Partizan.net - Forum navijača Partizana

Dobrodošli na najveći i najstariji Forum Navijača Partizana!

Nekoliko desetina hiljada ljudi prati i podržava naš rad. Zaprati nas na socijalnim mrežama za najnovije informacije o Partizanu ili se pridruži hiljadama članova u diskusijama na našem Forumu

Važno: Registracije za nove članove su trenutno zatvorene. Ukoliko svejedno želite da nam se pridružite, pošaljite E-mail Uredništvu koje će Vas uputiti u proceduru. Kontak informacije možete pronaći na partizan.net

Napred Partizan!

NLB-liga 2010/11

Статус
Затворена за писање одговора.

Laki

Grobarčina
Учлањен(а)
09.07.2007
Порука
2.246
Reaction score
49
I ja imam SBB ali taj rt cg sat nemam. Na koju foru, ne znam. A na netu nema nigde, svi strimovi koji su imali jedan od gore pomenutih kanala su zatvoreni.:banghead
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
http://hrdownload.com/tag/watch/
Ovo vam je link gde skidate programe ja skinuo Web TV easy i gledajte utakmicu. Ima RTCG 1 ili 2 nem pojma uglavnom je utakmica ja sad gledam. Malo ide zvuk ispred slike ali, ništa strašno.
AJMO CRNO-BELI OOOO...
 
Последња измена:

nikola1970

Grobar
Учлањен(а)
06.10.2008
Порука
999
Reaction score
2.060
Локација
BGD
Ova govna iz SBB-a su ladno iskljucili RTCG :banghead


A i nijedna nasa smrdljiva televizija nije otkupila prava... sramota!
 

markoni

Grobarčina
Учлањен(а)
23.10.2009
Порука
3.287
Reaction score
1.083
Локација
Istok M

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43
@Markoni isto sad pauzirao pa pokrenuo i isto ko tebi. Tako mi i treba kad budala prekidam:banghead
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.938
Локација
Žrnov
dodjite na chat, ja gledam prenos na tv-u, ne mogu ovde da komentarišem, nešto me krenuli poeni ove nedelje :)
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.938
Локација
Žrnov
Moram nešto da kažem u vezi sa komentatorima...

Ne znam da li ste primetili, ali samo srpski komentatori se trude da budu nešto kao neutralni prilikom komentarisanja... crnogorski i hrvatski otvoreno navijaju za timove iz svoje zemlje..
 

Јован

Ex-PAOKjovanPFC
Учлањен(а)
10.04.2010
Порука
2.105
Reaction score
43

Grobar_95

Grobar
Учлањен(а)
16.12.2008
Порука
362
Reaction score
9
Локација
Podgorica
To sto vam zvuk ide ispred slike nije do interneta vec i na posranom tv ide isto tako.
 

JasminaT

Grobarčina
Учлањен(а)
05.12.2010
Порука
21.441
Reaction score
40.938
Локација
Žrnov
ma kakva bre gospoda, cigani najobičniji... hajde kada igraju naši klubovi, ali čoveče igraš protiv tima iz druge države, eeej... evo slušam ovog crnogorca, ubi se od navijanja čovek..
to što mene nervira, to je drugo :)
 
Статус
Затворена за писање одговора.
Top