad ga vidim da se dize za tri poena i kad gledam putanju te lopte. Ali vjerujem da Vlada zna sta radi i bas me interesuje sta ce da bude kad dodje Vujanic.
 

Deki_blade

Grobarčina
Учлањен(а)
12.04.2008
Порука
1.467
Reaction score
84
Локација
..u svom svetu..
e da mi je neko pricao da cemo ovako ubedljivo da igramo ( ne mislim samo na ovih +50 vec na nekoliko zadnjih utakmica) ne bih mu verovao..
ova ekipa je zaista enormno podigla moral i formu u ovom periodu, dosli smo dotle da nam omladina igra vecinu utakmice a da se najbolji odmaraju (sto je extremno bitno), sigurnost u igri, dobra odbrana, tecna igra.. ovo zaista pocinje da lici na neshto.. cekamo real, da stvarno vidimo gde smo!
 

Кајафа

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
674
Reaction score
4
Локација
Поносна Србија
Осмех Бешовића док је излазио са терена и ишао ка клупи где је примао честитке од саиграча после добро одигране роле - непроцењиво :D
Развалили смо их!
 

БоКиЛе ПФК

Grobarčina
Учлањен(а)
02.11.2008
Порука
1.196
Reaction score
10
Локација
U vozu
Sto se tice veselog nadam se da ce jos da proradi jer ove zadnje tekme jede malu djecu. Jos je i kurta proradio uz njega a jos vujke kad dodje nebo je granica :D
Ens :D Nisam mislio bas na tebe ti poznajes kosarku dosta i dajes dobre argumente za razliku od nekih koji pisu samo da se zapljunu i naprava post vise.
 

WebGazda

Solar Warden
Учлањен(а)
30.09.2006
Порука
17.308
Reaction score
1.012
A tek onaj dupli aleup... staršno!

Nadam se da su sada svi zadovoljni i da su konačno ukapirali da ovaj tim kao i svaki u poslednjih nekoliko godina treba sačekati. A šta će tek biti kada Vujanić dođe!!!!
 

CrazySerb

Grobarčina
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
1.926
Reaction score
1.987
Локација
Kikinda
Au fenomenalno...Jos kad dodje Vujke!Polako pocinjemo da licimo na tim
 

IzrazitiFavorit

Grobarčina
Учлањен(а)
12.03.2007
Порука
1.570
Reaction score
3.389
Trebalo nam je ovo da se opuste Dzerels i Klobucar pre svega, pa jos i veca minutaza za mlade igrace i 'zadovoljan' Gist. Uz to vec drugo mesto sa jednom utakmicom zaostatka pred veoma bitnom fazom TOP16...gde ces bolje.

Samo mi nesto fali... da se oni dezurni dusebriznici iz raznih redakcija uhvate pera pa naprave presek sezone da bi preracunali ko ce igrati Evroligu naredne godine, u usta ih jbm.
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
Nije meni toliko bitno 50 razlike. Jeste rekordno, ali su oni ipak došli bez čak 5 igrača, što zbog povreda, što zbog bolesti...Ono što je meni najbitnije je taj naš pristup (bez obzira ko je u datom trenutku od naših bio na terenu), što se ništa nije negativno menjalo u tom pristupu ni na 20, ni na 30, ni na 40 razlike...

Kaže njihov trener na presu, imeđu ostalog, otprilike ovo:

"Mi smo danas mnogo toga naučili i kao tim, i kao klub. Kao tim smo naučili kakav pristup moraš da imaš na terenu sve vreme, a kao klub smo naučili šta znače pravi navijači. Kod nas mi kad bi vodili 20 razlike protiv nekog, pa protivnik siđe na 15, bilo bi i zvižduka. A ovde te publika na 20 razlike nosi na 30, kod 30 te nosi na 40, kod 40 te nosi na 50, a onda sa svojim timom brani tih 50...To je Partizan, to je istorija, tradicija velikog kluba...kažem, puno smo ovde večeras naučili, uprkos ovoj katastrofi..."
 

nikola70

Grobarčina
Учлањен(а)
24.01.2010
Порука
2.781
Reaction score
276
Bravo CRNO BELI!!!

Jel se zna tacno sta je sa Gistom??? NIje bio ni u hali.....
 

reisa

Grobar
Учлањен(а)
19.07.2010
Порука
233
Reaction score
7
Локација
Sjenica
Cuj njega pobedu od 15-20. Sala nastranu, ja ocekujem odvaljivanje hrvatskih govana sa jedno 30tak i kusur razlike (kad smo toliko odvalili cibonu mozemo i njenu filijalu). Ocekujem Jaku Klobucara i Lucia da blistaju danas i naravno Veseljko sa par zakucavanja :) :)

PS. Maestro ne zameri na opaski na tvoj post.
Sinoc sanjao danas rekao i sve pogodio. Samo me bilo sramota da napisem 40 i vise razlike. :buhaha:buhaha:buhaha
 

jagodinac

Grobarčina
Учлањен(а)
26.08.2007
Порука
1.433
Reaction score
198
Локација
francuska
ako je to izjavio veliki:respect
da i cigani nauce sta je fer play...
pokloni se pred boljim i to je to:napred Partizan
 

Dramis

Grobar
Учлањен(а)
24.06.2009
Порука
619
Reaction score
7
Sve na svom mestu,nadam se da je ovo najava nastavka dominacije na ovim prostorima jos dugi niz godina.
 
Учлањен(а)
02.04.2010
Порука
585
Reaction score
122
Џерелс поново изгубљен и немотивисан.
Ђекић без имало дрскости игра.
Центри туга.
Шиме Шпраља нас је натрпао под кошем! Какава је то одбрана кад нам један такав играч да 20 поена?! Какав је то наш тренер кад то не препознаје и не тражи тајм аут/ измену/ удвајање/ не скаче/ не виче на судије?! Џаваи поново кренуо да куца једном руком... Клобучар омашио цео обруч... Јарамаз 3 изгубљене лопте и нула индекс...
Итд итд...
Може тако а може и овако:
Млади лавови покидали! Још једном показали изванредну борбеност и на 50 разлике. Као што сам и очекивао пре овог кола, стигосмо на друго место и до највише датих а најмање примљених кошева (што имплицира и до убедљиво најбоље кош разлике).
Поента овог првог дела поруке је: увек може да се гледа оно негативно а оно добро да се узима здраво за готово. Ипак, ако сте такви и тако радите, пазите: може да вам промакне још која оваква победа и још једна сезона за памћење.
Све честитке Владу и екипи, и нама с њима и срећна нам Нова Година. Уздравље!
 

PARTIZAN

Partizan
Учлањен(а)
04.05.2009
Порука
11.900
Reaction score
315
ako je to izjavio veliki:respect
da i cigani nauce sta je fer play...
pokloni se pred boljim i to je to:napred Partizan
Jeste to izjavio, jako fer dasa...pomenuo je u jednoj jedinoj rečenici broj odsutnih igrača i to onako brzo, tačno ga bilo sramota da to traje duže, dodao kako "nema priče posle ovakvog rezultata, niti ikakvog alibija" i onda dodao to gore što sam napisao...
 

grobar032

Grobarčina
Учлањен(а)
27.02.2007
Порука
5.110
Reaction score
554
Локација
Humska 1
Шта рећи после овакве победе. Ма колико они били осакаћени итд. за ово нема оправдања... 50 разлике је нешто што показује доминацију. Само да кажеш свака част и то је то!
 

Ziko MAX

Početnik
Учлањен(а)
09.04.2010
Порука
115
Reaction score
2
Posle kucanja Veselog cela hala na nogama 5 minuta ! Nevidjeni momentum !
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top